2:5
    Marek BOŠTÍK
    ()

FBC Kutná Hora - FLORBAL LITOMYŠL 2:5
branky: 47. Lukáš Martin, 54. Lukáš Martin - 25. Martin Štarman, 26. Michal Háp, 34. Štěpán Švec, 43. Jan Kulhavý, 60. Marek Boštík; rozhodčí: Jaroslav Verner - Martin Preclík; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 209; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 20 - Lubomír Stráník 21; po třetinách: 0:0, 0:3, 2:2
60:00 Komentář domácích Vokřál Jiří (Asistent trenéra): Do zápasu jsme vstoupili vlažně. V klíčové části zápasu jsme ještě polevili a soupeř získal rozhodující výhodu. Na konci jsme dokázali hru srovnat a částečně i překlopit na svojí stranu, ale nebyli jsme dneska zkrátka dostatečně dobří. Zítra do toho dáme všechno. Díky za zápas.
60:00 Komentář hostů Novák Dominik (Asistent trenéra): Dobrý týmový a koncentrvaný výkon po celou dobu. Povedený vstup do druhé třetiny a pohlídaná koncovka utkaní nám zajistila matchball. Děkuji soupeři  za zápas a těšíme se na žítřek.
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:39 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #7 Marek Boštík bez asistence (2:5)
59:00 Vyloučen hráč #51 Michal Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
59:00 Poslední minuta dnešního utkání.
58:32 Vyloučen hráč #77 Roman Martínek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za zvedání florbalky
57:39 Timeout FBC Kutná Hora
55:30 Kutná Hora konečně začala hrát, začínájí přibývat šance.
53:55 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Lukáš Martin bez asistence (2:4)
51:20 Domácí se snaží dotlačit míček do brány, takových šancí.
49:10 Začíná tu být vyhrocené utkání, tohle bude mít ještě dohru.
47:32 Vyloučen hráč #6 Ondřej Ryšavý družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nesportovní chování
46:05 Máme tu první gól Kutné Hory, jen tak dál.
46:01 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Lukáš Martin bez asistence (1:4)
45:10 Kutné Hoře se nedaří proměňovat šance.
42:58 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #55 Jan Kulhavý, asistoval #30 Vilém Nonn (0:4)
42:05 Vyloučen hráč #97 Antonín Tvrdík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
41:30 Kutná Hora se snaží dorovnat, jsou více na útočné polovině než hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
39:50 Před bránou bylo plno šancí domácích.
36:23 Vidíme první přesilovku dnešního utkání a zároveň domácích, padne gól?
35:44 Vyloučen hráč #77 Martin Štarman družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hra rukou
35:20 Domácí stahují některé hráče, chtějí zvýšit tempo hry?
33:26 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #25 Marek Lamplot (0:3)
31:35 Hosté hodně presují na útočné polovině. Domácí se zatím nemohou dostat k žádné gólové akci.
26:40 Máme tu 2bodový náskok Litomyšle. Dnešní utkání bude ještě zajímavé.
25:18 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #25 Marek Lamplot (0:2)
24:52 Domácí zaspali a máme tu bodový odskok Litomyšle.
24:32 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #77 Martin Štarman, asistoval #30 Vilém Nonn (0:1)
22:14 Domácí hrají hodně na jistotu.
20:00 Střely v 1. části: 4:6
16:00 Domácí prozátím více času na míčku.
13:00 Sólová akce Pešla končí u obránců Litomyšle.
12:00 Hosté jsou častěji na útočné polovině.
10:50 Vojtěch krásně pokryl záda Bochníčkovi. Uff.
10:00 Hosté byli v šanci, Petrásek akci zastavil.
06:50 Krásný zákrok Bochníčka nohou.
05:50 Na obouch stranách vidíme zajímavé akce.
04:10 Oba týmy jsou hladový po míčku.
02:20 Utkání je od začátku ve vysokém tempu.
01:00 Vítáme vás na 3. zápase 1. kola Divize mužů. Připíše si Kutná Hora další vítězství na konto.