Ondřej VALENTA
  • 56 55:06
    Traverza

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FAT PIPE Traverza 5:3
branky: 11. Jan Huleš, 12. Filip Štědrý, 15. Jan Huleš, 37. Filip Štědrý, 46. Ondřej Kuhajda - 7. Vojtěch Bagin, 31. Jáchym Syrovátko, 47. Tomáš Vávra; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 137; zásahy brankářů: Daniel Dolák 10 - Vít Lukáč 23; po třetinách: 3:1, 1:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér): Dnes jsme do zápasu vstoupili s chutí a troufnu si říci, že jsme zaslouženě vyhráli. To ale vzhledem k dalším utkáním nic neznamená. Děkuji soupeři a rozhodčím za hezké utkání. A samozřejmě díky i fanouškům za tradičně pěknou atmosféru.
60:00 Komentář hostů Řehulka Filip (Trenér): Slavia ukázala proč skončila po základní části na prvním místě. Dnes nás na hřišti předčila snad úplně ve všem a zaslouženě bere první bod v sérii. Nám nezbývá než přes noc naběhat nějaké ty kilometry, abychom zítra soupeři stačili v jeho rychlém tempu. Pro nás se nic nemění, stále potřebujeme 3x vyhrát, abychom postoupili dále. nDěkuji za utkání
60:00 Střely ve 3. části: 11:5
59:59 Slavie bere první bod v sérii!
59:58 Děkujeme našim úžasným fanouškům! Tak zase zítra :)
59:55 Štipka to zkusil. Dolák chytá!
59:48 Posledních pár vteřinek
59:21 Domácí se neženou do odkyté branky, radši zkušeně rozehrají a drží balonek
59:03 Poslední minuta zápasu
58:42 Konečně hosté získali balonek a jdou opět do 6.
58:07 Domácí teď drží balonek a k ničemu Traverzu nepustí. Ta se do zběsilého napadání zatím nevrhá
57:41 Baginovu střelu zblokoval Šimeček a rovnou do prázdné branky zamířil, bohužel neúspěšně
57:21 Traverza odvolává brankáře a zkouší hru v 6.
57:06 Hosté hrají v plném počtu. Domácím se v početních výhodách zatím příliš nevedlo.
56:15 Zbývá méně než minuta přesilovky a domácím se zatím nedaří početní výhodu využít
55:43 Na hřišti vidíme druhou přesilovkovou formaci
55:35 Fuchs hledal odskakujícího Štdrého, ten ale míří nad
55:06 Timeout FAT PIPE Traverza
55:06 Vyloučen hráč #12 Ondřej Valenta družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:06 Mikolášek byl u balonku dřív, Valenta se s tím ale nechtěl smířit a tvrdým zákrokem ho posílá za mantinel
53:53 Blažek trefuje Štipku, který se vydal do útoku. Blažek svoji chybu ale okamžitě napravil a vede protiútok domácích
53:06 Je vidět, že se domácí nikam neženou a pečlivě si připravují svoji další akci. Traverza se zatím do napadání nepouští
52:32 Fanoušci neustávají a stále fandí ze všech sil! Atmosféra je tu opravdu úžasná
52:03 Na míčku jsou nyní hosté a Fiala se snaží přijít s nějakou průnikovou přihrávkou.
51:03 Šimeček po nahrávce Štědrého trefuje pouze boční síťku Lukáčovy brány
50:46 Zbývá nám méně než 10 minut zápasu. Hosté musí pořádně zamakat, pokud chtějí zápas překlopit na svoji stranu.
