(Huleš)
  • 60 59:12
    Benešov

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - SK Florbal Benešov 8:7
branky: 3. Hynek Mošna, 4. Jiří Čížek, 8. Lukáš Porazil, 32. Pavel Šimeček, 33. Jan Huleš, 49. Pavel Šimeček, 58. Jakub Mikolášek, 60. Jakub Mikolášek - 9. Marek Vachoušek, 17. Jakub Švarc, 25. Jakub Sklenář, 26. Albert Půlpán, 29. Jan Pavlíček, 34. Vojtěch Fortelný, 41. Kryštof Garreis; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 142; zásahy brankářů: Daniel Dolák 8 - Lukáš Brož 18; po třetinách: 3:2, 2:4, 3:1
60:00 Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér): Prvních 5 minut z naší strany skvělých, pak chuť opadla a hráli (hlavně bránili) jsme dost naivně. Přesto to byl napínavý match, který se musel všem fanouškům líbit. Díky za zápas a zítra zase na značkách.
60:00 Komentář hostů Kieler Roman (Trenér): Skvělý zápas s těma nejlepšíma parametrama v playoff, pro nás s trochu nešťastným koncem. Každopádně děkuju klukům za nejlepší výkon v téhle sezóně. Smekám před nima klobouček. Zároveň děkuju našim divákům, kteří nás celý zápas podporovali. Budeme se ještě snažit soupeře v téhle sérii potrápit. Je to pořád 1:0, stát se může cokoliv.
60:00 Střely ve 3. části: 5:5
59:59 Děkujeme všem divákům za podporu, včetně toho zlatého čtyřnohého chlupatého! Na viděnou zítra!
59:56 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 8:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #99 Jan Huleš (8:7)
59:56 Mikolášek neskutečná šibenice!!!
59:12 Timeout SK Florbal Benešov
57:40 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #9 Pavel Šimeček (7:7)
57:15 Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
57:15 Vyloučen hráč #16 Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za blokování florbalky
55:48 Dolákova zázračná ručka na poslední chvíli vyráží míček
55:02 Sloup hasí situaci jakožto poslední hráč v suchém triku takříkajíc
54:26 Mikolášek v šanci přestřeluje jen asi o 10 metrů...
52:27 Ceníme přiznané gesto teče od hostí v tak vypjaté situaci
51:20 Hru neustále přerušují drobné, byť zákeřné faulíky
49:40 Na míčku nyní hosté, domácí je však nepouští přes půlku
48:10 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #20 Filip Štědrý (6:7)
45:15 Dolák drží svůj tým a vykopává nohou
43:35 Touha po gólu Slavie je skoro až hmatatelná ve vzduchu, bohužel furt nic
41:11 Ani chumelenice před brankou Benešova nepomohla ke gólu
40:37 GÓL SK Florbal Benešov! 5:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #88 Kryštof Garreis, asistoval #20 Adam Balík (5:7)
40:37 Hosté ani chvilku neváhají a hrnou vše do brány., což jim přináší ovoce
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
39:30 Vyloučen hráč #39 Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:26 Tak přísahám, že při Benešovu teď stálo všechno štěstí a míček do brány ne a ne doputovat
38:49 Mošnovu nebezpečnou střelu gólman vyráží rukou mimo hřiště
38:07 Blažek teď zasprintoval zpět a zabránil střele hostí
37:41 Vyloučen hráč #73 Jan Pavlíček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
33:41 GÓL SK Florbal Benešov! 5:6
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #55 Vojtěch Fortelný, asistoval #16 Albert Půlpán (5:6)
32:19 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #8 Jakub Mikolášek (5:5)
32:19 Huleš teď ze vzduchu trefuje odražený míček a vyrovnává!
31:56 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #41 Jiří Sloup (4:5)
31:21 Katolický leží na zemi a drží se v bolestech za nohu. Naštěstí se ale zvedá a skáče na střídačku.
30:15 Hru si nyní určuje spíše Benešov, ale Plzeň se nevzdává a vysoko napadá
28:58 GÓL SK Florbal Benešov! 3:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #73 Jan Pavlíček, asistoval #88 Kryštof Garreis (3:5)
28:58 Pavlíček trestá chybu domácích a posílá jedovatou střelu k tyči, kterou se nemýlí
27:35 Brož skokem chytá nebezpečnou střelu od Čížka
26:55 Dvojice Med - Stejskal úspěšně likvidují šance Benešova
25:42 GÓL SK Florbal Benešov! 3:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #16 Albert Půlpán, asistoval #26 David Lukáš (3:4)
25:42 Půlpán bezchybně zakončuje do šibenice a posílá tak svůj tým do vedení
24:29 GÓL SK Florbal Benešov! 3:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #87 Jakub Sklenář bez asistence (3:3)
22:55 Garreis teď kryl záda svému gólmanovi a zabránil tak navýšení vedení Slavie
20:40 Dolák zachytává střelu mezi paži a tělo a hned vysílá svůj tým do útoku
20:00 Střely v 1. části: 11:4
19:11 Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
16:48 GÓL SK Florbal Benešov! 3:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #24 Jakub Švarc, asistoval #88 Kryštof Garreis (3:2)
16:48 Povedený protiútok hostí Švarc nekompromisně zakončuje do prázdné branky
16:15 Šimeček ve střelecké pozici těsně vedle
14:00 Hra se nyní přelévá sem a tam, sledujeme vyrovnaný zápas napěchovaný všelijakými emocemi
11:00 I hosté si tvoří šance, často ale končí mimo bránu
08:53 GÓL SK Florbal Benešov! 3:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #21 Marek Vachoušek, asistoval #87 Jakub Sklenář (3:1)
08:20 Hra je zatím spíše v režii domácích, což se projevuje i na nynějším skóre
07:04 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #70 Lukáš Porazil, asistoval #98 Jiří Čížek (3:0)
03:12 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #88 Šimon Dubský (2:0)
02:47 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #99 Jan Huleš (1:0)