54
  • 54 53:47
    2

Torpedo Havířov - Spartak Pelhřimov 9:3
branky: 7. Jakub Vilím, 9. Marián Kloza, 12. Dominik Křístek, 13. Adam Feber, 13. Jakub Holeš, 15. Dominik Mrowiec, 40. Dominik Křístek, 44. Kamil Peřka, 51. Adam Feber - 8. Tomáš Kocián, 45. Ladislav Běhounek, 53. Kryštof Smejkal; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 201; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 14 - Libor Domkář 19, Aleš Václavík 4; po třetinách: 6:1, 1:0, 2:2
60:00 Komentář hostů Koten Jan (Trenér): V úvodní třetině byl na hřišti jen jeden tým, který si po zbytek zápasu pohlídal naprosto zasloužené vítězství. Nám na začátku chyběl důraz, neblokovali jsme střely, v soubojích jsme byli pozdě. Celkově série hdoně vyrovnaná, pro naše mladé hráče velké zkušenosti. Díky Torpedu za sérii, pelhřimovským hráčům i divákům za celou sezónu.
60:00 Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Trenér): Není pochyb o tom, že série byla velice náročná. Všechna čest Pelhřimovu za morál, nasazení a koncentrovanost. Nedali svou kůži lacino a zejména venkovní zápasy prověřili naší mentální odolnost. Dneska o zápasu rozhodla naše fantastická první třetina, kdy jsme soupeře do ničeho nepustili a hráli s velkou odvahou a sebevědomím. První díl skládačky je za námi a v sobotu startujeme znovu od nuly. Děkuji divákům, že si našli cestu na halu v netradiční čas a soupeři za atraktivní a těžkou sérii.
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
59:00 One minute left in the third period.
57:26 Zápas se již dohrává.
55:50 Střely pouze do bloku a Pelhřimov je v plném počtu.
54:50 Přesilovka zatím bez střelby.
53:47 Vyloučen hráč #37 Kryštof Smejkal družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hra na zemi
53:47 Šance Torpeda ukončit pelhřimovský tlak ve třetí třetině.
53:00 Hosté se ještě zkouší vrátit zpět do utkání.
52:03 GÓL Spartak Pelhřimov! 9:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #37 Kryštof Smejkal, asistoval #66 Petr Zajíček (9:3)
52:03 Pelhřimov přesilovku rychle proměňuje.
51:49 Vyloučen hráč #26 Ondřej Kučera družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:49 První přesilovka pro Pelhřimov.
51:00 Václavík si ihned připisuje zákrok.
50:50 Střídání brankáře. Nový brankář #39 Aleš Václavík družstva Spartak Pelhřimov
50:49 GÓL Torpedo Havířov! 9:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber bez asistence (9:2)
50:49 Feber si z pelhřimovské obrany udělal dobrý den a přesnou střelou k tyči nedal Domkářovi žádnou šanci.
50:20 Domkář překazil golovou radost Šochmanovi.
49:34 Kociánovi střela vůbec nevyšla a byl z toho protiútok.
47:55 Šulc dnes střelecky při chuti, ale na Domkáře ještě nevyzrál.
46:30 K nejspíše gólové dorážce se chystal Kutílek, ale na poslední chvíli ho zastavil Kučera.
45:22 Vilím do břevna.
44:01 GÓL Spartak Pelhřimov! 8:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #92 Ladislav Běhounek, asistoval #8 Tomáš Kocián (8:2)
44:01 Pelhřimovským to tam po dlouhéé době taky konečně spadlo. Míček nějakým záhadným způsobem doskákal za záda Zapletálka.
43:43 GÓL Torpedo Havířov! 8:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Kamil Peřka, asistoval #16 Tomáš Vlach (8:1)
43:43 Pelhřimovský tlak zastaven tím nejlepším možným způsobem, Peřka nadvakrát překonává Domkáře.
43:10 Další dobrý zákrok pro golmana Torpeda.
42:00 Feber místo střely zvolil nahrávku na osamoceného Kubiczka, ale pass přes obránce neprošel.
41:46 Dva dobré zákroky Zapletálka.
41:35 Fučíkovi míček při střele sjel.
40:20 Pelhřimov začal aktivně, obrana Torpeda první nájezd ubránila.
40:01 Buly třetí třetiny tentokrát pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:14 GÓL Torpedo Havířov! 7:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Dominik Křístek, asistoval #88 Adam Feber (7:1)
39:14 Chybnou rozehrávku pelhřimovského hráče domácí trestají a dávají první branku této třetiny. Křístek na několik pokusů doklepal míček do branky.
38:45 Kloza pouze do boční sítě.
37:00 Nyní má více práce domácí Zapletálek.
36:00 Brankové hody nám zdá se skončily po úvodní třetině.
33:50 Hostující trenér je dosti nespokojen a snaží se své hráče ještě vyburcovat.
33:10 Zapletálek v pohodě chytá střelu z poloviny.
32:14 Domácí uklidnili hru a již si nevytváří tolik příležitostí.
30:43 Šulc si prokličkoval celé hřiště, ale poté nevyzrál na Domkáře.
