(Mikel)
  • 59 58:57
    2

1.MVIL Ostrava - FBC Hranice 4:9
branky: 11. Jaroslav Kaprál, 34. Jaroslav Kaprál, 39. Jan Zmrzlík, 47. Michal Terez - 14. Jaromír Chodil, 23. Jan Kolajta, 26. Jan Kolajta, 29. Ondřej Dobeš, 43. René Mikel, 44. Jan Kolajta, 50. Jaromír Chodil, 57. Jan Kolajta, 59. Petr Zdráhala; rozhodčí: Adam Daniel - Libor Gavlas; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Jakub Schiedek 24 - René Šlosar 29; po třetinách: 1:1, 2:3, 1:5
60:00 Komentář hostů Dadej Petr (Trenér): Dnes jsme odehráli nejtěžší utkání série. Soupeř na svém hřišti předvedl obětavý výkon plný nasazení až do poslední minuty. Přímočarou a veledůraznou hrou se držel v zápase až do třetí třetiny. Děkujeme soupeři a rozhodčím za utkání a našim skvělým divákům za výjezdní podporu! Těšíme se na zítřek, jedeme si pro vítězství v sérii.
60:00 Komentář domácích Bažan Petr (Trenér): dnes chci nejdřív ze všeho poděkovat hráčům, že dřeli od začátku do konce. První třetina z naší strany velmi povedená a po dodržení taktických pokynů jsme soupeři zatopili. Druhá třetina taky plná nasazení a do kabin jsme šli za dobrého stavu kdy jsme se chtěli porvat o výsledek v poslední třetině. Třetí třetina už nás srazila gólama, které za mě nemuseli být, ale nevzdali jsme se a bojovali až do úplného do konce. Díky divákům za dnešní podporu a věřím, že dorazíte i zítra.
60:00 Střely ve 3. části: 10:14
58:57 Vyloučen hráč #94 Lukáš Novosad družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost
58:03 GÓL FBC Hranice! 4:9
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #14 Petr Zdráhala, asistoval #8 René Mikel (4:9)
56:18 GÓL FBC Hranice! 4:8
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta bez asistence (4:8)
54:57 Vyloučen hráč #9 Lukáš Uherek družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
54:57 Vyloučen hráč #2 Michal Kušner družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost
49:15 GÓL FBC Hranice! 4:7
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #29 Jaromír Chodil, asistoval #46 Jiří Vraj (4:7)
46:12 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:6
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #33 Michal Terez bez asistence (4:6)
43:40 GÓL FBC Hranice! 3:6
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #29 Jaromír Chodil (3:6)
43:10 Výborný zákrok Schiedka
42:50 GÓL FBC Hranice! 3:5
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #33 Jan Kolajta (3:5)
40:40 Dnešní utkání sleduje 26 diváků
40:00 Střely ve 2. části: 11:11
38:34 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #88 Jan Zmrzlík, asistoval #77 Jaroslav Kaprál (3:4)
33:49 Vyloučen hráč #33 Michal Terez družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
33:06 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #77 Jaroslav Kaprál, asistoval #5 Matěj Šlosarčík (2:4)
30:21 Nepovedená střela Mikela
28:59 GÓL FBC Hranice! 1:4
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #6 Ondřej Dobeš, asistoval #94 Lukáš Novosad (1:4)
25:39 GÓL FBC Hranice! 1:3
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #77 Štěpán Potsch (1:3)
22:56 GÓL FBC Hranice! 1:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #8 René Mikel (1:2)
22:41 Vyloučen hráč #44 Miroslav Besta družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
22:41 Nekoncentrovanost Besty a jeho zbytečné vyloučení
20:00 Střely v 1. části: 12:8
13:38 GÓL FBC Hranice! 1:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #29 Jaromír Chodil, asistoval #77 Štěpán Potsch (1:1)
10:35 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:0
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #77 Jaroslav Kaprál, asistoval #88 Jan Zmrzlík (1:0)
10:35 Jarda střílí a je to góóóóól
05:59 Rajny a jeho famózní únik zakončený břevnem
05:20 Nebezpečný výjezd kaprála z poza brány
04:30 Do této chvíle aktivnější domácí
02:10 Hra se přelívá ze strany na stranu
01:20 Ajfel běžel na brankáře, ale trefil pouze  střed branky
00:53 První střela Hranic
00:34 MVIL napadá vysoko