6:3
    Petr DOLEJŠ
    (Loskot)

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Florbal TJ Kobylisy 6:3
branky: 13. Petr Dolejš, 19. Jakub Trojáček, 26. Tomáš Odložilík, 28. Jakub Loskot, 55. Jakub Loskot, 60. Petr Dolejš - 4. Antonín Semerád, 32. Jan Hrdlička, 32. Ondřej Kočí; rozhodčí: Jan Dušek - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 1 + Jakub Kotrba 4 + Jan Loskot OS:2 + Antonín Semerád OS; využití: 0:2; diváků: 225; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 29 - Marek Paleček 36; po třetinách: 2:1, 2:2, 2:0
60:00 Komentář domácích Jiřík Marek (Vedoucí): Dneska takový zvláštní zápas. Je vidět, že oběma týmům sebraly předchozí serie dost sil. Kdyby jsme byli produktivní mohlo být rozhodnuto po 2 třetině. Kobylisy chtějí zlepšit vše, takže my musíme taky. Děkuji fanouškům zase za skvělou atmosféru a těším se na vás zase zítra. DOŠWICH MILEVSKO <3
60:00 Komentář hostů Hrdlička Jan (Trenér): Bohužel dneska nám nešlo vůbec nic. Zítra zlepšit úplně vše.
60:00 Střely ve 3. části: 10:11
60:01 Dneska dopadl zápas lépe pro Došwich a berou první bod druhé série. Děkujeme že jste fandili na dálku a zítra opět naviděnou.
59:18 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #66 Jan Loskot (6:3)
57:28 Timeout Florbal TJ Kobylisy
54:39 Krásná, ale opravdu krásná kombinace domácích před brankou hostů zaručila Došwihu zvýšení náskoku.
54:38 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #29 Adam Černý (5:3)
51:13 Desetiminutové tresty skončili, a tak opět oba týmy hrají v plné sestavě.
48:36 Došwich opět v šanci. Po kombinaci před brankou hostů chtěl Došwich navýšit náskok, ovšem brankář Kobylis opět zakročil a míček bere právě on.
45:57 Nesmíme ale také opomenout golmana Kobylis. I on dnes předvádí skvělé výkony a i on je dnešní opora hostů.
43:43 I ve třetí třetině předvádí fantastické výkony milevský golman Kahoun. Dnešní oporou domácích je jistě on.
42:00 I na začátku třetí třetiny je na míčku zatím více Došwich.
40:01 Do milevské haly si našlo cestu 225 diváků, děkujeme.
40:00 Střely ve 2. části: 9:15
38:24 Situace začíná být velmi napjatá. Oba týmy hrajou oslabení.
38:23 Vyloučen hráč #66 Jan Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO - osobní trest
38:23 Vyloučen hráč #66 Jan Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nesportovní chování
38:23 Vyloučen hráč #73 Antonín Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy - osobní trest
38:23 Vyloučen hráč #73 Antonín Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování
35:19 Domácí i přes oslabenou sestavu ukazují svojí sílu a v druhé třetině je zatím na míčku více.
33:04 Hosté si v situaci 1 na 0 neporadili s Kahounem, a tak se skóre zatím nemění.
31:54 Hosté výborně využili přesilovou hru a snižijí skóre dokonce o dvě branky.
31:53 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #29 Jakub Zíka (4:3)
31:36 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #21 David Mühlbach (4:2)
30:49 Vyloučen hráč #23 Jakub Kotrba družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
28:50 Zas a opět neskutečně milevská zeď Miloš Kahoun. Dnes svůj tým drží opravdu hodně.
27:43 Došwich nešetřil na důrazu před brankou Kobylis a navyšuje skóre!!
27:42 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:1
26:40 Miloš Kahoun dnes předvádí krásné zákroky a drží tak svůj tým ve vedení.
25:14 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #64 Tomáš Odložilík, asistoval #63 Ondřej Řezník (3:1)
24:50 Neskutečně domácí golman!! Kahoun nedovolil soupeři dorovnat skóre.
22:48 V druhé třetině je zatím na míčku více domácí tým.
21:10 Situace 1 na 0 pro Došwich. Golman hostů předvedl neskutečný zákrok, čímž domácím zabránil zvýšit skóre.
20:00 Střely v 1. části: 23:6
19:18 Domácí bohužel nájezd nevyužili a skóre zůstává stejné.
19:17 Trestné střílení družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO neproměnil #60 David Kolář.
18:32 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #37 Jakub Trojáček, asistoval #32 Adam Dvořák (2:1)
18:05 Domácí díky přesilovce tvoří obrovský tlak na hosty, ti zdorují co jim síly dovolí.
16:28 Vyloučen hráč #3 Ondřej Kočí družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hra rukou
13:25 Domácí vyvíjejí obrovský tlak na branku Kobylis. Hostující golman předvádí neskutečné zákroky, a tak ani jedna šance neskončila vstřelenou brankou.
12:17 Došwich nyní díky krásné kombinaci dorovnává skóre.
12:16 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
06:25 Míček skáče z jedné poloviny na druhou. Oba týmy si snaží vytvořit kombinace, které zatím ani na jedné straně ne a ne skončit v bráně.
04:45 Nyní se Došwich drží na polovině soupeře a tvoří si kombinace, které hostující tým úspěšně brání.
03:40 Hosté po svém gólu stále kombinují na polovině domácích.
03:01 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 0:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #73 Antonín Semerád, asistoval #21 David Mühlbach (0:1)
00:00 Hezký sobotní večer i vám divákům u online přenosu. Dnes se v milevské sportovní hale odehraje první zápas druhého kola play-off. Vítěz této série postupuje rovnou do Národní ligy. Doufáme, že si zápas užijete i takto na dálku.