• 59 58:53
    8:2
    (Kočí)

Florbal TJ Kobylisy - Wizards DDM SO Praha 10 8:2
branky: 12. Jan Hrdlička, 15. Jan Hrdlička, 27. Antonín Semerád, 30. Lukáš Panenka, 39. Lukáš Panenka, 53. Lukáš Panenka, 56. Ondřej Kočí, 59. Antonín Semerád - 8. Martin Lazárek, 46. David Bouda; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 118; zásahy brankářů: Marek Paleček 34 - Vít Svojše 33; po třetinách: 2:1, 3:0, 3:1
60:00 Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér): Proč jsme takhle nemohli hrát už v sobotu? Dneska jsme soupeře vůbec k ničemu nepouštěli i přesilovky jsme výborně ubránili. Děkuji soupeři za sérii a hlavně vynikajícím divákům.
60:00 Komentář hostů Urbanec Roman (Vedoucí): Grarulujeme soupeři a předpokládáme, že si v Národní lize užijí.
60:00 Střely ve 3. části: 12:14
59:00 Kamerunská vlajka jde na půl žerdi
58:53 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 8:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #73 Antonín Semerád, asistoval #3 Ondřej Kočí (8:2)
58:32 Kobylisy v plném počtu
57:36 Domácí ve čtyřech
57:00 Domácí ve třech proti šesti
56:30 Vyloučen hráč #68 Tomáš Klouda družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za blokování florbalky
56:00 Wizards i nadále riskují
55:44 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 7:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí bez asistence (7:2)
55:40 Hosté v šesti bez gólmana - a přichází trest!
55:36 Vyloučen hráč #46 Ondřej Krejčí družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:04 Hosté se ubránili
53:04 Vyloučen hráč #13 Petr Krob družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:18 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #73 Antonín Semerád (6:2)
52:18 Pany hattrick!!!
51:10 Tonda Semerád nadvakrát neuspěl
50:40 Začíná mohutný závěrečný tlak hostů
48:25 Tonda Semerád to pěkně zkoušel individuálně
45:07 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #22 Martin Lazárek (5:2)
45:07 Po zbytečných kobyliských ztrátách hosté snižují
44:00 Útoky se valí střídavě na jednu i druhou stranu, ale gólmani zatím kralují
40:00 Střely ve 2. části: 16:13
38:26 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #3 Ondřej Kočí (5:1)
38:26 A zase Kočák - Pany!
36:30 Paleček likviduje další šanci hostí
33:15 Bohoušek tyčka
32:22 Čistý zákrok, ale Lazárek se těžce zvedá
29:40 Palcátův famózní zákrok
29:03 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:1
29:00 Ovšem tahle akce musela rovněž potěšit oko domácího fanouška!
26:25 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:1
26:25 Tak to byla ukázková kombinace po standardce a domácí jdou do dvoubrankového vedení!
25:03 Paleček s klidem řeší
22:15 Zikičův pokus vytahuje Svojše rukou
21:25 Kloudič tyčka
21:07 Domácí se ubránili
20:00 Střely v 1. části: 11:9
19:07 Vyloučen hráč #4 Alexander McIntosh družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za blokování florbalky
15:09 Víšek hezky vybojoval, těsně nad
14:26 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #29 Jakub Zíka (2:1)
14:26 Zase Zkič, zase Bohoušek - to je dvojka!
11:16 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:1
11:16 Zikič obětavě vybojoval a Bohoušek zavěsil!
08:00 Janeba horní tyčka
07:12 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek z trestného střílení (0:1)
07:12 Vysoká hokejka před odkrytou klecí a hosté jedou nájezd
05:40 Tonda Semerád se nadvakrát neprosadil
05:15 Pany těsně vedle
04:15 Bohouškovo dělo vytlačil Svojše ramenem
02:45 Kočák hledá Panyho, ten míjí
02:02 Dáňa ze standardky zkouší pozornost Svojšeho
00:00 Pěkný březnový večer z kobyliské Šatna areny, kde dnes v pátém rozhodujícím utkání prvního kola play off za stavu 2:2 na zápasy vyzvou domácí Kobylisy tým Wizards