50:36 Syrovátkovu střelu z půlky bez problémů chytá Dolák
50:18 Spolupráce Štipky a Bagina byla opět přerušena Štědrým. Ti dva mají opravdu smůlu
49:36 Hra je nyní nahoru dolů. Do pár šancí se dostali hosté i domácí. Žádný gól ale nepadl
48:21 Traverza v plném počtu
48:12 Slávistům se zatím nedaří prosadit a zbývá pouze 9 vteřin přesilovky
47:28 Začíná přesilovka domácích
46:53 GÓL FAT PIPE Traverza! 5:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #24 Tomáš Vávra z trestného střílení (5:3)
46:53 Poslední minuta byla hodně divoká. Zakončil to Sloupův úder do hokejky samotného hráče hostí před Dolákovo brankou. Následné trestné střílení poté s přehledem proměňuje Tomáš Vávra
46:21 Vyloučen hráč #23 Vojtěch Bagin družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:21 Dolákův slouhý výhoz hledal nabíhajícího Čížka, kterého ale sejmul bránící Bagin. Čeká nás situace 4 na 4
45:28 Vyloučen hráč #37 Adam Stejskal družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
45:28 Stejskal si při dostupování hráče v rohu pomohl nedovoleným zákrokem a hostí hrají druhou přesilovku
45:18 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #9 Pavel Šimeček (5:2)
45:18 Nedáš - dostaneš! Šimeček připravil přihrávkou Kuhajdovu střelu, která končí v Lukáčově síti.
45:01 Bagin hledal Štipka, Štědrý se ale stihl vrátit do obrany a akci přerušil
44:09 Chládek s Valentou šli 2 na 1. Nepřesná nahrávka je ale stála snížení skóre
43:43 Konrady po souboji v rohu končí za mantinelem. Domácí mají standartku
43:21 Rozehrávka domácích z roku Lukáčova velkého brankoviště končí Mikoláškovo zblokovanou střelou
42:41 Napřed Valenta a potom z dorážky ještě Vávra se pokouší umístit balonek za Dolákova záda. Bohužel se nepovedlo
42:02 Třetí lajna domácích poctivě čekala na chybu Traverzy, když přišla, Fuchs se vytáčel do střely, byl faulován a vybojoval pro svůj tým standartku.
39:15 Poslední minuta druhé třetiny
38:17 Domácí teď napadjí velice aktivně a nenechají Traverzu rozehrát.
38:01 Šimeček šel sám na Lukáče, ten jeho pokus o prohození chytá
37:19 Bagin se rozhodl střílet, jeho střela byla zblokována
37:18 Uvidíme standartku z dobré pozice pro hostí
36:52 Obrana hostí opět rozehrává z hloubky své vlastní poloviny
36:13 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #41 Jiří Sloup (4:2)
36:13 Kapitán domácích se prosazuje podruhé v dnešním zápase, a to dělovkou po krásné nahrávce obránce Sloupa
35:45 Vávra teď slovně napomenul svého spoluhráče Pláška. Nebyl zřejmě spokojen s tím, že odpálil míček.
34:51 Traverza teď střídá na balonku a nedovoluje domácím, aby také vpustili na hřiště čerstvé síly
33:48 Fiala se prokličkoval skoro celým hřištěm, zastavil ho až předposlední hráč v cestě Konrady
33:01 Blažek, Sloup, Kuhajda a poté Šimeček pár přihrávkami prověřili obranu Traverzy. Ta byla pozorná
32:33 Chládek mířil příliš vysoko, střela byla ale tečovaná. Hosté standartní situaci rozehráli velmi opatrně
32:04 Dolák teď špičkou boty vykopává míček mimo branku a drží tak slávistický náskok
31:18 Míček domácím odskakuje od florbalek, ale stále se Traverze nepodařilo jim ho odebrat
30:14 GÓL FAT PIPE Traverza! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #50 Jáchym Syrovátko, asistoval #24 Tomáš Vávra (3:2)
30:14 Syrovátko krásnou trefou z půlky snižuje skóre dnešního zápasu a zároveň také proměňuje první přesilovku, kterou jsme dnes mohli vidět.
