60
  • 60 59:47
    2

FbC Hradec Králové - ASK Orka Čelákovice 7:10
branky: 12. David Krása, 44. Filip Hušek, 49. Michael Souček, 53. Štěpán Heger, 54. Vít Heger, 58. Lukáš Kašpar, 59. Lukáš Kašpar - 16. Jakub Čáp, 16. Marek Korych, 27. Václav Kramel, 31. Petr Němeček, 32. Ondřej Špalek, 33. Vojtěch Strnad, 33. Daniel Korych, 52. Václav Kramel, 54. Daniel Korych, 55. Marek Korych; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 187; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 9, Filip Školník 3 - Aleš Zetek 19; po třetinách: 1:2, 0:5, 6:3
60:00 Komentář domácích Pokorný Tomáš (Trenér): Máme týden na to se připravit na další střetnutí. V sérii určitě horším týmem nejsme a do dalšího zápasu půjdeme s klidnou hlavou. Cíl v této sérii zůstává stejný, vyhrát tři zápasy. Děkujeme fanouškům za podporu a příští týden se o to jedeme porvat!
60:00 Komentář hostů Zmátlo Šimon (Trenér): Výborný výkon dvě třetiny. V poslední třetině se musíme více koncentrovat a nedopustit takové drama. Příště budeme lepší. V Praze se popereme o třetí bod. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:5
59:47 Vyloučen hráč #71 Daniel Korych družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
59:01 Probíhá poslední minuta zápasu.
58:33 GÓL FbC Hradec Králové! 7:10
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #33 Milan Koubek (7:10)
58:33 Milan Koubek nahodil balónek na branku a Lukáš Kašpar ho tečoval za zády gólmana.
57:45 GÓL FbC Hradec Králové! 6:10
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #47 Adam Hušek (6:10)
57:45 Lukáš Kašpar si krásně naběhl před branku na přihrávku Adama Huška a z blízka zavěsil.
57:35 A domácí stále v 6ti.
56:41 Hradec znovu v 6ti.
54:58 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:10
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #92 Jakub Seibert (5:10)
54:58 Hosté navyšují skóre gólem do prázdné brány.
54:50 Hradec opěts v 6ti bez gólmana.
53:42 GÓL FbC Hradec Králové! 5:9
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #33 Milan Koubek (5:9)
53:00 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:9
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #71 Daniel Korych, asistoval #31 Marek Korych (4:9)
53:00 Opět hosté navyšují střelou do brány bez gólmana.
52:52 Hradec stále bez gólmana v 6ti.
52:36 GÓL FbC Hradec Králové! 4:8
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #92 Štěpán Heger bez asistence (4:8)
52:36 Štěpán Heger vystihl balónek na ose a z první ho střelil rovnou do branky.
51:29 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:8
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #92 Jakub Seibert (3:8)
49:44 Hradec zase bez gólmana v 6ti.
48:32 GÓL FbC Hradec Králové! 3:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #47 Adam Hušek (3:7)
48:32 Filip Hušek našel krásně na ose Míšu Součka, který se nemílil.
47:51 Adam Hušek netrefil balónek před prázdnou bránou.
47:15 Sledujeme hru 6 na 4.
46:46 Vyloučen hráč #92 Jakub Seibert družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za vysoká florbalka
45:55 Hradec stále zkouší v 6ti.
45:35 Filip Nerad se prokličkoval přes celé hřiště před gólmana, ale jeho přihrávka nenašla adresáta.
43:40 GÓL FbC Hradec Králové! 2:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #47 Adam Hušek (2:7)
43:26 Hradec v 6ti zamkl soupeře před jeho brankou.
42:22 Hradec zkouší bez gólmana hru v 6ti.
41:41 Slyšíme fanoušky hradeckého kotle.
40:15 Domácí v plném počtu.
40:01 Buly opět pro Orku.
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
39:01 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:13 Vyloučen hráč #33 Milan Koubek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
37:03 Signalizované vyloučení, Orka v 6ti bez gólmana.
32:56 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:7
32:47 Střídání brankáře. Nový brankář #42 Filip Školník družstva FbC Hradec Králové
32:46 Timeout FbC Hradec Králové
32:46 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:6
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #98 Vojtěch Strnad, asistoval #12 Daniel Goll (1:6)
31:49 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek bez asistence (1:5)
31:49 Max Kuštan při rozehrávce namazal soupeři na florbalku a ten vymetl šibenici.
30:50 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #71 Daniel Korych (1:4)
30:50 Hosté se dostali na tři přihrávky až před domácího gólmana a z blízka zvyšují na 4:1.
30:09 Hosté v plném počtu.
28:07 Vyloučen hráč #98 Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:57 Hosté využili přesilovku přízemní střelou k tyči.
26:56 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #17 Jakub Čáp (1:3)
26:56 Domácí v plném počtu.
24:55 Vyloučen hráč #78 Ondřej Fous družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:04 Lukáš Kašpar střílel z poloviny hřiště, branku však netrefil.
21:40 Hosté zahrozili ze standardky, gólman Bárta však střelu kryl.
21:11 Hradec si na začátku třetiny vynutil tlak, ale bez gólového efektu.
20:01 Buly pro Orku.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:02 Probíhá poslední minuta 1. třetiny..
17:26 Gólman Bárta tygřím skokem zachránil Hradec před 3. gólem.
16:39 Domácí z protiútoku nastřelují břevno.
15:25 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych bez asistence (1:2)
15:25 Hosté vystihli rozehrávku Hradce a pohodlně skórují.
15:15 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #19 Ondřej Tichý (1:1)
15:15 Hosté se prosadili po dorážce když první střelu gólman Bárta pouze vyrazil.
14:48 Radim Kunart přihrával před branku Ondrovi Fousovi, ale ten skákavou přihrávku minul.
13:04 Domácí musíme pochválit za čisté odebírání balónků z holí hostů.
11:50 Hradec se tímto poprvé v této sérii ujímá vedení.
11:15 GÓL FbC Hradec Králové! 1:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #9 David Krása, asistoval #33 Milan Koubek (1:0)
11:15 David Krása rychle rozehrál standardní situaci a hned z ní skóroval.
10:47 Milan Koubek důkladně vyprášil hostujícímu gólmanovi kalhoty.
09:49 Dnešní stav utkání je opatrnější oproti včerejšku.
08:53 Hosté šli do brejku 2 na 1, ale Vojta Nosek nasadil k rakové rychlosti a stačil míček vypíchnout.
05:53 Oba týmy hrají v plném počtu.
03:52 Vyloučen hráč #8 Max Kuštan družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
03:52 Vyloučen hráč #89 Václav Kramel družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hra rukou
03:20 Max Kuštan z pozice obránce se ocitl zády přímo před brankařem na dorážku, bez gólového efektu.
02:00 Hradec právě na balónku.
01:30 Máme odehráno 1 min 30 s a Hradec ještě nebyl na balónku.
00:59 Střela od pravého obránce hostů prošla až ke gólmanovi Ondřeji Bártovi.
00:01 Úvodní buly pro Orku.
00:00 Dobrý den, vítáme Vás z haly v Třebši z 2. utkání semifinále Národní ligy - západ. Včerejší utkání o 1 gól vyhrál tým hostů, vede tedy na série 0:1.