3

1

4.

TJ Slovan Havířov - S.K. P.E.M.A. OPAVA 3:2pn
branky: 45. Matěj Erbs, 46. Patrik Charvát, N Michal Kozelský - 41. Jiří Šebesta, 52. Dominik Klimscha; rozhodčí: Michal Nehera - Martin Müller; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 110; zásahy brankářů: Ivo Sikora 26 - Kryštof Bezděk 27; po třetinách: 0:0, 0:0, 2:2, 0:0
Komentář domácích Erbs Matěj (Trenér): Prostě je to touha po vítězství, nevím co k tomu říct. Saháme na dno, ale opět chtíč byl na naší straně, zkušenosti z těchto bojů rozhodli. Jdeme si pro to, už jen jeden krok. Díky
Komentář hostů Černín Vladimír (Asistent trenéra): Dnes to byly šachy, byli jsem o krapet ve hře lepší, ale neproměňovali jsme. Je to 2:2, je to play off, pátý zápas za tmy doma vyhrajem. nDíky všem přítomným, ahoj čau.
4 Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč #29 Kryštof Malina , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč #56 Patrik Charvát , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč #18 Daniel Gebauer a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč #87 Matěj Erbs a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč #7 Dominik Klimscha , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč #77 Michal Kozelský a vstřelil rozhodující gól (3:2).
1 Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč #10 Jiří Šebesta , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč #99 Adam Zbořil a vstřelil gól.
70:00 Zahájena trestná střílení
70:00 Střely v prodloužení: 3:2
70:00 Ukončení prodloužení
69:58 Timeout TJ Slovan Havířov
69:10 Hodulík sražen k zemi za brankou hostů.
67:30 Opava si před nadějnou rozhrávkou vzala oddechový čas.
67:29 Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
62:46 Stibor dostal na solár. Jen těžko se zvedá.
61:03 Fusek při pokusu o výjezd z poloviny faulován.
60:01 Buly pro Slovan.
60:00 Střely ve 3. části: 6:5
59:00 Opava na míčku čeká na poslední akci.
58:00 Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
57:06 Po vstřelené brance se vybouřila domácí střídačka s tím, že branka padla kopnutím nohy. Po poradě rozhodčích zůstal gól neuznaný.
56:00 Oba celky čekají na chybu soupeře.
55:28 Bezděk ze stoje tečuje míček za mantinel.
53:20 Hodulík trefuje tyč.
52:52 Hra se začíná vyostřovat.
51:38 Využitá přesilová hra Opavy. Stav opět vyrovnaný.
51:37 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha, asistoval #29 Kryštof Malina (2:2)
50:39 Řezáč neměl jinou možnost. Svým vyloučením zabránil velice nebezpečné střele.
50:38 Vyloučen hráč #19 Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
49:42 Hodulík osobně ubránil pokus o střelu z poloviny hřiště.
48:33 Posselt trefuje horní tyč.
45:57 Charvát ukázal svou rychlost, kdy málem předběhl i sám sebe. Bezděka položil kličkou na zem a posílá svůj tým poprvé v dnešním utkání do vedení.
45:56 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #56 Patrik Charvát, asistoval #19 Petr Řezáč (2:1)
45:29 Charvát se vrací zpět na hřiště. Hra je však pozastavena kvůli Klečkově pádu na zem.
44:46 Domácím se podařilo v oslabení vstřelit branku. Máme zde opět vyrovnaný stav.
44:45 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #87 Matěj Erbs, asistoval #13 Filip Hromádka (1:1)
44:41 Hosté v plném počtu.
43:30 Charvát opět sporně na trestné. Opava bude mít 47 vteřin výhodu přesilové hry.
