• 60 59:43
    7:4
    (Mošna)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - ASK Orka Čelákovice 7:4
branky: 25. Patrik Med, 26. Pavel Šimeček, 32. Pavel Šimeček, 33. Jakub Mikolášek, 39. Filip Blažek, 55. Jakub Mikolášek, 60. Jakub Mikolášek - 10. Jakub Seibert, 21. Marek Korych, 49. Jakub Čáp, 57. Petr Němeček; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 301; zásahy brankářů: Daniel Dolák 24 - Aleš Zetek 20; po třetinách: 0:1, 5:1, 2:2
60:00 Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér): Z naší strany dnes zlepšený a koncentrovaný výkon. Věřím, že některé věci ještě zlepšíme. Fanoušci parádní, jsem rád, že se na ně budeme moci spolehnout i na venkovní palubovce!
60:00 Komentář hostů Zmátlo Šimon (Trenér): Výpadek ve druhé třetině a mnoho neproměněných šancí nás stálo zápas. První a třetí třeina byla v naší režii, ns vítězství ve finále je to ale málo. Bod z venku bereme, splnili jsme plán, který jsme si dali. Oba zápasy přišlo přes třista diváků, kteří soupeře hnali za vyrovnáním série a bylo to znát. Všem, kteří za námi jeli až do Plzně děkujeme. Doma sérii rozhodneme.
60:00 Střely ve 3. části: 8:12
59:59 Všichni domácí fanoušci jsou na nohou a děkují týmu za odvedený výkon. Tohle byl opravdu zápas hodný finále.
59:57 Korych ještě zkusil samostatný únik po manitenelu, zakončení už nestihl
59:43 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #39 Hynek Mošna (7:4)
59:43 Mikolášek trefou do prázdné branky pravděpodobně ztrvzuje vítězství v dnešním duelu
56:18 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #91 Jan Zoufalý (6:4)
56:18 Orka snižuje. Něměček neskutečnou ránou od mantinelu prostřeluje obranu i Doláka
54:42 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:3
54:42 Jedna z nejhezčích akcí posledních pár zápasů. Stejskal - Mošna - Mikolášek!
54:29 Domácí se snaží hrát s balonkem na florbalkách
54:22 Přišlo na řadu první vytírání brankoviště dnešního večera
53:45 Slavie blokuje vším možným! Zády, nohou, florbalkou! Je opravdu těžké pro hostující hráče jejich obranu prostřelit
53:09 Posledních pár minut zápasu bude asi velice tvrdých, dle narůstající rychlosti
52:24 Dolákův monster save! Všichni už asi po Zoufalého střele viděli balonek v síti, když se kde nic tu nic objevila Dolákova levá ruka a skóre zůstává nezměněno!
52:14 Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden z týmů nehrají příliš v klidu
51:39 Sedlák střílí, k brance se míček nedostal
51:20 Šimečkova prudká střela trefuje Zetkovu helmu
50:49 velký závar u Doláka v brankovišti, přes veškerý zmatek se brankář zvládl zorientovat a najít balonek
50:25 Na druhé straně se do akce hrnul Korych
50:11 Katolický našel nabíhajícího Čížka, ten trefil vyšší míček, ale netrefuje se do odkryté branky
49:48 Hra je teď velmi často přerušována menšími fauly
49:42 Konrady v souboji se Sedlákem získává balonek
49:09 Fanoušci domácích nepřestávají fandit. Atmosféra je opravdu úžasná
48:57 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #91 Jan Zoufalý (5:3)
48:57 Stačilo jim na snížení skóre 11 vteřin hry 6 na 4
48:46 Vyloučen hráč #8 Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
48:46 Faulujícím byl Mikolášek, hosté jdou do šesti
48:31 Odložené vyloučení, Orka v šesti
48:07 Rozhdočí zvedají ruku, někdo z domíácích půjde ven.
