Jan PUDICH
  • 60 59:50

Jan PUDICH

FAT PIPE Traverza - Panthers Praha 2:3
branky: 10. Robert Štipka, 31. Robert Štipka - 34. David Mašát, 39. Matěj Vavroušek, 52. Dominik Hudec; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 2 + Jan Pudich OS:0; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Josef Bína 28 - Jan Buzík 22; po třetinách: 1:0, 1:2, 0:1
60:00 Komentář hostů Mattes Miloslav (Trenér): Dobrý vstup do série, ale z průběhu zápasu bylo vidět, že tato série nebude jednoduchá a může být dlouhá. Kluci se dnes po prospané první třetině hodně zvedli a ukázali morál a také soupeři, že jsou na playoff dobře připraveni.
60:00 Komentář domácích Řehulka Filip (Trenér): První utkání nám ukázalo, že bude hrát roli každý gól. nPanthers vedou 1:0.
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
59:50 Vyloučen hráč #55 Jan Pudich družstva FAT PIPE Traverza - osobní trest
59:50 Vyloučen hráč #55 Jan Pudich družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za nesportovní chování
59:50 Vyloučen hráč #50 Jáchym Syrovátko družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
59:50 Po výměně názoru s rozhodčím dostává kapitám domácích osobní trest na 2+10
58:25 Traverza kombinuje ale zatím nevyslala žádnou nebezpečnou střelu.
57:40 Domácí Traverza jde do hry bez brankáře.
57:20 Timeout FAT PIPE Traverza
57:00 Probíhají poslední 3 minuty 3. třetiny.
56:00 Traverza stále nezačíná s pressingem a nechává Panthers v obraně v klidu kombinovat.
54:50 Zdá se že tento strategický tah se jim vyplatil jak pro vymazání důrazných centrů traverzy v útoku tak pro tvoření více brejkových situací.
53:11 Panthers přepnuli v obraně do rozestavení 2-1-2 v útoku však zachovali původní 2-2-1.
52:30 Traverza musí dotahovat u míčku jsou ale hosté a kombinují na polovině domácích.
51:12 GÓL Panthers Praha! 2:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec bez asistence (2:3)
51:12 Dominik hudec po individuální akci obrací skóre na stranu Panthers.
50:17 Právě se odehrává lehce chaotická pasáž kdy se týmy v držení míčku střídají, střeli či brejky vydíme sporadiky.
48:02 Hráči začínají projevovat emoce, ze střídaček se ozývá povzbuzení po každém povedeném zákroku.
47:33 Dnes se Kunratickou halu navštívilo 65 fanoušků jak z řad domácích tak i příznivci hostí.
45:59 Ve hře se vyskytuje hodně brejkových situací ale žádná větší šance.
44:11 Hra se začala otevírat a šance pomalu přicházejí každý zbrankářů své území zatím uhájil.
43:15 Hráč hostí s číselm 93 zastavil brejk traverzy a ihned vyrazil do útoku.
41:53 Oba týmy si uvědomují váhu této dvacetiminutovky proto začínají valice opatrně.
40:00 Střely ve 2. části: 11:14
38:51 Traverza se po vyrovnání rychle dostala do útoku, ten avšak po backhandovém lobu končí na brankáři hostů.
38:19 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #92 Zdeněk Prokůpek (2:2)
38:19 Traverza ryhcle po vychytaném trestném střílení inkasuje smolnoiu branku.
38:14 Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #60 Marco Lombino.
38:14 Hráč s číslem 60 si položil brankáře domácích v trestném štřílení, avšak nedokázal zasunout do prázdné části branky.
37:30 Šance hostí! Bína se zase blýsknul a vyškrábl míček z brankové čáry.
36:40 Traverza po obdruženém góli zvýšila tempo hry. Otázka je však zda ho dokáže uržet do konce utkání.
