6:7
    Jan ZOUFALÝ
    (Korych)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - ASK Orka Čelákovice 6:7p
branky: 2. Michal Fuchs, 9. Pavel Šimeček, 26. Michal Fuchs, 26. Jan Huleš, 47. Jiří Čížek, 52. Jiří Čížek - 9. Petr Němeček, 28. Marek Korych, 34. Jakub Čáp, 38. Jan Sedlák, 45. Marek Korych, 60. Ondřej Špalek, 64. Jan Zoufalý; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 6:3; využití: 0:3; diváků: 337; zásahy brankářů: Daniel Dolák 25 - Aleš Zetek 16; po třetinách: 2:1, 2:3, 2:2, 0:1
70:00 Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér): Věřím, že se zápas divákům líbil. Děkujeme za vytvoření parádní atmosféry. Tohle finále si to zaslouží.
70:00 Komentář hostů Zmátlo Šimon (Trenér): Velmi atraktivní utkání pro diváky se skvělou kulisou. U nás velký nedůraz a chyby v obraně. Velkým nasazením a bojovností jsme vydřeli prodloužení, kde jsme rozhodli. Zítra budeme lepší. Zítra hrajeme znovu a půjdeme si pro druhý bod sérii.
70:00 Střely v prodloužení: 0:1
70:00 Ukončení prodloužení
63:08 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:7
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #91 Jan Zoufalý, asistoval #31 Marek Korych (6:7)
63:08 Přečíslení 3 na 1 končí v brance a hosté si připisují první bod!
62:44 Konrady nyní chytře podržel balonek
62:01 Na míčku jsou nyní hosté a snaží se prokombinovat cestu do slávistické obrany
61:36 Seibert z půlky puze do připraveného bloku
61:15 Mikolášek prověřuje Zetka téměř z nulového úhlu, ten chytá
60:54 Oba týmy vpustily na plochu čerstvé hráče
60:33 Němečkovu střelu chytá Dolák
60:11 Míčku se rychle zmocnili domácí, ale Huleš nepřesně nahrál
60:01 Vhazování vyhrávají hosté a hned se hrnou dopředu
60:00 Základní hrací doba nestačila a o vítězi dnešního zápasu se rozhodne v prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 4:13
59:35 Mikolášek ztrácí balonek a Korych nahrává na obránce
59:34 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:6
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #31 Marek Korych (6:6)
59:34 Rychlou střelou po zemi vyrovnávají!
59:16 Orka v 6 proti 4
59:15 Vyloučen hráč #39 Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za opakované přestupky
59:15 Domácí půjdou do čtyř
59:04 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny
58:56 Zoufalý trefuje velice tvrdou ranou svého spolurháče Němečka do oka, snad bude v pořádku.
58:40 Domácí blokují co se dá
58:23 Hosté stále v šesti se standartní situací u střídačky domácích
58:03 Šimeček o milimetry míjí odkytou branku hostí
57:30 Pokud bude Orka hrát zbývající čas bez golmama, čekají domácí krušné tři minuty
57:27 Timeout ASK Orka Čelákovice
57:27 Orka v šesti
57:27 Něco málo přes tři minuty před koncem dnešního utkání si Orka bere oddechový čas. Uvidíme, jakou taktiku zvolí.
