2:1
    Dan KALINA
    (Zajíček)

Spartak Pelhřimov - Torpedo Havířov 2:1p
branky: 24. Petr Zajíček, 67. Dan Kalina - 8. Jakub Holeš; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 197; zásahy brankářů: Libor Domkář 16 - Martin Zapletálek 18; po třetinách: 0:1, 1:0, 0:0, 1:0
70:00 Komentář domácích Koten Jan (Trenér): V dnešním utkání jsme potvrdili, že v playoff dokážeme hrát s kýmkoliv. Předvedli jsem koncentrovaný výkon po celou dobu hry a dokázali jsme vybojovat veledůležitý druhý bod do této série. Děkuji hráčům za výkony a nejlepším fanouškům v Národní lize. Děkuji a těším se zítra v 16:00.
70:00 Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér): Musíme si nalít čistého vína. 50 minut jsme hráli brajgl. Kluci si musí uvědomit, jakou fázi soutěže hrajeme a, že srdce, vůle a nasazení soupeře se neporazí na úsporný režim. Jdeme se vyspat a zítra vrátíme sérii do Havířova. Děkuji soupeři za utkání a divákům za pekelnou atmosféru.
70:00 Vážení diváci, dovolte mi Vás pozvat na zítřejší zápas, ve které může Pelhřimov rozhodnout o tom, kdo postoupí do dalšího kola playoff. Přijďte prosím v 16:00 do pelhřimovské Poutník arény. Vaši podporu budeme potřebovat. Děkujeme a zítra naviděnou.
70:00 Střely v prodloužení: 5:3
70:00 Ukončení prodloužení
66:24 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #7 Dan Kalina, asistoval #66 Petr Zajíček (2:1)
66:24 Kalina rozhoduje o dnešním vítězi. Pelhřimov tak bere velmi důležitý druhý bod.
65:45 Zajíček šel naprosto osamocený na Zapletálka. Zamotal se však sám do sebe a branku dát nedokázal.
64:07 Vilím otestoval pozornost Domkáře v prodloužení. Domkář svým zákrokem ho přesvědčil, že připravený je velmi dobře.
62:28 Prodloužení je zatím více ku prospěchu Torpeda. Držení míčku je vyrovnané, Torpedo má však více gólových šancí.
60:05 O dnešním vítězi nerozhodlo standartních 60 minut zápasu ,aproto tu máme desetiminutové prodloužení 5na5.
60:01 Úvodní buly vyhrávají hosté.
60:00 Střely ve 3. části: 6:7
59:55 Timeout Spartak Pelhřimov
59:29 Probíhá poslední minuta třetiny.
57:39 Krásná souhra hostů a Peřka trefuje horní tyčku domkářovi branky.
56:41 Pelhřimov díky skvělým blokům přežil oslabení a hraje se opět v plném počtu na obou stranách.
54:33 Pelhřimovský Vlach došvihl příliš vysoko a byl tak vyloučen na dvě minuty. Torpedo si tak zahraje další přesilovou hru v tomto utkání.
54:32 Vyloučen hráč #22 Viktor Vlach družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za vysoká florbalka
53:14 Vilím se uvolnil na střed hřistě a pak střílel směrem na Domkáře. Jeho střela letěla ale příliš vysoko na to, aby zapadla za záda Domkáře.
51:46 V několika předchozích minutách je Pelhřimov mnohem aktivnější a mnohem více chce urvat druhé a velmi důležité vítězství v sérii.
50:41 Timeout Torpedo Havířov
50:41 Kysela se vyznamenal. Oběhl kolem dvou hráčů Torpeda a pak sám zakončoval. Zapletálek jeho střelu se štěstím vytečoval mimo.
48:12 Trojice Knězů, Zajíček, Kalina teď zapresovali obranu Torpeda. Vybojovali si hned několik větších šancí. Ani jednu z nic však nedokázali dostat za záda Zapletálka.
44:50 Zajíček si nabral velmi velké sousto a mezi třemi hráči Torpéda míček ztratil. Na Domkáře s Smejkalem se hnala hned trojice hráčů hostí. Kubczek trefuje jen tyčku.
