6:5
    Daniel KROUPA
    (Škeřík)

FbC Hradec Králové - TJ Sokol Jaroměř 7:5
branky: 1. Filip Hušek, 11. David Krása, 26. Lukáš Kašpar, 32. Milan Koubek, 47. Vojtěch Nosek, 48. Milan Koubek, 60. Matyáš Velc - 2. Michal Janeček, 3. Daniel Škeřík, 10. Michal Janeček, 53. Michal Nožička, 60. Daniel Kroupa; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4:6; využití: 1:0; diváků: 318; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 20 - Mikuláš Futschik 22; po třetinách: 2:3, 2:0, 3:2
60:00 Komentář domácích Pokorný Tomáš (Trenér): Jak jsme předpokládali, tak dnes nás čekalo o mnhoho tvrdší utkání než včera. O to cennější vítězství to je. Znovu se nám podařilo ukázat, že zápas od zápasu jsme v hlavách silnější a silnější. Příští týden nás bude čekat hodně těžká a tvrdá šichta, ale my ji zvládneme a přidáme třetí korálek v této serii! Fans - DÍKY!
60:00 Komentář hostů Balcar Roman (Vedoucí): Výkon v dnešním utkání jsme měli lepší než včera. Téměř polovinu druhé třetiny jsme odehráli v oslabení, která jsme sice ubránili na jedničku, ale stálo nás to mnoho sil, které nám chyběli v závěru utkání. Tuto sérii můžeme vyvhrát už pouze třemi vítězstvími v řadě. Tenhle úkol s radostí začneme řešít už příští týden v Jaroměři.
60:00 Střely ve 3. části: 12:11
59:53 GÓL FbC Hradec Králové! 7:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #28 Matyáš Velc, asistoval #33 Milan Koubek (7:5)
59:53 Matyáš Velc využil a střílí do prázdné brány.
59:46 14 s do konce
59:42 A hosté stále v 6ti.
59:12 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #26 Daniel Škeřík (6:5)
59:12 A vyplatilo se...
59:10 Hosté zkouší v 6ti.
59:01 Probíhá poslední minuta zápasu.
56:59 Domácí v plném počtu.
56:10 Matyáš Velc v oslabení šel sám na branku, ale gól nedal.
54:56 Vyloučen hráč #53 Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za držení
52:35 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #24 Vojtěch Výborný (6:4)
52:35 Jaroměř vyvinula tlak před naší bránou a nejlépe se zorientoval Michal Nožička, který snižuje na 6:4.
51:11 Hra se přelévá ze strany na stranu, ale obrany zatím dominují.
47:26 Timeout TJ Sokol Jaroměř
47:26 GÓL FbC Hradec Králové! 6:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #78 Ondřej Fous (6:3)
47:26 Ondra Fous vystihl rozehrávku soupeře a předložil míček Milanu Koubkovi, který už měl lehkou práci.
46:30 GÓL FbC Hradec Králové! 5:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Vojtěch Nosek, asistoval #47 Adam Hušek (5:3)
46:30 Vojta Nosek si z pozice obránce naběhl na osu hřiště, kde ho přesně našel Adam Hušek.
43:40 Dnešnímu utkání fandí 318 diváku. Děkujeme!
43:16 Ve 3. třetině Hradec zatím kontroluje míček a nepouští Jaroměř do žádných šancí.
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
39:00 Domácí jsou v plném počtu a probíhá poslední minuta 2. třetiny.
36:57 Vyloučen hráč #53 Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za zdržování hry
36:57 Jaroměř začala více pressovat a nyní má více ze hry.
33:33 Hra se nám nepřiměřeně přitvrdila, hráči Jaroměře hrají na hranici tvrdosti.
31:54 GÓL FbC Hradec Králové! 4:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #28 Matyáš Velc (4:3)
29:11 Vyloučen hráč #73 Jiří Lhotský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
29:11 V pořadí třetí trest v krátké době pro Jaroměř.
28:11 Hosté v plném počtu.
26:10 Vyloučen hráč #23 Milan Sucharda družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:10 Hostům hra v 5ti dlouho nevydržela.
25:42 GÓL FbC Hradec Králové! 3:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #77 Vít Heger (3:3)
25:42 Hradec konečně poprvé využívá přesilovku v sérii Play off když Lukáš Kašpar dorazil míček, který se odrazil od gólmana.
25:05 Domácí v plném počtu.
24:40 Hra je plná osobních soubojů, je vidět, že jde o hodně.
24:39 Vyloučen hráč #33 Tomáš Černý družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za špatné střídání
23:04 Vyloučen hráč #28 Matyáš Velc družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
23:00 Hosté v plném počtu.
20:59 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Výborný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 5:8
16:01 Hosté hrají v plném počtu.
14:00 Vyloučen hráč #95 Filip Krigovský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře
13:59 Hradecký fanclub fandí z plných plic.
10:50 Filip Nerad v poslední chvili zabránil Nožičkovi jít samotnému na bránu.
10:16 GÓL FbC Hradec Králové! 2:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #9 David Krása bez asistence (2:3)
10:16 Hradec zapresoval Jaroměř a získal balónek a David Krása prostřelil brankáře k tyčce.
10:02 Oba týmy hrají v plném počtu.
09:13 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #23 Milan Sucharda (1:3)
09:13 Filip Hušek před vlastní brankou netrefil balónek a hráč Jaroměře Michal Janeček měl už pak jednoduchou práci.
08:01 Vyloučen hráč #77 Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře
08:01 Vyloučen hráč #33 Milan Koubek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za zdržování hry
04:51 Začátek dnešního utkání je ve větším ofenzivním stylu v porovnání se včerejškem.
02:18 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #26 Daniel Škeřík bez asistence (1:2)
02:18 Daniel Škeřík z pravého křídla nápřahem využil zmatku v hradecké obraně a nad pravé rameno překonal Ondřeje Bártu a dostává poprvé v sérii Jaroměř do vedení.
01:09 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #4 Patrik Horčička (1:1)
01:09 Jaroměř hned z prvního útoku vyrovnala.
00:30 GÓL FbC Hradec Králové! 1:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #77 Vít Heger (1:0)
00:30 Jaroměř začala z ostra, ale Hradci se povedl hned první brejk, když Víťa Heger poslal skákavou přihrávku Filipu Huškovi, který se trefil ekvilibristicky ze vzduchu.
00:02 Buly pro Jaroměr.
00:01 Týmy právě nastoupily na palubku, představíme 1. formaci a za chvíli začínáme. Kotel fanoušků též nachystán jak na naší straně, tak na straně fanoušků z Jaroměře. Hala hučí.
00:00 Dobrý den, vážení čtenáři, vítáme Vás opět z haly v Hradci Králové v Třebši z 2. kola playoff Národní ligy západ. Již tu máme vše připraveno a domácí obecenstvo očekává druhé vítězství v sérii. Tak uvidíme, jak to bude!