56:51 Po faulu Štědrého se na balonek před Dolákem dostali hostí, trefili ale pouze zeď obránců
56:51 Souhra Němečků se teď nevydařila
55:50 Čížek fauluje Korycha u domácí střídačky a hosté mají dobrou příležitost
55:08 Orka hraje podél mantinelů, na střed je domácí nechtějí pustit
54:10 Domácí hrají v plném počtu
54:05 Po souboji s Mikoláškem končí Němeček na zemi, dle rozhodčích bylo ale vše dle pravidel
53:40 Hosté mají poslední půl minuty
53:09 Porazil dobře vystihl přihrávku a vydal se sám do útoku, jeho střela míjí Zetkovu branku
52:44 Špalek přestřeluje branku
52:40 Korychovu tvrdou střelu likviduje Konrady
52:10 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
52:10 Hosté zkouší štěstí ve složení Korych, Němeček, Čáp, Špalek a Němeček
52:10 Huleš fauloval a uvidíme v pořadí již třetí přesilovou hru hostující Orky
51:39 Něměček teď vyslal nebezepčnou střelu od mantinelu, Dolák chytá špičkou boty
51:19 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #70 Lukáš Porazil (6:5)
51:19 Porazil napřed promáhl sám na středu, poté ale nahrávkou našel Čížka a ten druhou svojí trefou posílá slávisty opět do vedení
51:04 Orka rozehrává u střídačky domácích, předtím si oba týmy stihly vystřídat
50:46 Mikoláškova střela zblokována Sedlákem, který se ihned vydává do protiútoku
50:18 Něměček se vymotává na polovině hřiště, vrací ale míček do bezpečí na vlastní obránce
49:56 Mošnův výběh  z rohu likviduje Zetek
49:56 Štědrého nahrávka na Šimečka vedla k pěkné střele, do které se obětavě položil Bárta
49:20 Čáp a Bárta rozehrávají od levého mantinelu, ke střele se nedostal ani jeden
49:17 Nyní se bude vytírat i v brankovišti druhého golmana
48:59 Seibert se snažil obhodit Fuchse u mantinelu
48:36 Dolák po Korychově střele netušil, kde má balonek, naštěstí ho našel mimo branku
48:15 Porazil oběhl co se dalo a pak našel na středu čekajícího Katolického, ten backhandem míjí branku
47:49 Zoufalý a Seibert rozehrávají z vlastní poloviny
46:41 Domácí mají rozehrávku z poloviny. U balonku Mošna
46:15 Sedlákova nahrávka na Němečka končí v rohu, kde ji vybojoval Blažek
46:01 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #45 Michal Fuchs (5:5)
46:01 Fuchs nahodil na nabíhajícího Čížka a máme opět srovnáno
45:47 Čáp dobře zachytil Porazilovu nahrávku
45:25 Oba týmy hrají v plném počtu
45:19 Domácí se drží na balonku v rohu hostí
44:56 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #91 Jan Zoufalý (4:5)
44:56 Korych poprvé posílá Orku do vedení
44:37 Zvývá necelých 50 vteřin hry 4 na 4
44:13 Dnešní utkání sleduje neskutečných 337 fanoušků! Díky všem za návštěvu
43:53 Hra se na chvíli přerušila z důvodu vytření Zetkova brankoviště, ale můžeme pokračovat
43:25 Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za držení
43:25 Vyloučen hráč #39 Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
43:25 Opět nás čeká hra 4 na 4, po souboji Doutnáče a Mošny
43:22 Šanci 2 na 0 Dolák likviduje a drží teď svůj tým!
42:57 Hosté mají standartku z rohu domácích
42:55 Zoufalý obral Porazila o balonek, oba týmy si vystřídaly a Doutnáč se snaží vymyslet koncovou přihrávku od mantinelu
41:52 Porazil zkouší střelu z dálky
41:26 Oba týmy vstoupily do poslední třetiny velice aktivně
41:10 Mikolášek hledal Stejskala, k tomu se nahrávka jen o pár centimetrů nedostala
40:48 Na balonku jsou domácí
40:26 Hosté jsou v plném počtu
40:00 Začíná poslední třetina dnešního zápasu a domácí mají ještě 26 vteřin přesilovky k dobru
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
39:37 Na hřišti se objevila druhá přesilová formace domácích
39:25 Probíhá poslední minuta druhé třetiny
39:10 Balžkova střela Zetkovi propadla a jen tak tak minula jeho branku
38:26 Vyloučen hráč #92 Jakub Seibert družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost
38:26 Potyčka u mantinelu si vysloužila první přesilovou hru domácích.