29:48 Štipka se netrefuje ani do branky, ani do hřiště a rozehrávku mají domácí
29:10 Fiala nyní neskutečně trefuje skákající balonek a skoro jsme měli sníženo! Dolák na poslední chvíli vytasil ručku
28:53 Vyloučen hráč #47 Matěj Švácha družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
28:35 Švácha se neobratně pokoušel sebrat balonek, zásahl pouze čepel a vysloužil si za tento zákrok dvouminutový trest
28:07 Fanklub domácích vytrvale fandí a bez přestání ženou svůj tým dopředu
27:08 Fiala Schubert a Bagin kombinují na vlastní polovině a čekají až se objeví možnost vyslat útočníky na branku
26:08 Schuller obětavě nastavil bok na zblokování Šváchovy střely
25:17 Bagin a Štipka se vydávají do útoku, Baginovi ale balonek sjel z čepele těsně před vystřelením
24:12 Plášek prohání obranu domácích a přebíhá s míčkem sem a tam za brankou, finální přihrávku, ale nevymyslel
23:27 Přečíslení 3 na 2 vyřešil Fuchs střelou, která končí pouze na zadním mantinelu
22:54 Švácha se pokoušel najít Porazila na středu, bohužel ho přihrávka minula
21:56 Dobré Stejskalovo nahození na odskakujícího Meda zachycuje obrana hostí a vydávají se do protiútoku
21:24 Balonek opět vybojovali slávisti
20:36 Traverza je aktivnější než na začátku první třetiny a zatím kombinuje po celém hřišti
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají opět domácí
20:00 Střely v 1. části: 12:3
19:22 Poslední minuta probíhá v mírně zběsilém tempu z obou stran
17:58 Schubert - Plášek rozehrávají od dvou, dopředu se příliš nehrnou
16:40 Na míčku jsou opět domácí a obléhají branku Traverzy
15:50 Traverza se poprvé za zápas usídlila na chvíli na slávistické polovině a snaží se najít skulinu v obraně domácích
14:37 Stejskal poslal nahrávku přímo na Hulešovu hůl a ten se již svým druhém dnešním gólem postaral o zvýšení domácího náskoku
14:32 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #37 Adam Stejskal (3:1)
13:28 Štipka přerušil akci domácích fotbalovým kopem a hostům se povedla alespň část unavené pětice vystřídat
12:37 Hosté teď obětavě brání svoji branku, na kterou během poslední minuty šly asi 4 střely.
11:40 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #9 Pavel Šimeček (2:1)
11:40 To byla teda náhoda! Šimeček trefil svoji přihrávkou nabíhajícího Štědrého, ten míček nezpracoval ideálně, ale i přesto se mu backhandem povedlo vstřelit druhý gól a domácí jdou poprvé do vedení!
10:46 Švácha se objevil jako blesk z čistého nebe před golmanem hostí a zkusil zvýšit skóre. Lukáč ale jeho pokus zvládl ubránit.
10:07 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #8 Jakub Mikolášek (1:1)
10:07 Neskutečný ťukec teď předvedli utočníci druhé lajny! Konrady na Mikoláška, Mikolášek na Huleše a ten se nekompromisně trefuje za záda Lukáče!
09:33 Syrovátko naběhl do kapitána domácích Štědrého, ten ale zákrok ustál a vybojoval standartní situaci na soupeřově polovině
07:52 Porazil prověřil Lukáčovu pozornost střelou z dálky, ten vyráží do rohu
06:37 GÓL FAT PIPE Traverza! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #23 Vojtěch Bagin, asistoval #13 Jan Fiala (0:1)
06:37 Fiala si všiml volného Bagina, který se jako první hráč dnes dokázal prosadit
04:29 Po zmateném střídání domácích se ocitl Vávra sám před golmanem Dolákem, ten ale jeho pokus otevřít skóre zápasu vykryl a stav je stále 0:0
03:26 Blažek obral za Dolákovou brankou Vávru o balonek a opět rozehrávají slávističtí hráči
02:18 Po nepovedené souhře Fuchse s Katolickým při standartní situaci v rohu dostává Traverza první šanci k útoku
01:48 Domácí zatím hostům z Traverzy ani na chvíli nepůjčili míček
00:45 Na hřiště se dostávají druhé formace obou mužstev
00:32 První zákrok golmana Lukáče
00:09 Domácí v klidu na své půlce rozehrávají a snaží se přijít na způsob, jak se probojovat ke střele
00:01 Úvodní buly pro domácí