• 68 67:23
    5:4
    (Němeček)

ASK Orka Čelákovice - Florbal Primátor Náchod 5:4p
branky: 29. Jakub Seibert, 31. Jakub Čáp, 51. Ondřej Špalek, 55. Daniel Korych, 68. Ondřej Špalek - 27. Daniel Kříž, 38. Jan Čečetka, 58. Daniel Kříž, 60. David Špaček; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 5:3; využití: 1:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Aleš Zetek 20 - Vlastimil Skalický 23; po třetinách: 0:0, 2:2, 2:2, 1:0
70:00 Komentář domácích Bajer Martin (Asistent trenéra): Dlouho jsme se nemohli střelecky prosadit proti koncentrované obraně hostů. V poslední třetině jsme zabrali a dostali jsme se do dvoubrankového vedení, bohužel jsme ale dvakrát inkasovali při hře Náchoda bez brankáře. Naštěstí jsme se prosadili v prodloužení a zápas dovedli k prvnímu vítězství v sérii. Stále ale ještě dvě výhry potřebujeme.
70:00 Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér): Do zápasu jsme vstoupili zbytečně nervozně, pro mnoho hráčů to byl první zápas v play-off. Stav serie je. 0:1, nic víc nic míň. Díky fanouškům za podporu a těšíme se na zítřek.
70:00 Střely v prodloužení: 2:1
70:00 Ukončení prodloužení
67:23 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #85 Petr Němeček (5:4)
66:53 Střela Orky končí v bloku
65:55 Střesal Orky trefuje tyčku a odráží se do rohu
65:19 Vyloučen hráč #56 Matěj Mikšovský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra rukou
65:09 Další střela Orky končí v náručí brankáře
64:12 Náchod rozehrává z rohu na polovině Orky, ta míček zachává a jde do breaku, který Náchod úspěšně brání
60:00 Střely ve 3. části: 10:10
59:54 Nahození Orky přes celé hřiště končí po souboji těsně vedle branky Náchoda
59:12 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #50 Lukáš Prause (4:4)
58:56 Orka blokuje snahy o krosy
58:03 N8chod opět zkouší hru v 6
57:56 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #13 David Špaček (4:3)
57:24 Náchod jde do hry v 6 bez brankáře
56:40 Orka si vytváří útočné šance jednu za druhou, Náchod je úspěsně brání
54:42 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #71 Daniel Korych, asistoval #89 Václav Kramel (4:2)
54:37 Orka zachytává nahrávku Náchoda a jde do breaku
53:58 Orka rozehrává z rohu od své brány a zahajuje útok
52:15 Orka je běhěm 4 na 4 většinu času na míčku
50:40 Vyloučen hráč #96 Filip Čáp družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení
50:40 Vyloučen hráč #17 Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za držení
50:03 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #92 Jakub Seibert (3:2)
50:03 Špáča si projíždí půl hřiště, prohodí 2 hráče a trefuje pravou šibenici
47:27 Brankář Náchoda zachraňuje přečíslení 3 na 2
46:42 Střela Orky po bloku končí za bránou
44:53 Souboj za bránou hostů končí rozehrou Orky z rohu
42:46 Brankář Náchoda vyrazil míček a dorážku perfekním zákrokem zachytil a zabránil téměř jistému gólu
42:06 Výhoz Náchoda zachytávají obránci Orky
40:38 Střelu Náchoda vyráží brankář ke svému obránci
40:01 Buly vyhrávají domácí
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
38:32 Po faulu Orka rozehrává na své polovině, posílá dlouhou nahrávku po mantinelu
37:44 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #19 Jan Čečetka, asistoval #51 František Donaj (2:2)
30:15 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #85 Petr Němeček (2:1)
29:59 Orka po ubráněném oslabení hraje v plném počtu
29:58 Vyloučen hráč #24 Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
28:42 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #92 Jakub Seibert, asistoval #12 Daniel Goll (1:1)
28:35 Orka přechází do breaku
27:59 Vyloučen hráč #18 Martin Remeš družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:31 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #58 Marek Svoboda (0:1)
26:16 Orka úspěšně ubránila 5 na 3
25:42 Vyloučen hráč #92 Jakub Seibert družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
25:03 Orka v oslabení přechází do breaku a střela těsně míjí branku
24:16 Vyloučen hráč #12 Daniel Goll družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:45 Po vyražené přihrávce za bránu hostů, rozehrává Orka z rohu
20:27 Náchod v klidu zahajuje útok z obrany
20:01 Buly vyhrávají hosté
20:00 Střely v 1. části: 10:5
19:37 Náchod nahazuje míček přes půl hřiště, ten v souboji zachycuje obrana Orky
18:38 Zachycením sjetého míčku přechází Náchod do breaku
17:07 Orka má standardku pár metrů před bránou
15:55 Náchod zahajuje útok z obrany
14:13 Po souboji za svou bránou Náchod rozehrává z rohu
13:05 Orka v braku sřílí na brankáře, ten vyráží za bránu
11:40 Vyloučen hráč #47 Daniel Bárta družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování florbalky
11:20 Po zachycené přihrávce přechází Náchod do breaku
09:58 Střelu Orky ze třetiny hřiště vyráží brankář hlavou na střed
08:05 Náchod má standardku před bránou Orky
06:40 Špáča střílí od právého mantinelu, brankář střelu vyráží vedle brány
05:10 Orka rozhrává z obrany
04:03 Náchod přechází do útoku
03:39 Po zblokované střele Orka rozehrává z rohu
01:29 Orka rozehrává na útočné polovině