• 60 59:13
    7:4
    (Štarman)

FBC Kutná Hora - FLORBAL LITOMYŠL 7:4
branky: 10. Lukáš Martin, 21. Roman Martínek, 35. Petr Vávra, 40. Martin Zelený, 48. Petr Listík, 51. Martin Zelený, 56. Jakub Jedlička - 6. Marek Lamplot, 21. Matěj Gregor, 38. Marek Lamplot, 60. Matěj Gregor; rozhodčí: Tomáš Grigar - Karel Kotyza; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; diváků: 235; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 30 - Lubomír Stráník 23; po třetinách: 1:1, 3:2, 3:1
60:00 Komentář hostů Novák Dominik (Asistent trenéra): Opět vyrovnané utkání, bohužel jsme se dopustili několika chyb, které soupeř trestal. Děkuji soupeři za utkání a tešíme se na rozhodujíci zápas a divákům děkuji za výbornou atmosféru a našim za to, že vážili tak dlouhou cestu.
60:00 Komentář domácích Vokřál Jiří (Asistent trenéra): Soboty vlažné, neděle jízdy. Dneska jsme zase chtěli víc my a tak to má být. Soupeře jsme trestali za jeho nedůslednost, vzadu jsme naopak byli ochotni padnout za dnešní vítězství. Takováhle série si pátý zápas zasloužila, těším se na něj. Díky za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 9:16
59:13 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 7:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Matěj Gregor, asistoval #77 Martin Štarman (7:4)
59:13 A hostům se přeci jen podařilo překonat Bochníčka.
58:53 Chalupa teď běžel a branka byla stále bez gólmana.
58:08 Domácí se pořád brání. Sice už je to 6 na 5 ale i tak.
57:55 Střela hostů končí blokem mimo.
57:43 Pešl teď bojoval vepředu a dařilo se.
57:09 Vojtěch teď vytahuje skvělý blok. A odpal přes celé hřiště.
56:33 Domácí mají zřejmě hru 6 na 4 natrénovanou. Krásně u sebe a nepouští hosty do útoku.
56:10 Sledovali jsme hru 6 na 4. Hosté ale netrefují branku.
56:00 Vyloučen hráč #7 Václav Rejna družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
55:37 Hosté to opět zkouší v šesti.
55:12 GÓL FBC Kutná Hora ! 7:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #51 Jakub Jedlička, asistoval #97 Antonín Tvrdík (7:3)
54:33 Hosté to zkouší v 6ti
54:32 Timeout FLORBAL LITOMYŠL
53:27 Domácí přesilovku nevyužívají.
52:44 Domácí se zase formují a připravují na gólovou akci.
52:25 Listík netrefuje otevřenou branku
51:21 Další přesilová hra pro domácí. Uvidíme jestli si proadí stejně jako v té první.
51:20 Vyloučen hráč #11 Štěpán Švec družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
50:32 GÓL FBC Kutná Hora ! 6:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #27 Martin Zelený, asistoval #15 Lukáš Martin (6:3)
49:40 Bochníček teď vytahuje luxusní zákrok.
49:20 Vávra se teď skvalil k mantinelu. Získává výhodu.
48:14 Hra teď dostala úplně jiné obrátky. Dvougólový náskok domácích hru rozparádil.
47:44 GÓL FBC Kutná Hora ! 5:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #78 Petr Listík, asistoval #7 Václav Rejna (5:3)
46:47 Posledních 12 vteřin a přesilovou hru si zahrají domácí.
46:46 Vyloučen hráč #25 Marek Lamplot družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře
46:03 Petrásek opět do úniku ale končí u obránců.
45:20 Třetí oslabení pro domácí. Chalupa už zabojoval. Lístík vyhazuje přes celé hřiště a získává tak důležité vteřinky.
44:48 Vyloučen hráč #21 Jan Novotný družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
43:49 Litomyšl se snaží něco vymyslet ale domácí zatím do třetí třetiny vstupují velmi dobře.
42:51 Hora hraje více vytaženě. Snaží se míček získat už u hostujícího gólmana.
42:30 Chalupa rozehrál na Petráska. Ten střílí, Jedlička doráží a Chalupa trefuje blok. To vše v jedné akci.
42:17 Martínek teď opět zkusil rychlou rozehrávku.
42:01 Hora je teď přeci jen trochu aktivnější. Udrží to ale celou třetinu?
40:39 Listík teď na Vávru. Ten tečuje ale bohužel pro domácí mimo branku.
40:05 Úvodní buly patří domácím.
40:00 Střely ve 2. části: 12:11
39:35 Vávra ve velké šanci ale odrazem od země trefuje jen břevno.
39:08 A Zelený navyšuje náskok domácích.
39:07 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:3
37:18 Druhá přesilová hra hostů a druhá využitá. Stav je opět vyrovnaný a jde opět o vše.
37:16 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot, asistoval #77 Martin Štarman (3:3)
36:44 Petrásek teď běžel přes celé hřiště ale těsně minul branku.
35:50 Zelený je opět na trestné. Uvidíme jestli si tentokrát domácí poradí lépe.
35:25 Vyloučen hráč #27 Martin Zelený družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
34:48 Tak první šanci sice Vávra spálil. Druhou si už ale ujít nenchal a dostává domácí do vedení.
34:47 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #13 Petr Vávra, asistoval #77 Roman Martínek (3:2)
34:00 Rejna další nahození. To už bylo lepší.  Rozhodně je na střely ve druhé třetině aktivnější domácí tým.
