7:3
    Martin LAZÁREK
    ()

Florbal TJ Kobylisy - Wizards DDM SO Praha 10 7:3
branky: 11. Jakub Zíka, 12. Lukáš Panenka, 20. Lukáš Panenka, 23. Vít Komorný, 24. Jan Hrdlička, 32. Matěj Víšek, 40. Jan Hrdlička - 16. David Bouda, 40. Karel Smutný, 58. Martin Lazárek; rozhodčí: Jan Chuděj - Patrik Trejbal; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 66; zásahy brankářů: Marek Paleček 40 - Vít Svojše 6, Jan Hartman 11; po třetinách: 3:1, 4:1, 0:1
60:00 Komentář hostů: Těžké. Myslím, že dnes jsme byli aktivnější než soupeř, bohužel jsme se nedokázali pořádně prosadit ve hře 5/5. Soupeři zařídil další bod v sérii především výkon brankáře. Nevyvíjí se pro nás série dobře, ale nevzdáme to. Připravíme se na pokračování série v Kunraticích a doma chceme soupeři porážky vrátit. Děkujeme znovu divákům za podporu v hale.
60:00 Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér): Dnešní utkání bylo více vyhrocené. Soupeře jsme k ničemu nepustili a zápas si pohlídali. Děkuji všem.
60:00 Střely ve 3. části: 5:14
58:47 Hosté trefují další tyčku
57:20 Hosté stále v šesti
57:02 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek bez asistence (7:3)
57:02 Po několika skvělých zákrocích už Paleček kapituluje
54:17 Wizards v šesti bez gólmana
54:16 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
49:26 Zase zvoní tyčka domácí svatyně
44:39 Kobylisy se opět ubránily
44:05 Domácí měli v oslabení velkou šanci
42:39 Vyloučen hráč #16 Jan Hrdlička družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:10 Hosté v šesti při signalizovaném vyloučení domácích
40:00 Střely ve 2. části: 10:19
39:31 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #7 Filip Műller (7:2)
39:31 V závěru druhé části se hosté dočkali snížení
39:00 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 7:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #15 Boris Nouzák (7:1)
39:00 Až teď
38:40 Krásná kombinace domácích gólem nekončí
36:04 Druhou početní výhodu hosté nevyužívají
34:04 Vyloučen hráč #46 Ondřej Krejčí družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
33:55 Teď opět bravurně zasáhl Paleček
31:05 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #11 Matěj Víšek, asistoval #58 Daniel Havlíček (6:1)
31:05 Maty Víšek luxusně vymetl vingl!
27:05 Hra je teď hodně rozkouskovaná
24:15 Lazárek trefuje horní tyčku za Palečkem
23:01 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička z trestného střílení (5:1)
23:01 Nový gólman Wizardů se uvádí držením hokejky a uvidíme tak nájezd
22:40 Střídání brankáře. Nový brankář #17 Jan Hartman družstva Wizards DDM SO Praha 10
22:39 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #21 David Mühlbach (4:1)
22:39 Mühlbach skvěle vybojoval balonek a Komorný zvyšuje na 4:1
20:00 Střely v 1. části: 9:10
19:24 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #52 Vít Komorný (3:1)
19:24 Doktor Pany má formu!
15:29 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #22 Martin Lazárek (2:1)
15:29 Ale teď už hosté snižují
15:17 Smutného dělovka nad
13:57 Vyloučen hráč #47 Lukáš Panenka družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
13:20 Za Palcátem cinkla tyčka
11:51 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #3 Ondřej Kočí (2:0)
11:51 Pany ze včerejší střelecké formy nic neztratil!
10:12 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #21 David Mühlbach (1:0)
10:12 Zikič prostřeli vše, co mu stálo v cestě, a domácí využívají přesilovku
09:30 Víškova pěkná střela končí na horní konstrukci branky Wizards
08:42 Vyloučen hráč #7 Filip Műller družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:46 Vojta Semerád pěknej stromeček Lazárkovi
05:04 Pěkná možnost domácích míří vedle
04:05 Další Dáňův pokus likviduje gólman hostů
03:25 Střela hostů vedle
01:54 Havlis přestřeluje odkrytou klec Wizardů
00:00 Pěkný nedělní podvečer z kobyliské Šatna areny, kde dnes domácí ve druhém duelu prvního kola play off vyzvou Wizardy. Stav na zápasy jepo včerejšku 1:0 pro domácí