6:3
    Jiří UNZEITIG
    (Koubek)

FbC Hradec Králové - TJ Sokol Jaroměř 6:3
branky: 10. Matyáš Velc, 24. Matyáš Velc, 52. Milan Koubek, 53. Michael Souček, 59. Michael Souček, 60. Jiří Unzeitig - 30. Michal Janeček, 49. Petr Hofman, 59. Daniel Sedláček; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 340; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 14 - Mikuláš Futschik 18; po třetinách: 1:0, 1:1, 4:2
60:00 Komentář domácích Pokorný Tomáš (Trenér): První důležitý krok se nám dnes podařilo udělat. Nicméně jsme sami viděli, že to bude těžká a tvrdá série. Pokud se nám podaří v hlavě navázat na dnešní výkon, tak zítra přidáme druhý korálek. Musíme zůstat sebevědomí, ale zároveň pokorní. Zítra nás čeká ještě těžší šichta. Děkuji publiku za dnešní bouřlivou atmosféru, zítra dáme repete!
60:00 Komentář hostů Balcar Roman (Vedoucí): Chválím tým za bojovný výkon v dnešním zápase, i když snaha nebyla odměněna vítězstvím. Utkání nakonec rozhodli naše individuální chyby, ale to ke kolektivní hře patří. K výkonu některých aktérů na hřišti je lepší se  nevyvjadřovat. My si seštelujeme mířidla, odpočineme si a zítra se budeme opět rvát o vítězství. Děkujeme fanouškům z Jaroměře za hlasité povzbuzování a zítra opět na značkách.
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
59:49 GÓL FbC Hradec Králové! 6:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #33 Milan Koubek (6:3)
59:49 Opět do prázdné brány a domácí navyšují.
59:05 Probíhá poslední minuta utkání.
58:57 GÓL FbC Hradec Králové! 5:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček bez asistence (5:3)
58:57 Míša Souček střílí od domácí střídačky do prázdné brány.
58:26 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #14 Daniel Sedláček, asistoval #71 Daniel Kroupa (4:3)
58:26 Než jsem stihla napsat, že jsou hosté opět bez gólmana, byl tu gól.
57:58 Hosté s gólmanem.
57:16 A opět hosté zkouší v 6ti.
57:01 Jaroměř už s gólmanem.
56:33 Jaroměř hraje bez gólmana.
56:16 Timeout TJ Sokol Jaroměř
55:01 5 min do konce a přituhuje. Hra se přiostřuje, emoce jsou znát jak na hřišti, tak v hledišti.
52:01 GÓL FbC Hradec Králové! 4:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #74 Filip Hušek (4:2)
52:01 Míša Souček obral na půlce o balónek Tomáše Černého a z dálky prostřelil gólmana.
51:20 GÓL FbC Hradec Králové! 3:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #47 Adam Hušek (3:2)
51:20 Adam Hušek vystihl rozehrávku soupeře a předložil balónek Milanu Koubkovi před prázdnou bránu.
51:13 Jaroměř v plném počtu.
49:12 Vyloučen hráč #4 Patrik Horčička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
48:02 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #21 Petr Hofman, asistoval #95 Filip Krigovský (2:2)
48:02 Jaroměř jednoduchou kombinací na jeden dotek dokázala vyrovnat.
44:56 Obraz hry se stále nezměnil, Hradec útočí, Jaroměř brání.
41:57 Domácím dnes přesilovky nejdou.
41:32 Hosté v plném počtu.
40:01 Buly pro Jaroměř.
40:00 Střely ve 2. části: 5:5
39:22 Vyloučen hráč #61 Tomáš Hejzlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
39:01 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:48 V hale fandí 340 diváků. Děkujeme!
33:50 Při přesilovce hostů Víťa Heger s Adamem Huškem krásně vykombinovali hostující obranu, ale Adam byl moc blízko u gólmana aby ho mohl přehodit.
31:47 Vyloučen hráč #92 Štěpán Heger družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
29:37 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #33 Tomáš Černý (2:1)
29:37 Hosté rozehráli standardní situaci a ze vzduchu doklepli balónek za záda brankáře Ondřeje Bárty.
28:52 Je to zatím typické utkání play off, kdy žádný z týmů nechce udělat chybu.
27:51 Hra je plná osobních soubojů bez gólových šanců.
23:43 GÓL FbC Hradec Králové! 2:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #28 Matyáš Velc, asistoval #33 Milan Koubek (2:0)
23:43 Jaroměřští při svém útoku zapomněli na Matyáše Velce, který šel sám na branku a tváří tvář gólmanovi nezaváhal.
20:01 Buly pro Hradec.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:01 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:17 Dobývání jaroměřské branky stále pokračuje, soupeř se soustředí pouze na obranu.
14:13 Hradec v přesilovce zahrozil jednou střelou, jinak si žádnou  šanci nevypracoval.
12:11 Vyloučen hráč #14 Daniel Sedláček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování florbalky
09:42 GÓL FbC Hradec Králové! 1:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #28 Matyáš Velc, asistoval #9 David Krása (1:0)
09:42 Matyáš Velc nevěděl co s balónkem, tak vystřelil na bránu soupeře a tečovaný míček se odrazil do vinglu.
07:18 Hradec je více na míčku a Jaroměř úprorně brání a snaží se hrozit z rychlýich brejků.
04:34 Hra je zatím opatrná bez větších příležitostí.
02:28 Mohutný fanclub FbC Hradec Králové je slyšet od samého začátku. Z druhé půlky haly nezahálí ani fanclub TJ Sokol Jaroměř.
00:02 Úvodní buly pro Jaroměr.
00:01 Dobrý den, vítáme Vás z haly v Hradci Králové v Třebši u 1. utkání čtvrtfinálové série Národní ligy, kdy si FbC Hradec Králové vybralo jako soupeře TJ Sokol Jaroměř. FbC bylo po základním kole na 2. místě tabulky, TJ Sokol Jaroměř se umístila na 5. místě. Boj to bude určitě zajímavý, jdeme na to!