37:51 Domácí nyní dobře odbránili a vysílají Stejskala do útoku. Ten backhandem provětral Zetkovu pravačku
37:44 Filípek rozehrává z půlky
37:39 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #29 Jan Sedlák, asistoval #26 Michal Němeček (4:4)
33:48 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #31 Marek Korych (4:3)
33:48 Poledne na balonku vymýšlí gólovou akci a upravuje skóre zápasu
32:53 Domácí hrají oslabení velmi aktivně a Porazil si došel pro faul v rohu, domácí si tak mohli vystřídat
32:28 Vyloučen hráč #8 Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
32:28 Hosté mají výhodu další přesilové hry
32:28 V nepřehledné situaci Mikolášek dle rozhočích nehrál dle pravidel a jde si sednout na dvě minuty
31:48 Med se nyní zbavil napadajícího Němečka a Němečka a zahajuje útok domácích
31:25 Zetek vysílá Strnada dlouhým výhozem dopředu, tomu se zakončit ale nepodařilo
30:48 Probíhá již druhá polovina druhá třetiny
30:16 Korych před odkrytou brankou netrefuje
30:04 Dolák nyní vytasil další ze svých zákroků
29:33 Zadák si s Mošnovým napadáním popradil a drží hosty na balonku
29:06 Stejskalova střela končí na florbalkách Orky
28:58 Huleš a Špalek si něco vyřizují na půlce hřiště, asi to nebude přátelská konverzace
28:18 Orka se teď pouští do napadání a nenechá domácí ani chvilku na rozehru
27:49 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #9 Ondřej Špalek (4:2)
27:49 Nyní už se zadařilo. Poledne snižuje náskok Plzně
27:25 Poledne vystřelil od půlky, střela zblokována
27:05 Hosté mají nejen početní výhodu, ale i standartní situacez dobré pozice. Kramel ale netrefuje branku
27:04 Vyloučen hráč #19 Patrik Med družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:04 Uvidíme první přesilovku v tomhle zápase. Početní váhodu budou mít hosté.
26:44 Zoufalý se ocitl sám před Dolákem , jeho střelu obětavě zblokoval Med
26:25 Korych se vydává podél mantinelu
25:58 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #20 Filip Štědrý (4:1)
25:58 Huleš teď poslal celou obranu i golmana hostí jak se říká na párek a neskutečnou sólo akcí navyšuje náskok domácích o dva góly
25:31 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #47 Matěj Švácha (3:1)
25:31 Souhra juniorů Fuchse a Šváchy končí v brance! Domácí mají co slavit!
25:21 Útočníci hostů se na POrazila vrhli za vlastní brankou, ten se z napadání dokázal dostat, ale akce domácích z toho nebyla
24:45 Něměček Petr dobře prověřil Doláka prudkou střelou od mantinelu
24:27 Po Sedlákově faulu jsou domácí na balonku
24:03 Kuhajda trefuje tyčku!
23:34 Domácí v klidu na balonku vstřídali a vyslali do akce svoji první lajnu
22:22 Korych se vytáčel na středu poté co mu domácí nechali dost prostoru, ke střele se nedostal
21:56 Medův blok zneškodnil střelu Zoufalého
21:26 Fanoušci se o pauze posilnili a jsou slyšet ještě více než první třetinu!
21:08 Hra se odehrává na polovině slávistů
20:35 Orka na balonku a Zadák vysílá Špalka do akce
20:00 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Štědrý
20:00 Střely v 1. části: 8:9
19:38 Domácí teď chtěli asi moc, místo střelby se pokusili kombinovat až do prázdné branky a vysloužili si za to akorát protiakci hostů
19:09 Právě probíhá poslední minuta první třetiny
18:56 Domácí mají standartku od mantinelu
18:24 Hosté rychle rozehrávají a snaží se minutu před koncem vymyslet ještě nějakou akci
17:44 Čáp zkouší Dolákovu pozornost. Ten svůj tým drží!
17:16 Huleš šel sám na Zetka, ten chytá!