47:39 Fanoušci Orky jsou delší dobu potichu
46:56 Zadák vrací na Korycha
46:30 Orka střílí v podstatě ze všech šancí, které se jí naskytnou, zatím žádná v téhle třetině významně neohrozila branku
46:02 Něměček dobře vrací na Sedláka a znovu vidíme rozbíhanou rozehrávku hostí
45:38 Blažek ubránil přečíslení 2 na 1
45:01 Orka velice rychle rozehrála a Zoufalý pohotově zakončoval, Dolák připraven
44:26 Korych zbavil Fuchse balonku a Seibert se Zadákem mohou rozehrávat
44:17 Fuchs vybojoval pro svůj tým standratní situaci v útočném rohu
44:04 Domácí hrají v plném počtu
43:58 Němečkovu střelu blokuje Katolický
43:41 Němeček s Korychem kombinují na půlce
43:07 Orka zdvojila a konečně vybojovila balonek, vydává se do útoku a zbývá něco přes 50 vteřin přesilovky
42:58 Domácím se nyní daří držet balonek na polivně Orky
42:43 Sedlákova střela prošla Hulešovi mezi nohama, ale trefuje pouze Dolákovo koleno
42:19 Čáp fauloval Blažka a po rozehrávce vyslali na chvíli Šimečka dopředu
42:03 Vyloučen hráč #98 Jiří Čížek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
42:03 Čížek dle rozhodčích zastavil Sedláka nedovoleným zákrokem a uvidíme další přesilovku hostujících hráčů
41:43 Němeček, Sedlák a Špalek rozbíhají rozehrávku a heldají cestu na polovinu domácích
41:30 Konrady fauluje a Korychovu střelu z velkého brankoviště opět chytá Dolák
40:50 Seibert nahrává Korychovi, ten byl okamžitě zdvojen a míček se vrací Seibertovi
40:25 Mikolášek promáchl na středu před odkrytou brankou
40:19 Dolák se jistě nenudí, dalším zákrokem vypomohl svému týmu
40:01 Úvodní buly pro domácí
40:00 Začíná poslední třetina!
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
39:59 Seibert s Čížkem ještě prohodili pár slov těsně před koncem, pravděpodobně to nebyla přátelská konverzace
39:56 Rozerhávka od mantinelu, u balonku Korych a Seibert
39:12 Zadák se pokouší vymyslet ještě poslední akci a poslední šanci na snížení v této třetině
39:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny plné zvratů
38:53 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #8 Jakub Mikolášek (5:2)
38:53 Po několika zblokovaných střelách se nyní Blažek už nemýlil! první proměnená přesilová hra dnešního zápasu!
38:41 Zbývá ještě více než minuta přesilové hry
38:14 Vidíme na ploše druhou přesilovkovou formaci
38:00 Vyloučen hráč #92 Jakub Seibert družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
38:00 Seibrtovi se to velice nelíbí a diskutuje ještě s rozhodčími, ti jsou ale neoblomní
37:54 Seibertův faul na Konradyho posílá domácí do druhé přesilovky dnešního dne
37:34 Seibert rozehrává z půlky na spolurháče z obrany
37:22 Blažek poslal na Kuhajdu skákavý balonek, ten ho sice trefil z první, ale míří vysoko nad
37:02 Právě probíhají poslední tři minuty druhé třetiny
36:13 Dnešní, divácky velice atraktivní, utkání sleduje 301 diváků! Děkujeme všem za návštěvu :)
35:28 Medovu střelu zachytil Kramel a na chvíli se na balonku ocitli hráči z Orky
35:18 Na balonku domácí
35:17 Nyní zůstává po nejasné situaci ležet na zemi Seibert, ale naštěstí se zvedá a odchází sám
34:58 Hosté standartní situaci z dobré pozice nevyužili
34:52 Po tvrdém souboji končí Porazil na zemi, snad bude v pořádku
34:10 Fuchs utíkal po mantinelu, byl zastaven Korychem a Dolák pak rychlým secvakntuím nohou likviduje tuto šanci
34:00 Domácí blokují, co se dá
33:38 Dolák se natahoval pro míček, kapitán Orky u něj byl ale dřív a posílá ho na vlastní obrannou polovinu svým spoluhráčům
33:31 Orka má rozehrávku z útočného rohu, k balonku běží Němeček
32:58 Čápovu akci překazil Blažek
32:22 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #37 Adam Stejskal (4:2)
32:22 Tak tohle bylo neskutečné! Stejskal našel nabíhajícího Mikoláška na středu, ten oběhl všechny, kteří mu stáli v cestě, včetně golmana a uklízí míček do úplně prázdné branky!
