• 60 59:59
    6:5
    (Kočí)

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Florbal TJ Kobylisy 6:5
branky: 7. David Kolář, 30. David Kolář, 47. Adam Dvořák, 48. Václav Strouhal, 57. Adam Černý, 59. Adam Dvořák - 25. Jan Hrdlička, 27. Ondřej Kočí, 38. David Mühlbach, 41. Lukáš Panenka, 60. Lukáš Panenka; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 3 + Adam Černý OS:2; využití: 1:0; diváků: 252; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 38 - Marek Paleček 29; po třetinách: 1:0, 1:3, 4:2
60:00 Komentář domácích Jiřík Marek (Vedoucí): Dneska uplně jíný zápas než včera a věřím, že to všechny bavilo. Celý zápas jsme dobývali Kobylisy a to se povedlo. Celý víkend jsme předváděli trpělivý florbal a čekali na naše šance. Tenhle tým píše neskutečný příběh. Děkuji všem fanouškům co si našli cestu a dotáhli nás k vítězství. Přes týden potrénujeme a hurá do Práglu. Ještě jednou děkuji klukům za fantastický výkon přes víkend. DOŠWICH MILEVSKO <3
60:00 Komentář hostů Hrdlička Jan (Trenér): Milevsko využilo své haly na 100%, a teď je to na nás, abychom využili domácího prostředí. Díky všem.
60:00 Střely ve 3. části: 11:15
60:02 Dnešní utkání bylo napínavé až do samotného konce. Došwich v této sérii bere druhé vítězství a chybí mu tak pouze jedno na postup do Národní ligy. Děkujeme že jste na dálku fandili a přejeme krásný zbytek večera.
59:59 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #3 Ondřej Kočí (6:5)
59:15 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
59:15 Vyloučen hráč #29 Adam Černý družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO - osobní trest
59:15 Vyloučen hráč #29 Adam Černý družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nesportovní chování
59:15 Vyloučen hráč #28 Jan Pozler družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za držení
58:45 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák bez asistence (6:4)
58:13 Timeout Florbal TJ Kobylisy
56:47 Suveréně zatím nejlepší gól tohoto utkání. Černý vystřelil přesně do víka a posouvá tím svůj tým do vedení!
56:46 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #33 David Staněk (5:4)
55:39 Bohužel rozehrávku před brankou Kobylis nevyužili.
55:37 Došwich v obrovské šanci navýšit skóre.
54:14 Oba týmy vyvíjejí obrovský tlak na oba golmany. Ti své týmy drží jak jim síly stačí.
47:58 Díky dvěma rychlým brankám Došwich srovnává skóre!!
47:57 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #29 Adam Černý (4:4)
46:16 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #63 Ondřej Řezník (3:4)
40:28 Hosté na začátku třetí třetiny svojí aktivitou navyšují svoje skóre.
40:27 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:4
40:00 Střely ve 2. části: 11:20
39:35 Ondřej Řezník předvádí krásnou kontrolu balonku a míří do útoku.
37:02 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach, asistoval #3 Ondřej Kočí (2:3)
34:05 Kobylisy nyní hrají lépe přesilovku než minule. Tvoří si spoustu šancí, ale jak důrazná obrana, tak zákroky Kahouna jim zatím neumožňuje vstřelit branku.
33:35 Vyloučen hráč #22 Petr Dolejš družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
29:11 A Došwich srovnává skóre!!
29:10 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #29 Adam Černý (2:2)
27:19 Došwich v přesilovce. Uvidíme zda jí dokáží využít k dorovnání skóre.
27:18 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:28 Kočí našel volný prostor u tyčky a svojí přesnou střelou posílá svůj tým do vedení.
26:27 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #9 Antonín Semerád (1:2)
24:30 Hosté svojí důrazností dorovnávají skóre.
24:29 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #29 Jakub Zíka (1:1)
20:00 Střely v 1. části: 12:8
17:27 Došwich si nyní tvoří neskutečné množství šancí na branku hostů, ale stejně jako Kahoun i Paleček předvádí skvělý výkon, takže žádná šance neskončila gólem.
16:11 Důrazná obrana a skvělý výkon Kahouna nedovoluje hostům si vytvořit úspěšné šance na střelu.
14:38 Hostům se přesilovka moc nedaří. Domácí je nepouštějí na míček, a dokonce si tvoří šance na střelu.
13:20 Došwich je nyní v oslabení. Ani to jim ale nebrání hrát na soupeřově půlce hřiště.
13:04 Vyloučen hráč #66 Jan Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
12:00 Domácí nyní v akci 3 na 2. Bohužel se ke střele nedostali.
09:28 Hosté v akcích na domácí branku nezaostávají. Nyní měli krásnou akci, míček bohužel pro ně končí za mantinelem.
08:14 Domácí i nadále po své první vstřelené brance vyvíjejí velký tlak na golmana Kobylis.
06:44 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #63 Ondřej Řezník (1:0)
05:37 To byl zákrok! Miloš Kahoun teď nedovolil hostům vstřelit branku a jako včera je i dnes oporou svého týmu.
02:44 Oba týmy si již vytvořili šance na střely, ovšem aktivnější je zatím domácí tým.
00:00 Hezký nedělní podvečer i vám divákům u online přenosu. I dnes se v Milevsku odehraje utkání mezi domácím Došwihem a hostujícími Kobylisy.  Jsme rádi, že podporujete na dálku a doufáme, že si i u online přenosu zápas užijete.