• 60 59:42
    2
    Tomáš HEJZLAR

FbC Hradec Králové - TJ Sokol Jaroměř 9:3
branky: 5. Lukáš Kašpar, 9. Lukáš Kašpar, 13. Matyáš Velc, 29. Michael Souček, 42. Filip Hušek, 55. Matyáš Velc, 56. Matyáš Velc, 58. Milan Koubek, 60. Matyáš Velc - 18. Tomáš Černý, 19. Daniel Kroupa, 44. Petr Hofman; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 3:5 + Jiří Hofman OS; využití: 1:0; diváků: 434; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 15 - Jiří Veinfurter 1, Mikuláš Futschik 10; po třetinách: 3:2, 1:0, 5:1
60:00 Komentář domácích Pokorný Tomáš (Trenér): Můj dům, můj hrad. V této sérii to platilo doslova a dopísmene. Dnes se nám vyplatilo šáhnout mírně do sestavy a přineslo to ovoce. Celý zápas jsme odehráli fantasticky a za to patří klukům velké díky! Děkuji i soupeři z Jaroměře - byla to sice velmi vyhrocená a tvrdá série, ale velice nás prověřila. Poté velice děkuji oběma táborům fans - všech pět zápasů se hrálo v parádní kulise, kterou může kdekdo závidět. Myslím si, že pro florbal v kraji to byla velice přitažlivá série. My jdeme odpočinout a připravit se - v sobotu znovu na značkách!
60:00 Komentář hostů Balcar Roman (Vedoucí): Sezóna nám skončila a nemáme se zač stydět. O víkendu jsme prožili skvělý comeback, ale výkon jsme nezopakovali a proto dnes končíme sezónu. Předvedli jsme velkou bojovnost a za to týmu děkuji. Děkujeme našim fanouškům, že nás přijeli podpořit. Hezký zbytek sezóny všem !!
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:47 GÓL FbC Hradec Králové! 9:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #28 Matyáš Velc, asistoval #33 Milan Koubek (9:3)
59:42 Vyloučen hráč #61 Tomáš Hejzlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
59:42 Vyloučen hráč #97 Vojtěch Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
59:02 Probíhá poslední minuta zápasu.
58:56 Hosté stále v 6ti.
58:29 Vyloučen hráč #5 Lukáš Kašpar družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za zdržování hry
58:08 Jaroměř nastřelila břevno.
57:34 GÓL FbC Hradec Králové! 8:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #28 Matyáš Velc (8:3)
57:34 Hradečtí vypíchli balónek Jaroměři, Matyáš Velc šel na prázdnou bránu a krásným kamarádským gestem nabídl gól Milanu Koubkovi.
56:43 Výborný blok Maxe Kuštana.
56:08 Jaroměř hraje bez gólmana.
55:45 Timeout TJ Sokol Jaroměř
55:45 GÓL FbC Hradec Králové! 7:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #28 Matyáš Velc, asistoval #77 Vít Heger (7:3)
55:45 Víťa Heger našel krásným krosem Matyho Velce, na kterého zývala prázdná brána.
55:27 Hosté hrají v plném počtu.
54:15 GÓL FbC Hradec Králové! 6:3
54:15 A Hradec využívá!
53:26 Timeout FbC Hradec Králové
53:26 Vyloučen hráč #77 Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za zvedání florbalky
53:26 Hradec má velkou příležitost navýšit svůj brankový náskok, bude hrát 1:20 5 na 3.
52:46 Vyloučen hráč #4 Patrik Horčička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za držení
52:07 Střela Daniela Kroupy těsně minula pravou tyčku hradecké brány.
50:20 Jaroměř začala pressovat a Hradec má problémy s rozehrávkou.
48:53 Přejeme všem ženám vše nejlepší k dnešnímu MDŽ.
46:12 Oba se týmy se teď soustředí převážně na obranu.
43:03 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #21 Petr Hofman, asistoval #26 Daniel Škeřík (5:3)
43:03 Jaroměřští opět snižují na rozdíl dvou branek.
41:28 GÓL FbC Hradec Králové! 5:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #77 Vít Heger (5:2)
41:28 A další překřížení a další branka pro domáci!
40:01 Buly opět pro Jaroměř.
40:00 Střely ve 2. části: 6:2
39:09 Domácí v plném počtu.
