5:3
    Tomáš ČERNÝ
    ()

TJ Sokol Jaroměř - FbC Hradec Králové 5:3
branky: 12. Milan Sucharda, 27. Petr Hofman, 36. Tomáš Hejzlar, 54. Milan Sucharda, 59. Tomáš Černý - 5. Vít Heger, 25. Filip Hušek, 26. Vít Heger; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 210; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 25 - Ondřej Bárta 21; po třetinách: 1:1, 2:2, 2:0
60:00 Komentář hostů Pokorný Tomáš (Trenér): Tak trochu jsme zopakovali výkon z Plzně. Úvod zápasu super, brzké vedení, ale pak se nám z hlavy vytratila zodpovědnost a začaly se nám kupit individuální chyby. Na zítra odpočineme, usměrníme hlavu, předvedeme zodpovědný výkon a odvezeme si postup se série. Děkujeme fans za podporu.
60:00 Komentář domácích Balcar Roman (Vedoucí): Utkání ve vysokém tempu se spoustou šancí na obou stranách se muselo líbit všem. Úvod nám lehce utekl, ale od desáté minuty jsme šli s výkonem rapidně nahoru a Hradec už jen dotahoval. Ve třetí části hry jsme si vytvořili spoustu šancí, které jsme nevyužili, ale tlak vyvinutý na soupeře nakonec přinesl ovoce a rozdílovou branku. V závěru jsme zvládli hradeckou hru v šesti a ještě dali pátý gól. Hrajeme teď nejtěžší zápasy sezóny a dnes jsme si ověřili, že je dokážeme zvládnout, i když stav série stále není příznivý.
60:00 Střely ve 3. části: 8:4
59:00 Poslední minuta zápasu je svižná. Na míčku je převážně Jaroměř.
58:59 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #33 Tomáš Černý bez asistence (5:3)
58:00 Hradec útočí, díky odvolání golmana v šesti, ale i tak se jí nedaří.
56:00 Hradec zase roztahuje hru a díky tomu se hra uklidňuje.
55:49 Timeout FbC Hradec Králové
55:00 Jaroměř se přeskupuje a taktizuje, chce si navýšit náskok, díky tomu ale dělá chyby.
53:48 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #23 Milan Sucharda, asistoval #26 Daniel Škeřík (4:3)
53:00 Janeček Michal na poslední chvíli mění své plány a obíhá branku, bohužel se však ani nedostane ke střele.
51:00 I tak krásná dorážka, jakou střelila Jaroměř se podařila. Na míčku se to rychle střídá.
50:00 Hradec si hru podmaňuje a roztahuje a hledá volné pozice, které né a né přijít.
49:00 Další vypjatá situace před brankou domácích. Tutu situaci využila Hradec a krásně střelila vrchem, ale marně.
48:00 Jaroměř rychle postupuju kupředu, to se jí však daří jen díky vyloučenému protihráči.
47:09 Vyloučen hráč #33 Milan Koubek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
47:00 Díky vyrovnanému skóre do toho dávají oba týmy maximum. A tak se stávájí nepříjemné fauly.
46:00 Jaroměř se s míčkem stahuje a hledá vhodnou pozici.
45:00 Hradec na balonku dělá chyby. Toho využívá Jaroměř a obrací hru.
44:00 Zmatená situace, vzniklá skákajícím míčkem, před Jaroměřskou brankou získala Hradec.
43:00 Nebezpečnou situace, stráta balonku a možnost střelby, před brankou domácích skvěle vyřešil náš pravý obránce.
42:00 Standartní situace před brankou hostí pro Jaroměř dopadla špatně. Stratila míček a díky střeleckému postavení i náskok rychlostní.
41:00 Na míčku právě Jaroměř, která se dostává pod tlak.
40:01 Úvodní buly 3.třetiny získala Jaroměř.
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
38:00 Hušek Filip vybíhá skrz střed hřiště, ale je rychle obehrán už čekající Jaroměří.
36:00 Je vidět že se oba týmy snaží. Právě je na balonku Jaroměř.
35:10 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar bez asistence (3:3)
35:00 Obránce Hradce skvěle zachraňuje situace, když rychlým vypíchnutím odpinkává balonek Jaromeře.
34:00 Jaroměř se snaží aktivně obehrávat tým hostí. To se jí daří a tak postupuje.