16:52 Hra v menším počtu hráčů skóre zápasu nijak neupravila
15:57 Hra 4 na 4 je divoká. Oba týmy měly pár dobrých příležitostí, ale s blížícím se koncem trestů se hra zklidnila
14:52 Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost
14:52 Emoce k takovýmhle utkání patří. Mikolášek s Doutnáčem to trochu přehnali a vysloužili si dvouminutový trest
14:30 Mošna vypíchl Kramelovi balonek, poté si ho ale ukopl a žádná větší akce z toho nebyla
14:04 Stejskal našel Konradyho na středu a ten se pokusil navýšit náskok domácích
13:15 Zoufalý zaměstnal nejenom oba obránce, ale i kapitána domácích Štědrého. Ke střele se ale nedostal
12:22 Korych na balonku. Domácí jsou s napadáním opatrní
12:03 Porazil překazil dlouhou akci Orky a domácí si tak mohli vystřídat
11:46 Hosté se nyní dobře drží na domácí obranné polovině a obstřelují Dolákovu branku.
11:25 Střelu Strnada likviduje KAtolický a ihned vysílá Huleše do protiútoku
10:55 Máme za sebou polovinu první třetiny dnešního finálového utkání
10:21 Mošna fauloval Strnada a k míčku se dostávají hosté. Nyní vymýšlí akci hostí Kramel
09:58 Stejskal v klidu na balonku vymýšlí akci domácích
09:45 Hra je teď zběsilá a oba týmy se tlačí do zakončení
09:07 Nyní jsme mohli vidět dvě opravdu dobré akce, jednu na straně hostí a jednu na straně domácích. Od změny ve skóre nás dělily jen úžasné zákorky obou golmanu
08:32 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #26 Michal Němeček (2:1)
08:32 Velice rychlá odpověď Orky! Souhra Němečků končí v Dolákově síti
08:17 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #15 Filip Blažek (2:0)
08:17 Blažek se pokusil prověřit Zetkovu pozornost, jeho tečovanou střelu krásně dorazil Šimeček
07:57 Huleš dnes rozdává krásné nahrávky! Švácha po jeho nabídce jen o trochu míjí branku
07:01 Dolák se teď skutečně vyznamenal! Neskutečný zákrok a pak krásný výhoz na nabíhajícího Mošnu
06:42 Konrady si za brankou pomohl faulem a hosté rozhrávají
06:15 Němeček opět sám před Dolákem! Minul.
05:25 Oba tábory fanoušků ženou své týmy kupředu a zápas se zatím odehrává v krásné atmosféře
05:06 Špalek se pokouší vytočit a dostat se ke střele, Sloup mu to nechce dovolit
04:34 Strnad se probojoval až do střely, kterou tečoval slávistický bek a hosté měli šanci na vyrovnání ze standartní situace z rohu.
03:58 Šváchovi skočil za brankou hostí balonek, pozorný Zetek ho chytil a hosté jsou opět na balonku
03:25 Seibert vyslal nahození na obrannou polovinu domácích, bez většího úspěchu
03:03 Orka opět trpělivě rozehrává
02:22 Němeček zkusil dorazit skákavý balonek před Dolákem, Sloup ale jeho šanci zlikvidoval odpinknutím do rohu
01:45 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #99 Jan Huleš (1:0)
01:45 Domácí otevírají skóre dnešního zápasu a fanoušci fandí snad ještě více než předtím! Souhra Fuchse a Huleše končí za zády golmana Zetka.
01:26 Konrady dobře viděl nabíhajícího Mikoláška a poslal ho do breakové situace, golman Zetek šanci domácích přerušil vykopnutím balonku
00:54 Domácí vystřídali a na pětku hostí vyvíjí tlak slávistická druhá pětka
00:35 Orka na balonku. Opatrně rozehrává z vlastní poloviny
00:07 Domácí již od první vteřiny žene kupředu obrovský kotel fanoušků, našla si sem cestu, ale i parta fanoušků Orky a probouzí se k fandění
00:00 Úvodní buly vyhrává tým domácích