38:45 Fanouškové přidávají na hlasivkách a fandí svým týmům.
37:08 Vyloučen hráč #74 Filip Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
37:08 První přesilovka hostů.
37:00 Jaroměřští vstřelili gól, ale pro vysokou hokejku není uznán.
36:04 Hosté v plném počtu.
35:49 Utkání sleduje 434 fanoušků, děkujeme.
35:34 Koubek měl volno, tak vystřelil. Na poslední chvíli gólman zasáhl proti střele do pravého horního rohu.
34:03 Vyloučen hráč #71 Daniel Kroupa družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování florbalky
33:03 Hradec zamkl hosty před jejich bránou.
32:02 Hradečtí fanoušci mají úžasné choreo, to jsme v Hradci na florbale ještě neviděli. Úžasné! Děkujeme!
30:01 Zápas se překlopil do druhé půlky.
28:47 GÓL FbC Hradec Králové! 4:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #28 Matyáš Velc (4:2)
28:47 Po přesné nahrávce Matyáše Velce se prosazuje Míša Souček a navyšuje skóre.
27:25 Diváci stále fandí z plných plic. Děkujeme!
26:18 Michael Souček vybojoval balónek, ale z jasné šance přestřelil.
24:35 Hradec je dominantní na balónku, ale Jaroměř pozorně brání.
23:00 Hradec stále na míčku.
22:22 Jirka Unzeitig sám před gólmanem nedokončil backhandovou kličku.
21:01 Hradecká formace v 1.minutě 2. třetiny si vytvořila spoustu šancí.
20:01 Buly pro Jaroměř.
20:00 Střely v 1. části: 4:8
18:59 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa z trestného střílení (3:2)
18:59 Hradecký hráč Max Kuštan zahrál vysokou holí a překazil brankovou příležitost, rozhodčí nařídil trestné střílení, které hráč Daniel Kroupa zkušeně proměnil.
17:18 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #33 Tomáš Černý, asistoval #95 Filip Krigovský (3:1)
17:18 Tomáš Černý koriguje skóre táhlou střelou do levé šibenice.
17:02 Dobrá příležitost Mikuláše Ryby po přihrávce Maxe Kuštana, naneštěstí pro domácí střela končí mimo branku.
15:33 Jaroměř překombinovala situaci a prováhala střeleckou možnost.
12:16 GÓL FbC Hradec Králové! 3:0
12:16 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Mikuláš Futschik družstva TJ Sokol Jaroměř
12:16 Typická "šmudla". Nepovedená střela, brankář měl zakrytý výhled, šourák skončil v bráně.
10:48 Vyloučen hráč #88 Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování
10:48 Vyloučen hráč #88 Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř - osobní trest
10:47 Pěkná kombinace Hradce před bránou, ale Ondra Souček branku netrefil.
09:24 A další výborný blok Filipa Nerada.
09:17 Výborný blok kapitána domácích Víti Hegera.
08:10 GÓL FbC Hradec Králové! 2:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #8 Max Kuštan (2:0)
08:10 Lukáš Kašpar nejdřív prováhal 100%tní šanci, ale vzápětí jeho druhá střela zapadla do brány.
07:18 Domácí Milan Koubek vstřelil branku freestylovým způsobem zpoza brány, ale gól nebyl pro vysokou hokejku uznán.
06:38 Hosté měli 100%tní šanci, alel hostujícímu útočníkovi střelal sjela.
04:40 GÓL FbC Hradec Králové! 1:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #19 Jiří Unzeitig (1:0)
04:40 Hradec předvedl pěkné překřížení před brankou soupeře a Lukáš Kašpar střílí do brázdné brány.
04:08 Atmosféra v hledišti odpovídá důležitosti dnešního utkání. Bubeníci se činí na obou stranách.
02:16 Hra je zatím plná nervozity, žádné  mužstvo nechce udělat chybu.
00:01 Buly pro Jaroměř.
00:00 Dobrý den, vítáme Vás u online přenosu 5tého rozhodujícího utkání mezi FbC Hradec Králové a TJ Sokol Jaroměř. Dnes se rozhodne o tom kdo postoupí do semifinále. Hradec měl dobře našlápnuto, ale o víkendu se situace změnila a je to pro všechny napínavé.