• 63 62:58
    3:4
    ()

ASK Orka Čelákovice - Florbal Primátor Náchod 3:4p
branky: 10. Jakub Čáp, 17. Michal Němeček, 19. Michal Němeček - 4. David Špaček, 23. František Donaj, 40. Matěj Mikšovský, 63. Matěj Mikšovský; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 5:4 + Marek Svoboda OS; využití: 2:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Aleš Zetek 16 - Vlastimil Skalický 36; po třetinách: 3:1, 0:2, 0:0, 0:1
70:00 Komentář domácích Zmátlo Šimon (Trenér): Počet střel odpovídá předvedené hře. Celou dobu jsme byli lepším týmem. Soupeřův brankář předvedl vynikající výkon. Náchod jsme přehrávali po celé utkání. Bohužel jsme ho vraceli do hry zbytečnými a nevynucenými vyloučeními. Zápas rozhodla naše koncovka a nešťastná chyba v závěru. Do Náchoda si pojedeme pro dvě výhry.
70:00 Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér): Dneska stejné utkání jako včera, jen s tím rozdílem, že jsme byli v prodloužení šťastnější my. Stav série je vyrovnaný 1:1, což odpovídá předvedené hře v obou utkáních. Pozdravujeme Filipa do nemecnice a snad bude brzy v pořádku. Díky fanouškům za podporu!!
70:00 Střely v prodloužení: 2:1
70:00 Ukončení prodloužení
62:58 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský bez asistence (3:4)
62:58 Matěj Mikšovský získal balónek na útočné polovině a prostřelil Zetka. Náchod vyhrává a stav série je tedy 1:1.
62:08 Tichý zkusil z půlky, brankář Náchoda znovu chytá.
61:00 Orka je na balónku, rozjíždí útočnou akci.
60:00 Začíná prodloužení. Kdo bude hrdinou a rozhodne tento zápas?
60:00 Střely ve 3. části: 12:5
60:00 Po 60 minutách je stav nerozhodný, půjdeme do prodloužení.
59:25 Orka má standartku z rohu.
57:24 Skalický a skvělý zákrok maskou.
56:45 Zetek má dnes proti Mikšovskému navrch.
55:41 Verner nyní propásnul obrovskou příležitost, při střele z první mu míček sjel z čepele.
54:01 Zetek vyráží střelu na přední tyč. Ze střídačky domácích jsou slyšet slova obdivu.
53:44 Jardu Vernera zbořil mantinel.
52:05 Petr Němeček nebyl schopen procpat přihrávku na, před brankou, úplně volného Michala. Velká škoda!
51:12 Klasické klišé - hra se přiostřuje.
49:24 Orka se početní nevýhodě ubránila a Daniel Goll už je zpátky ve hře.
48:35 Bule v rohu domácích.
47:19 Vyloučen hráč #12 Daniel Goll družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za zdržování hry
46:18 Jaroslav Verner dnes hraje dozadu velice kvalitní utkání, zároveň je ale také nejvíce slyšet.
45:27 Skalický vyráží tečovanou střelu.
42:24 Mikšovský trefuje boční síť!
40:29 Vyloučen hráč #17 Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost
40:29 Hra byla přerušena na 15 minut kvůli zranění Filipa Čápa. Za pořadatelský tým doufáme v co nejdřívější uzdravení.
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
39:42 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:3
39:42 Vyloučen hráč #58 Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování
39:42 Vyloučen hráč #58 Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod - osobní trest
37:44 Kramel se vrhnul do bloku a zabránil ohrožení své branky.
35:12 Domáci tým zvádl svoji početní nevýhodu a hraje se 5 na 5.
34:47 Svoboda těsně přestřeluje branku Orky.
33:12 Vyloučen hráč #98 Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
32:28 Matěj Mikšovský je dnes ve většině těžkých soubojů, nicméně z nich moc pozitivně neodchází.
31:00 Orka zatím skvěle zvládá oslabení, drží se na balonku.
30:12 Zetek drží svůj tým v oslabení.
29:20 Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
28:31 Po ostrém souboji u manitelu se těžce zvedá Mikšovský.
27:02 Hraje se dynamický florbal, diváci mají opravdu na co koukat.
26:08 Další skvělý zákrok Skalického.
22:23 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #51 František Donaj, asistoval #37 Václav Grulich (3:2)
22:23 Náchod snižuje z brejku.
21:49 Verner vyzkoušel pozornost brankáře střelou z dálky.
20:40 Prause přestřeluje branku z velkého brankoviště.
20:00 Střely v 1. části: 14:6
18:32 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #26 Michal Němeček, asistoval #9 Ondřej Špalek (3:1)
18:32 Míša Němeček chytá střeleckou! Pohotovou reakcí ve velkém brankovišti zvyšuje vedení Orky na dva góly.
16:27 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:1
16:27 Orka využívá druhou přesilovku a Michal Němeček ji po pěkné kombinaci posílá do vedení. Pojďme Orka!
15:34 Vyloučen hráč #37 Václav Grulich družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
15:34 Po potyčce před brankou Orky je vyloučen hostující hráč.
15:19 Poslední tři minuty se hraje nahoru dolu. Je to nádherný florba!
14:33 Zetek chytá střelu z mantinelu s ledovým klidem.
12:44 Seibert ze standartní situace v bezprostřední blízkosti branky trefuje blok.
12:08 Skalický dnes zatím chytá  opravdu dobře, přesilovou hru Náchod ustál jen díky němu.
10:23 Vyloučen hráč #13 David Špaček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
09:16 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #9 Ondřej Špalek (1:1)
09:16 Co Špalek netrefil, Čáp proměňuje! A my máme srovnáno.
09:01 Špalek míjí prázdnou branku.
08:24 Střelu Špalka chytá skokem Skalický.
07:26 Vyloučen hráč #13 David Špaček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
07:26 Orka má svoji první přesilovku.
07:05 Sedlák trefuje blokujícího hráče
05:32 Poskakující balónek před Náchodskou brankou krotí Skalický.
03:50 Tomáš Beran trefuje tyč! Ou, jak málo chybělo.
03:11 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #12 Daniel Kříž (0:1)
03:11 Hosté využívájí přesilovku a máme zde první gól utkání.
02:30 Zetek zastavuje střelu z bezprostřední blízkosti.
01:27 Vyloučen hráč #17 Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
01:20 Brejk jedna na dvě úspěšně zastavil Ondřej Tichý.
00:01 První vyhrané buly si připisuje domácí tým.
00:00 Týmy úspěšně absolvovaly nástupy a vše je tedy připraveno k úvodní buly!
00:00 Dobré odpoledne všem florbalovým nadšencům ze sportovní haly Věry Čáslavské v Černošicích, kde za pár minut začne druhé čtvrtfinálové klání mezi Orkou Čelákovice a Florbal Náchod. První duel ovládla po napínávém závěru Orka, kdy jí vítězství vystřelil v prodloužení Ondřej Špalek.  Dnes očekáváme stejně napínavý duel, takže se rozhodně máme na co těšit!