33:49 GÓL Panthers Praha! 2:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 David Mašát, asistoval #91 Matouš Hrubý (2:1)
33:49 Neskutečná střela hráče hostí! Vymetl pravou šibenici brány domácích. Brankář Bína byl bez šance na zákrok.
32:35 Nervozita stoupá a u střídačky domácích proběhla menší výměna názorů poté co hostí vystřelili po odpískání.
30:13 GÓL FAT PIPE Traverza! 2:0
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #68 Robert Štipka, asistoval #12 Ondřej Valenta (2:0)
30:13 Robert Štipka to poslal takzvaně 20 nad led a svým druhým gólem zvyšuje na 2:0.
28:44 Hrač hostí s číslem 91 netrefil vyloženou gólovou šanci a pochvalu na střídačce asi nedostane.
27:20 Tentokrát pro zmněnu pozlobila i Traverza. Závar v brankovišti ale kryje brankář hostí.
26:56 Traverza neprožívá ideální pasáž. Na Bínu jde hodně střel. On je ale zatím bez inkasovaného gólu.
25:50 Hráči Panthers začali využívat své rychlosti a fyzické připravenosti a začali si dynamicky prohazovat pozice v útoku a nabízet se jejich obráncům pro případnou přihrávku.
24:36 Oba týmy v druhém dějství otevřeli hru a prozatím sledujeme pěkný florbal. Zatím ale bez gólu.
23:28 Několik náznaků šancí těd měla i Traverza, všechny avšak skončily v bloku či na hrudi hostujícího brankáře.
22:56 Hráč Panthers se natlačil do brankoviště. Brankář Traverzy ale vše prozatím vyřešil.
21:43 Šance hráče hostí s číslem 22 skončila na hrudi zatím neomylného domácího brankáře.
20:40 S balónkem zatím hrají hráči Panthers.
20:00 Střely v 1. části: 4:8
20:00 Hosté přestíleli domácí 8-4. Dokáže obrana Traverzy v čele s brankářem Bínou bezchybně odolávat madíkům hostů? Druhá třetina bude začínat přibližně v 19:07.
20:00 Po první třetině odchází spokojenější do šaten hráči domácí Traverzy. Zápas ale není u konce a panthers jistě budou tempo zvyšovat.
19:00 Poslední minuta pravní třetiny.
19:00 Při dlouhých pasážích Traverza brání lehce staticky ale i přes slibné náznaky hosté tohoto nedostatku nedokázali využít.
18:30 Hosté ze systému 2-2-1 zatím netěží, naopak se pro důraznou Travrzu s klasickým centrem tvoří občasné příležitosti na tředu hřiště.
16:39 Hosté otevřeli hru a domácí se pomalu dostávají do protiútků a přečíslení, avšak z nich prozatím nevytěžily žádný další gól.
15:20 Zkušenosti domácích zatím fungují na dynamické mladíky v dresu hostí.
13:50 Traverza zatím zachytila všechny protiútoky soupeře. Jejich rozestavení 2-1-2 sedí jejich hře a zatím funguje do posledního detailu.
09:48 GÓL FAT PIPE Traverza! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #68 Robert Štipka, asistoval #23 Vojtěch Bagin (1:0)
09:48 Hráči si nedávájí nic zadamo a po tvrdém zákroku domácího hráče s číslem 12 a následné proměněné akci si Travrza zapisuje první gól této série.
08:30 Brankář domácíh vytáhl nadprůměrný zákrok proti hostujícímu střelci, který se dostal do šance při povedeném brejku po chybě domácích v přechodové fázi útoku.
08:00 Hráčům panthers se daří rychlý přechod do útočného pásma.
05:14 Oba týmy se prezentují fyzickou hrou. Většího přečíslení či vyložené šance jsme se ale zatím nedočkali.
04:30 Prozatím sledujeme vyrovnaný souboj. Oba týmy zatím jsou opatrné.
01:30 Hostující hráč s číslem 20 neproměnil první větší šanci zápasu, netrefil skákající míček backhandem z hranice velkého brankoviště.
00:01 První buly získává hostující tým.