32:08 Stejskal s Medem v klidu na balonku
32:00 Domácí se poprvé v dnešním zápase ocitají ve vedení
31:59 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #99 Jan Huleš (3:2)
31:59 Huleš perfektně našel odkakujícího Šimečka a tato spolupráce již podruhé v dnešním zápase sklízí ovoce
31:57 Kuhajda faulován přímo před brankou hostí
31:36 Zadák a Sedlák pod neustálým tlakem domácích útočníků
31:10 Verner nyní drží balonek a dává prostor oběma týmům, aby si vystřídaly
30:46 Oba týmy přitvrdily
30:30 Verner se nehrne do střely, ale rozehrál radši na Bártu
30:25 Byli okamžitě napadáni a nedostali se ani ke střele
30:02 Hosté budou mít rozehrávku od domácí střídačky.
29:46 Seibert zkouší štěstí od mantinelu
29:26 Med zblokoval tvrdou ránu obránce hostí
29:14 Střídající domácí trochu opomněli Němečka před Dolákem, k tomu se ale balonek nedostal
28:58 Do střely kapitána Sedláka stihla na poslední chvíli sáhnout Huleš
28:48 Zadák vyslal dlouhý balonek na nabáhajícího Němečka
28:28 Šimeček kouzlik v rohu, byl ale faulován Němečkem a zkusil ze standartky nahodit před branku
27:57 Hra je teď nahoru dolů, ani jeden z týmu není na balonku delší dobu a střídá se nám jeden rychlý útok za druhým
27:36 Katolický minul balonek a trefil pouze Bártu, hosté mají rozehrávku ze středu
27:15 hra se nyní odehrává na polovině Orky
26:57 2 na 1, Med zvládl ubránit a Dolák vychytat, na druhou stranu se hned hrnul Fuchs a jen tak tak míjí odkrytou branku
25:56 Jakoby se probudili i fanoušci a fandí snad ještě víc než předtím, jak hráči Orky, tak její fanoušci nyní vypadají mírně zaraženě
25:51 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:2
25:51 Nyní už se Pája Šimeček nemýlil a máme vyrovnáno!
25:35 Orka ve fair-play gestu nechala domácím balonek po přerušené hře a následném buly
25:11 Gól domácí velice nabudil a vrhají se neohroženě do všech soubojů
24:39 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #39 Hynek Mošna (1:2)
24:39 Med z nulového úhlu propaluje Zetkovo postoj a snižuje brankový rozdíl
24:23 Kuhajda byl faulovaný na středu hřiště, šance pro domácí vytvořit si gĺovou šanci
24:02 Něměčkova zadovka na nabíhajícího Seiberta nevyšla
23:21 Dolákova branka se opět ozvala
22:44 Sedlák na balonku, atakovaný Fuchsem a Čížkem, jeho pokus o dlouhou nahrávku do nebezpečného prostrou končí v Dolákových rukou
22:12 Katolický na balonku a opět trefuje pouze Zetka. V téhle třetině ho domácí zatím nestihli potrápit
21:58 Švácha míří nad
21:32 Domácí musí nutně zklidnit svoji hru s balonkem, aby si zvládli vytvořit nebezpečné šance
20:24 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #74 Aleš Zetek (0:2)
20:24 Nedáš, dostaneš. Zetek dobře chytil Blažkovo střelu, vyslal Korycha do útoku, ten utekl domácí obraně a zvyšuje náskok
20:15 Blažek střelou od půlky trefuje pouze Zetka
20:01 Úvodní buly Korych - Štědrý vyhrává domácí kapitán
20:00 Začíná druhá třetina dnešního zápasu, níž vstupují domácí s početní výhodou
20:00 Střely v 1. části: 8:8
19:59 Domácí přesilovou hru zatím nevyužili, bude je čekat ještě jedna minuta ve druhé třetině
19:22 Domácím se nedaří probojovat se do gólové šance
19:00 Vyloučen hráč #71 Daniel Korych družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování florbalky
18:47 Domácí teď v akci 4 na 2, Huleš faulovaný a uvidíme první přesilovku i ze strany domácích
17:55 Šimeček v dobré šanci neprostřelil golmana a nevyrovnal tak před koncem první třetiny skóre zápasu