42:53 Tempo hry v druhé třetině je snad o kousek vyšší než v té předchozí. Rozdíl je akorát v tom, že týmy hrají na plno a rychle, a přitom mají velmi dobře postavené obrany.
40:01 Úvodní buly pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 4:4
38:43 Knězů nabídl zcela prázdnou branku Kalinovi. Kalina si s míčkem moc nerozuměl a jen promáchl.
36:06 Hra se pomalu začína otevírat. Ve hře vidíme spoustu brejkových situací na obou stranách.
32:24 Poutník aréna je po zákroku na Zajíčka na nohou. Zajíček prozatím zůstává ležet na hrací ploše.
29:01 Nebezpečná standartka v podání Torpéda. Vlach se vytočil kolem blokujícího pelhřimovského Vlacha a mířil Domkářovi nad nohu. Třetí branku utkání ale vstřelit nedokázal.
25:09 Pelhřimov vyrovnal tempo hry a je rovnocenným soupeřem pro hosty z Havířova. Je to znát i z nadšené tribuny pelhřimovské Poutník arény.
23:15 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček bez asistence (1:1)
23:15 Zajíček sám vybojoval míčak a vydal se proti třem hráčům Torpéda. Mezi nimi prošel bez větších potíží a míček přehodil za Zapletálka. Stav utkání 1:1.
21:25 První velká šance třetiny v podání Pelhřimova. Kocián nahrával na Smejkala, ten zatáhl a vyslal dobrou střelu, kterou ale vyslal výše než bylo potřeba.
20:01 Úvodní buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 5:3
19:01 Probíhá poslední mimuta první třetiny a Torpedo hraje stále na míčku. Pelhřimov bude v druhé třetině muset přidat a vyrovnat tempo hry s hosty.
16:00 Torpedo je v posledních minutách tím týmem, který na hřišti diktuje tempo hry. Tlačí pelhřimovskou obranu hodně hluboko do pásma. Pelhřimov hlavně díky blokům se zatím drží.
13:17 Zajíček střílí na Zapletálka, trefuje však tyč a k dorážce se dostává Kalina poté i Knězů. Ani jeden z nich nebyl schopen trefit míček a usměrnit ho do branky Zapletálka.
10:20 První velká šance Pelhřimova. Po rozehrávce z rohu se u míčku prostřídali všichni pelhřimovští hráči. Nakonec se dostal míček k Zajíčkovi, který mířil nad ruku Zaplatálka. Zapletálek jeho pokus s klidem zneškodnil.
08:55 Opatrná hra pokračuje. Torpedo kombinuje na vlastní polovině a čeká na správnou chvílí, kdy pevná obrana Pelhřimova povolí.
07:22 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #17 Jakub Holeš, asistoval #73 Kamil Peřka (0:1)
07:22 Holeš se obtočil kolem Mozra a poté i kolem Smejkala, natlačil se do středu hřiště a sedícímu Domkářovi nedal šanci. Stav utkání 0:1,
05:15 V přesilové hře našel Zajíček krosem zcela volného Kociána. Kocián míjí.
03:45 Vyloučen hráč #42 Tobiáš Zipser družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za špatné střídání
03:45 Hostující hráči se v přesilovce nedomluvili na špatně se na hřišti prostřídali. Chvíli se bude hrát 4na4 a poté si i Pelhřimov zahraje přesilovku.
02:33 Po faulu Mozra na Vlacha si hosté zahrají přesilovku. Mozr ke všemu odchází na trestnou se zlomenou florbalkou. Takto si úvod zápasu domácí nepředstavovali.
02:32 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Mozr družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře
00:49 Od úvodní bule hrají na míčku hosté. Vypadá to, že dnešní zápas bude souboj dvou velmi dobře nastavených obran.
00:01 Úvodní buly pro hosty.
00:00 Krásný sobotní podvečer, vítejte u online zápisu utkání 3. kola playoff Národní ligy, ve kterém se utká domácí Spartak Pelhřimov s hosty z Havířova.