32:00 Hradec na balonku, která rychle postupuje u mantinelu k bráně soupeře, je vytlačena a ustupuje.
31:00 Souček Michael, který šikovně vybojoval míček před brankou střílí. Jaroměř si bere rychle míček a míří na druhu stranu hřiště.
29:00 Kuštan Max běží k brance, otáčí se, míří k břevnu a střílí, bez výsledku.
28:00 Janeček Michal útočí, ale je vytlačen a tak musí míček zhodit na obránce, který střílí, marně.
27:00 Jaroměř pod útokem, ale díky výtečnému golmnovi neutrpěla žádný gól.
26:04 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #21 Petr Hofman, asistoval #23 Milan Sucharda (2:3)
26:00 Jaroměř rozehrává v lévém rohu týmu hostí, tato rozehrávka se jí však nedaří a ztrácí míček.
25:52 GÓL FbC Hradec Králové! 1:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #99 Michael Souček (1:3)
25:00 Hejzalr Tomáš postupuje u levého mantinelu dopředu, míří k břevnu. Tento útok se mu však nevydařil.
24:25 GÓL FbC Hradec Králové! 1:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #99 Michael Souček (1:2)
23:00 Jaroměř plná sil se dostává až před branku soupeře, její krásná střela je ale vyblokována golmanem.
22:00 Jaroměř se snaží probojovat až k bance týmu hostí, bohužel je ale vždy přehrána Hradcem.
21:00 Hradec na míčku se stále snaží hledat skulinky pro střelu. Obránci Jaroměře jí to ale dost ztřežují.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny pro Jaroměř.
20:00 Střely v 1. části: 9:13
19:00 Hradec pod tlakem strácí balonky a dělá chyby. Jaroměř je v poslední minutě aktivní.
17:00 Hradec postupuje dopředu, to se jí však nedaří, protože kvůli nekvalitním přihrávkám strácí balonek.
16:00 Koubek Milan odvádí skvělou práci, nejen že odvedl dva obránce Jaroměře, zároveň ale takticky nahrál za sebe, lehce doprava, kde už stál jeho spoluhráč.
15:00 Po útoku Jaroměřě, Hradec získává míček a rychle postupuje kupředu. Jaroměř jeho tempo nestíhá.
13:00 Michal Nožička útočí, obíhá branku a na poslední chvílí střílí. Střela jde však mimo za mantinel.
12:00 Hra se převážně pohybuje na polovině domácích. Na míčku je Hradec, která se snaží najít skulinku v obraně domácích.
11:22 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #23 Milan Sucharda, asistoval #21 Petr Hofman (1:1)
11:00 Po krásném gólu Jaroměře, Hradec přitlačil a začal být aktivnější.
09:00 Janeček Michal získal balonek, který se snažil pokrýt tělem. To se mu však nepodařilo a tak ztratil balonek.
08:00 Jaroměř se stahuje, tím však vytváří střelecké příležitosti pro Hradec. Ty však Hradec neumí využít.
07:00 Hofman Petr získává míček těsně před brankou soupeře, ale je vytlačen z výhodné pozice a tak branku míjí.
06:00 Jaroměř, pod nátlakem svého pravého útočníka, stratila míček. Tento zákrok se jí málem vymstil.
04:47 GÓL FbC Hradec Králové! 0:1
04:00 Filip Krigovský, který získal míček u své branky, neváhal a takticky obehrál dva hradecké útočníky, tím zajistil Jaroměři výhodnou situaci.
03:00 Máme tu další rychlý útok Hradce, tentokrát ale šel po pravém mantinelu. Hradec se nebezpečně přiblížil, ale ztratil rychle balonek.
02:00 Po nepovedené útočné situaci Hradce na středu se míčku zmocnila Jaroměř, která bez váhání rozehrává.
01:00 První minuta první třetiny začala klidně. Na míčku se převážně drží tým hostí, Jaroměř ale bojuje.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vahrál tým FbC Hradec Králové, který automaticky vystartoval vstříc brance domácích.
00:00 Vítáme vás u online přenosu 3. zápasu čtvrtfinále Národní ligy - západ, kde se domácí TJ Sokol Jaroměř utká s týmem hostí FbC Hradec Králové. Stav série 0:2 ve prospěch Hradce Králové.