• 60 59:29
    2
    Albert PŮLPÁN

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - SK Florbal Benešov 2:4
branky: 14. Jiří Sloup, 38. Ondřej Kuhajda - 27. Jakub Sklenář, 34. Petr Tůma, 51. Jan Pavlíček, 56. Petr Tůma; rozhodčí: Václav John - Michal Tichý; vyloučení: 4:5 + Marek Vachoušek OS; využití: 0:3; diváků: 138; zásahy brankářů: Jiří Cisler 24 - Ondřej Vyhnal 27; po třetinách: 1:0, 1:2, 0:2
60:00 Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér): Předvídatelnost a nekreativita v útočné fázi zapříčinila, že jsme dali jen dvě branky, na ty se dá vyhrát velmi těžko. Děkujeme všem fanouškům, vytvořili fantastickou kulisu. Doufám, že i další utkání budou v hezké atmosféře a že je podpoříme atraktivním florbalem.
60:00 Komentář hostů Kieler Roman (Trenér): Znova perfektní utkání stejně jako včera, akorát s dobrým výsledkem pro nás. Děkuju svým klukům za předvedený výkon a našim skvělým divákům za podporu. Soupeři děkuji za férový zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 13:10
59:29 Vyloučen hráč #16 Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hra na zemi
59:05 Na hřišti nové síly a Kuhajda hned pálí.
58:33 Složení šestice: Stejskal, Mošna, Porazil, Med, Katolický, Mikolášek
58:18 Slavie v 6
57:30 Tůma nyní dost potrápil slavistickou obranu, naštěstí nic z toho
57:04 Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
56:51 Na míčku domácí, nepochybně se budou snažit pálit za každou cenu
55:55 GÓL SK Florbal Benešov! 2:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #26 David Lukáš (2:4)
54:33 Vyloučen hráč #39 Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
54:22 Mošnovu střelu gólman vyráží maskou a tímto nejspíš končí šance domácích z přesilové hry
53:55 Zbývá 30 s z přesilovky domácích
53:23 Benešov odpaluje míček
53:04 Kuhajda mimo
52:25 Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil #15 Filip Blažek.
52:25 Vyloučen hráč #21 Marek Vachoušek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nesportovní chování
52:25 Vyloučen hráč #21 Marek Vachoušek družstva SK Florbal Benešov - osobní trest
52:25 Emoce tu neskutečně se všemi drásají, což se projevuje i na vyloučeních...
52:00 Hra je nahoru a dolu, vidíme krásné akce obou týmů.
50:40 GÓL SK Florbal Benešov! 2:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #73 Jan Pavlíček, asistoval #22 Michal Vojtíšek (2:3)
49:03 Vyloučen hráč #44 Matyáš Moller družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
48:41 Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov neproměnil #22 Michal Vojtíšek.
46:00 Ani druhá přesilovka domácích nebyla využita.
45:38 Velký zmatek před brankou hostů, gól z toho není.
44:28 Benešov extra poctivě chodí do bloku.
43:49 Vyloučen hráč #88 Kryštof Garreis družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za držení
42:53 A znovu to samé včetně stejných aktérů :(
41:10 Porazil po přihrávce z rohu od Mošny těsně nad.
40:00 Střely ve 2. části: 5:15
39:12 Vyloučen hráč #19 Patrik Med družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
39:12 Vyloučen hráč #63 Petr Tůma družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost
39:10 Tak momentálně málem proběhly vlastní góly u obou družstev po sobě.
37:59 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #41 Jiří Sloup (2:2)
36:02 Kuhajda v sólo akci pod tlakem těsně vedle
33:53 GÓL SK Florbal Benešov! 1:2
32:23 Vyloučen hráč #64 Jiří Cisler družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za držení
32:23 Při protiútoku Benešova nechtěl domácí brankář za každou cenu dostat gól. A tak čapl včetně míčku i hokejku Švarce.
30:50 Chybu útočníků aby pořád hasili obránci...
29:01 Výhoz od Vyhnala na kapitána, který prověřil připraveného Cislera.
28:23 Na míčku hosté, gólovou příležitost si však nevytvořili.
26:39 GÓL SK Florbal Benešov! 1:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #78 Jakub Sklenář, asistoval #24 Jakub Švarc (1:1)
26:39 A máme tady drama!  Sklenář nekompromisně trestá.
24:15 Ze standartní situace před bránou Slavie se dostal do střely Adam Balík. Cisler však chytá a hned vysílá svůj tým do protiútoku.
23:00 Schovaná střela Blažka doletěla pouze do bloku hostů.
20:00 Střely v 1. části: 11:3
19:56 Těsně před koncem první třetiny uvidíme ještě standartku hostů z útočného rohu...
18:18 Mošna teď našel krásnou crossovkou na středu Kuhajdu, ten pálí pouze do těla hostujícího brankáře.
16:52 Med teď neúmyslně zblokoval střelu Benešova, Slavie si opět vytváří šance.
16:38 Vyloučen hráč #21 Marek Vachoušek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře
16:38 A uvidíme přesilovou hru domácích. Padne z toho gól?
15:50 Blažek coby obránce motá na útočné polovině protihráče.
14:35 Garreis ve střelecké pozici do bloku.
13:27 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #41 Jiří Sloup, asistoval #9 Pavel Šimeček (1:0)
12:27 Vyhnal proti Mollerově střele vykopává nohou a odráží míček do souboje na středu.
09:56 Dubský z půlky přesně do rukou Vyhnala...
07:45 Čížek crossovou přihrávkou na Mollera, ten trefuje skákajícího brankáře.
06:45 Více střel má plzeňská Slavie, všechny však končí v bloku Benešova.
05:22 Štědrý svou střelou prověřil gólmana hostí, ten rukou vyráží.
02:45 Sledujeme hru plnou brejků, zatím ani pro jeden tým s finální střelou...
01:00 Vítám Vás u dnešního zápisu. Hrajeme první minutu a tempo už máme stejně vysoké jako včera. Atmosféra je dechberoucí.