43:29 Vyloučen hráč #56 Patrik Charvát družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
42:42 Druhá přesilová hra pro Havířov.
42:41 Vyloučen hráč #38 Petr Stejskal družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za blokování florbalky
42:00 Opavští neúnavně podporují svůj tým.
40:25 Šebesta překvapil domácí výjezdem z rozehrávky. Po čtyřiceti minutách se otevírá brankový stav.
40:24 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #10 Jiří Šebesta, asistoval #57 Patrik Posselt (0:1)
40:01 Buly pro Opavu.
40:00 Střely ve 2. části: 10:10
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:50 Brija nezahálel při rozehrávce a vyslal míček na Stibora, který těsně míjí.
38:15 Domácí v plném počtu.
37:50 Řezáč vyhazuje za polovinu a dává týmu možnost vystřídat.
36:16 Velice přísné vyloučení Charváta. Opava má také příležitost v přesilové hře.
35:32 Opava v plném počtu.
34:30 Domácí se zatím v přesilové hře trápí.
33:33 První přesilová hra dnešního utkání. Zwinger bezdůvodně dohrál souboj.
33:32 Vyloučen hráč #22 David Zwinger družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost
32:14 Fusek trefuje horní tyč.
30:55 Kočí předvádí velice dobrou práci v obraně.
29:20 Sekula zkusil míček ze vzduchu umístit do branky. Jen těsně míjí.
29:05 Zbořil vystavil své pozadí proti střele Stejskala.
27:41 Pavelek poslal Řezáče k zemi.
27:00 Opava drží domácí pod tlakem.
26:07 Pavelek měl chuť po svém neproměnění vyložené šance zlomit hůl, ale udržel své emoce.
25:00 Opět neskutečný Sikora. Vyložená šance Gebaurea skončila úspěšným zákrokem.
23:48 Klimscha to zkusil backhandem z "voleje" . Sikora Helmou vyráží.
22:33 Sikora opět zneškodňuje nebezpečnou kombinaci Opavy.
21:54 Posselt od poloviny prověřuje bystrost Sikory.
20:50 Boželník to zkusil ze strany. Sikora míček vyrazil do horní tyče.
20:01 Buly pro Opavu.
20:00 Střely v 1. části: 6:7
19:59 Kozelský se pokusil ještě vystřelit na branku. Třetina končí odraženým míčkem od spojnice.
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:20 Posselt se dopustil útočného faulu, kdy nadzvedl florbalku Erbse.
16:50 Buganský chtěl nahozený míček odkopnout, ale netrefil se zrovna ideálně a ohrožuje tím vlastní branku.
15:55 Pavelek neměl dobře umístěnou florbalku. Míček se po odražení dostává za mantinel.
14:46 Brija vyjel z obrany přes tři hráče a pokusil se vystřelit. Jeho střelu zblokoval Šebesta.
13:21 Posselt to zkusil crossem na Klečku. Obrana Havířova kvalitním přístupem k hráči zamezila nebezpeční situaci.
11:55 Stibor jen těsně od vstřelení branky. Bezděk se natáhl jak to jen šlo a rukou míček vyrazil.
11:20 Posselt tvrdě narazil na záda Charváta.
10:51 Buganský na hraně pravidel zastavil míček vyhozený Sikorou.
09:33 Stibor se tvrdě zastavil o Boželníka.
08:20 Erbsova bomba z výjezdu. Bezděk rukou vyráží.
05:50 Další pokus Opavy, tentokrát Šebesty. Sikora připraven.
05:10 Sekula při výjezdu přišel o míček, ten se dostal na čepel Klečka, který se pokusil vystřelit. Míček končí mimo Sikorovu branku.
04:20 Kozelský viděl volného Charváta před Opavskou brankou, Bohužel přihrávku vystihl Bezděk.
03:00 Molin natlačen na mantinel.
02:23 Stibor to zkusil na Bezděka pozemi k tyči. Bezděk připraven.
00:30 Opavští, i Havířovští fanoušci hned ze startu utkání bouřlivě podporují svůj tým
00:01 Úvodní buly pro Opavu