33:19 Hra se oproti 1. třetině více přerušuje. Většinou nějaké drobné přestupky.
32:15 Tvrdík rozehrál u mantinelu. Střela mířila na Vojtěcha a ten pálí na branku.
31:11 Hra je občas akční občas trochu uspávací. Nikdo nechce udělat chybu a tím pádem se zpomaluje postup dopředu.
30:10 Rejna zkoušel opět svoje nahození z poloviny. Zkoušel to na dorážku ale hosté blokují.
29:50 Petrásek teď zkusil vystřelit. Hosté ale blokují.
27:29 Stav odpovídá dnešnímu utkání. Sledujeme vyrovnané utkání. Šance na obou stranách.
27:03 Hora se snaží rozehrát se své poloviny.
26:23 Nedovolený zákrok na Zeleného. Vybojoval si tím výhodu a domácí rozehrávají z poloviny.
25:42 Bochníček teď vytahuje skvělý zákrok i po teči.
25:24 Na domácí polovině se to zřejmě dost klouže.
24:51 Tvrdík teď doslova vyšťouchl míček z hole hostujícího hráče.
23:26 Litomyšl je o trochu více na míčku. Domácí se snaží napadat a získat míček z protiútoků.
22:56 Vojtěchovi se teď moc nepovedla rozehrávka. Ale naštěstí to nekončí gólem.
22:38 Spurný teď dostal ránu přímo do.. citlivých míst. Ale už je na střídačce.
22:08 Rejna teď důležitý blok a uklizení míčku mimo mantinely.
20:42 A je opět vyrovnáno.
20:41 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Matěj Gregor, asistoval #72 Daniel Ondráček (2:2)
20:12 Vávra vybojoval míček u mantinelu. Nahrál rozeběhnutému Martínkovi a ten nekompromisní střelou navyšuje náskok domácích.
20:11 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Roman Martínek, asistoval #13 Petr Vávra (2:1)
20:05 Úvodní buly druhé třetiny patří opět hostům.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:17 Tvrdík teď zkusil tvrdu střelu. Ta ale končí v bloku.
18:52 Zelený chtěl teď napravit svoje zaváhání ale gólman byl připraven.
17:49 Jeden z hostujícíh hráčů teď poslal dělovku ze vzduchu. Netrefuje ale branku. I tak ale skvělá rána.
16:42 Martin teď na Zeleného. Ten ale spálil tutovku. Pár centimetrů od branky. Gólman na druhé straně branky. Ale Zelený se netrefuje.
16:16 Teď se ale pustil do útoku Novotný s Chalupou.
15:34 Na hřišti je více klidno. Oba týmy spíše čekají na chybu soupeře.
14:38 Vávra lítá na útočné polovině.
13:14 Rejna opět střela. Trefuje ale pouze tyčku. Míček putoval před branku ale hostující obránce míček uklízí mimo branku.
13:02 Chalupa opět tvrdý zákrok. Ale opět čistě.
12:43 Listík si teď lehce pomohl zadkem. Výhoda pro hosty.
10:54 Chalupa se teď zamotal. Míček mu projel mezi nohama až k hostujícímu hráči. Bochníček ale vytahuje luxusní zákrok.
09:35 Zelený si šikovně našel nabíhajícícho Martínka. Ten šikovnou prudkou střelou vyrovnává stav dnešního utkání.
09:34 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Lukáš Martin, asistoval #27 Martin Zelený (1:1)
09:24 Fandí se na obou stranách.
08:33 Litomyšl byla teď dost aktivní. Na míčku jsou ale domácí.
07:38 Martínek teď rychlou rozehrávkou chtěl najít Vávru. Ale míček k němu nedoletěl.
07:27 Litomyšl zatím dobře brání. Domácí si ale zatím nachází skulinky v obraně.
06:59 Chalupa skvělý zákrok a jeden z hostujících hráčů trochu držkuje. Ale od Chalupy to bylo čisté.
05:54 Bochníček skvělý zákrok. Novotný blokuje. Ale míček se stejně dostává na čepel hostujícícho hráče a končí v brance.
05:53 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot bez asistence (0:1)
05:35 Litomyšl zatím kombinuje ale na jednu drobnost se zatím k ničemu nedostávají.
04:51 A uvidíme první oslabení domácích. Uvidíme jak si s tím proadí.
04:50 Vyloučen hráč #27 Martin Zelený družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
04:33 Zelený teď tvrdý souboj u mantinelu.
04:01 Martínek probíhá přes celé hřiště ale končí ve dvou obráncích.
03:41 Spurný si připisuje důležitý blok z předbrankového prostoru.
03:18 Vávra teď tlačí na útočné polovině.
02:43 Rozehrávka po pravici hostujícího gólmana. Rychle na Vojtěcha a ten pálí. Střela ale končí u brankáře.
02:35 Spurný druhá střela a tentokrát už musel zasahovat gólman.
02:11 Rejna teď přes celé hřiště až za branku hostů. Z akce toho ale moc není.
01:45 Zelený teď na Spurného ten ale trefuje první blok.
00:59 Rejna teď zkusil prudké nahození po pravém mantinelu. To ale neprošlo přes jednoho z hostů.
00:40 Zatím se hosté nedostali na útočnou polovinu.
00:05 Míček je na straně hostů.
00:00 Dobrý podvečer z Klimešky.  Dnes nás čeká 4 zápas. Rozhodne dnes Litomyšl nebo se domácím podaří vyrovnat a uvidíme se ve středu? Oba týmy se již připravují. Čekáme napínavé utkání plné gólů a tvrdých soubojů.