17:51 Dolák chytá Špalkovu ostrou střelu
17:23 Šváchovu střelu zlikvidoval Špalek
17:13 Na hřišti můžeme vidět velké množství tvrdých soubojů
16:44 Konrady našel nabíhajícího Mošnu z trestné lavice a ten střelou z první ohrozil branku hostí
15:36 Z přesilovky zbývá méně než minuta a Korych se rozhodl vystřelit z půlky, střela mu ale nesedla
15:30 Šváchovi se podařilo vyhodit balonek na nabíhajícího Čížka a na balonek se ve vlastním oslabení dostávají domácí
14:36 Vyloučen hráč #39 Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
14:36 Máme zde první přesilovku dnešního zápasu. Uvidíme ji v podání Orky
14:17 Konrady překonal Sedláka v rohu a vyslal Stejskala do útoku, ten o balonek záhy přišel
13:48 Domácí si hledají cestu do připravené obrany Orky
13:31 Blažek nyní skoro poslal Orku do protiútoku, sám si ale míček opět vybojoval a nepříjemně prověřil golmana hostí prudkou střelou nad nohu
12:56 Šimeček vyrazil do protiútoku, o míček ho připravil vracející se Verner
12:35 Korych se velice pěkně vytočil na středu, Dolák jeho střelu chytá
11:21 Zadák vyslal Špalka dopředu a slyšeli jsme zazvonit konstrukci Dolákovi branky
10:52 Z nesnází pomohl Orce kapitán Špalek a vybojoval pro svůj tým balonek
10:39 Konrady atakován za brankou, máme z toho rozehrávku Slavie z útočného rohu
10:22 Nyní střídají na balonku domácí
09:23 Huleš se prosmýkl obranou Orky a přišel o balonek, dle rozhočího, čistě
09:00 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #92 Jakub Seibert bez asistence (0:1)
09:00 Seibert ze standartní situace rovnou střílí, trefuje bok spoluhráče a míček končí za Dolákem! Hosté otevřeli skóre dnešního zápasu
08:52 Seibert v tvrdém souboji s Katolickým
08:37 Hra není moc klidná. Oběma týmům skáče balonek a nedaří se jim přihrávky tak, jak by asi chtěli
08:03 Medova střela končí v brance! Bohužel až po odpískání nedovoleného zákroku na Zoufalého. Místo gólu tak musí domácí bránit standartku
07:47 Konradyho přihávku na Mikoláška na poslední chvíli zastavil Zadák
07:23 Ani jedna z obran nechce udělat chybu
06:55 Blažek dobře našel připraveného Šimečka, ten z otočky trefuje pouze hruď Zetka
06:15 Po individuální chybě Huleše šli hosté 2 na 0, Dolák nyní svůj tým neskutečně podržel
05:42 Oba týmy střídají, míček mají stále v držení hosté
05:10 Katolický s Čížkem vyvíjeji tlak na Korycha a doufají, že z jejich snažení vypadne vybojovaný míček
04:36 Zoufalý nyní míjí odkrytou Dolákovu branku a míček se dostává na čepele domácích florbalistů
04:16 Seibert na balonku
03:51 Korych střelou z otočky od mantinelu k brance nedostřelil a byl ihned dostoupen Mošnou
03:40 Šimečkovi sjela střela a míček se pomalu došoural až ke golmanovi hostí
03:10 Kapitán Špalek se vydal neohroženě dopředu, o balonek ho obral obránce Blažek
02:58 Katolický střílí, Zetek střelu vykryl mimo hřiště
02:36 A Švácha byl v napadání úspěšný. Konečně se domácím podařilo získat míček na delší dobu.
02:10 Obrana hostí opatrně rozehrává od tří na vlastní polovině. Domácí se pouští do napadání
01:47 I Zetek si připisuje první zásah
01:18 První zákrok Doláka a na balonek se dostávají na krátkou chvíli Slávisté
00:50 Na balonku jsou stále hosté
00:36 Hezký rozehrávka Němečka na Sedláka a následná střela končí nad brankou domácího brankáře
00:15 Fanoušci jsou stejně aktivní jako včera a od první třetiny ženou oba týmy kupředu
00:01 Úvodní buly vyhrává tým z Čelákovic
00:00 Vítáme Vás na druhém zápase finále Národní ligy!