29:32 Náznak pelhřimovského tlaku, ale opravdu jen náznak.
28:48 Vlach na brankovišti promáchl.
28:00 Pelhřimov nedokáže najít recept na skvěle připravené domácí.
27:12 Už zase svítíme :) a můžeme pokračovat
27:11 Vypadl nám všude proud a diváci svítí svými telefony.
26:43 Zapletálek nebezpečnou střelu vyráží před sebe, ale k dorážce se nikdo nedostal.
26:00 Vilím narazil do našeho stolečku.
25:50 Papež příklepem mimo.
24:45 Šochman svůj únik neproměnil, jeho lob letěl příliš vysoko.
24:08 Knězů střelou z první Zapletálka nepřekonal.
23:22 Na míčku Torpedo a snaží se přidat další branku do pelhřimovské sítě.
22:00 Pelhřimov se ubránil.
21:19 Mrowiec ve velké šanci minul.
20:44 Domkář chytá střelu Vilíma a zkoušel svého spoluhráče vyslat do úniku.
20:01 Buly pro Torpedo a domácí začínají s přesilovkou.
20:00 Střely v 1. části: 15:3
19:59 Vyloučen hráč #92 Ladislav Běhounek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
19:30 V šanci se objevil Papež, ale o hodně minul.
18:18 Úplně osamocený Kubiczek minul.
17:54 Domkář nepředvedl úplně jistý zákrok po střele Mikuloka a málem si srazil míček do brány.
17:00 Vilím těsně míjí horní růžek.
16:25 Feber promáchl nahrávku od Křístka.
15:00 Pelhřimov si nyní vůbec neví rady a rozhodující zápas se začíná stávat jasnou záležitostí.
14:22 Mrowiec znovu předvedl své umění a nájezd s přehledem proměňuje. Domkářovi to poslal mezi nohy.
14:21 GÓL Torpedo Havířov! 6:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Dominik Mrowiec z trestného střílení (6:1)
14:21 Faul při střele a trestné střílení pro Torpedo.
14:08 Chybu Febera Zajíček nepotrestal.
12:45 GÓL Torpedo Havířov! 5:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #17 Jakub Holeš, asistoval #16 Tomáš Vlach (5:1)
12:45 Pelhřimovská obrana v posledních minutách zcela mimo a Holeš dává další góóól!
12:30 Kysela orazítkoval tyč Zapletálkovy brány.
12:01 GÓL Torpedo Havířov! 4:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #22 Dominik Křístek (4:1)
12:01 Torpedo tlačí a po minutě přidává další branku a navyšuje své vedení již na tři branky. Domkář toho moc neviděl a střela Febera mu propadla.
11:53 Šulc v šanci neuspěl.
11:30 Na míčku jsou převážně domácí borci.
11:01 GÓL Torpedo Havířov! 3:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Dominik Křístek bez asistence (3:1)
11:01 Křístek vybojoval balónek, dostal se do úniku a ten chladnokrevně proměňuje.
10:38 Petřík skvěle zblokoval střelu z poloviny.
10:00 Úvodní nervozita je tam tam a máme na hřišti tu správnou čtvrtfinálovou bitvu.
09:10 Střela Kučery těsně mimo.
08:09 GÓL Torpedo Havířov! 2:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Marián Kloza, asistoval #21 Erik Šochman (2:1)
08:09 Kloza doráží střelu Šochmana a Torpedo si bere vedení zpět!
07:45 Šochman se snažil na brankovišti protlačit do šance, ale míček netrefil.
07:34 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián bez asistence (1:1)
07:34 Obrovská chyba, kterou vyrobil domácí Vlach a Pelhřimov rychle vyrovnává.
07:28 Šulc neprošel přes Fučíka a je z toho míček pro hosty.
06:40 Zapletálek si zapisuje druhý zákrok.
06:10 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #26 Ondřej Kučera (1:0)
06:10 Vilím z otočky přesně pod víko a Torpedo jde do důležitého vedení!
05:14 Domkář vyráží střelu Klozy do rohu.
04:10 Střela pelhřimovského Vlacha o kousek mimo.
03:30 Vilím v obrovské šanci neuspěl, skvělý Domkář!
03:00 Volný úder pro Spartak na útočné polovině, ale nic z toho nebylo.
02:00 Torpedo vyčkává na skulinku v obraně Pelhřimova.
01:00 A první nebezpečná střela, kterou kryje Zapletálek.
00:45 Poprvé na míčku hosté.
00:20 Domácí zatím kombinují na své polovině.
00:01 Úvodní buly pro Torpedo a jdeme na to!
00:00 Vítáme všechny online čtenáře u rozhodujícího páteho zápasu čtvrtfinále NL východ, kdo zvítězí postupuje do semifinále a přiblíží se postupu do 1. ligy, pro poraženého sezóna končí a stráví příští ročník opět v Národní Lize. Potvrdí Torpedo roli favorita na postup do vyšší ligy? Nebo se dočkáme překvapení od černého koně tohoto play-off? To se brzy dozvíme.