3

2

7.

FbC Písek - FBŠ ATT Gorily Plzeň 7:6pn
branky: 7. Michal Měřička, 9. Michael Kolínský, 12. Michael Kolínský, 24. Michal Měřička, 30. Michal Cigánek, 37. Štěpán Slunečko, N David Chvosta - 16. Tomáš Pour, 26. Kryštof Lehečka, 35. Ondřej Budek, 44. Kryštof Lehečka, 46. Ondřej Budek, 56. Kryštof Lehečka; rozhodčí: Jan Dušek - Petr Stejskal; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; diváků: 319; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 20, Karel Tvrdík 5 - Vojtěch Šimůnek 13; po třetinách: 3:1, 3:2, 0:3, 0:0
Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér): Stav série 1:2. Skvělý zápas pro fanoušky. Fantastická atmosféra od obou táborů. Fantom Karel neskutečný. Dnešná zápas si vyhodnotíme a zítra nás čeká další neskutečně těžký boj. Díky za férové utkání.
Komentář hostů Vandák Jakub (Vedoucí): Parádní zápas pro diváky. První třetinu jsme prospali, soupeř utekl a my jsme museli dlouho dotahovat. Náš výkon se pak postupně zlepšoval a obrovsky chválím mužstvo za poslední třetinu i za následné prodloužení, kde chyběly centimetry. Následnou nájezdovou loterii raději nebudu komentovat, aby to neskončilo špatně. Pokud zahrajeme zítra celý zápas jako poslední třetinu, budeme slavit my. Děkuju našim neuvěřitelným fanouškům a prosím, doražte i zítra - potřebujeme vás!
7 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #46 David Chvosta a vstřelil rozhodující gól (7:6).
7 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň hráč #17 Matěj Surák , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #21 Marek Slepička , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň hráč #64 Ondřej Hlinovský , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #18 Michal Cigánek , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň hráč #19 Vojtěch Hejduk , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #46 David Chvosta a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň hráč #17 Matěj Surák a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #55 Vít Prokopec a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň hráč #64 Ondřej Hlinovský a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #98 Štěpán Slunečko , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň hráč #87 Adam Hašek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň hráč #13 Kryštof Lehečka , ale gól nevstřelil.
68:00 Už se sem tlačí futsalisti, ale mají smolíka
66:40 Marek Osvald nedohraje - dostal kolenem pod koleno a leží s ledem za mantinelem. Přejeme brzké uzdravení!
59:00 Měřa těsně vedle, škoda ty kluku blonďatej
58:00 Gorily zatnuli zuby a tlačí. Viditelně jsou psychicky nahoře...
56:30 Gól negól - halou jede mexická vlna, i pan strarosta se zavlnil, tleskáme!
55:41 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka z trestného střílení (6:6)
55:40 Za hru rukou nařízeno trestné střílení pro Plzeň
55:00 5 minut do konce...nebo ne?
53:00 Vojta "Buldozer" Šanda nemá s opičkami slitování
51:00 Gorily koušou - Šobotník využil chybu Ondry Štěpána a z úhlu se snažil překvapit Vlastu
48:00 Přesilovka Písku jalová
45:59 Vyloučen hráč #2 Jan Šobotník družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
45:31 Jdu domů - na tohle nemám nervy
45:30 Timeout FbC Písek
45:30 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (6:5)
45:03 Vyloučen hráč #5 Michael Kolínský družstva FbC Písek na 2 minuty za bránění ve hře
44:00 Tady se dějou věci - reklama na florbal! Hala asi spadne...
43:17 Trestné střílení družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň neproměnil #19 Vojtěch Hejduk.
43:02 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (6:4)
40:01 Tak dorazili ještě nějaký opozdilci - turniket ukazuje 319 diváků!
40:00 (3) Písek vs Gorily - YouTube
40:00 Střely na branku 6:12
40:00 Střely ve 2. části: 6:12
37:00 Když to Šarda nerozjíždí na hřišti, tak aspoň v hledišti - halou zní "Písečku dejte jim góla!"
36:16 GÓL FbC Písek! 6:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #98 Štěpán Slunečko, asistoval #42 Vojtěch Šanda (6:3)
36:15 Dneska to sluníčko krásně svítí!
35:00 Plzeňský kotlík bublá
34:44 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #13 Kryštof Lehečka (5:3)
31:00 Teď dvě Gorily leží ve Vlastovo brankovišti - zdravotník Mixi má výjezd
30:00 Minule nám trvalo 5 minut než jsme spočítali všechny diváky, takže dneska jsme je pro jistotu očipovali - úžasnou atmosféru tu dělá 313 diváků!!!
29:21 GÓL FbC Písek! 5:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #63 Matěj Prčík (5:2)
29:20 Neviděl jsem ho, ale určitě byl krásný!
29:10 Lehečka nasadil Šandovi batoh na záda
28:00 Hala ve varu
27:50 Šobotník nechal vyniknout Vlastu
26:41 Vyloučen hráč #96 Vojtěch Beneš družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
26:41 Uvidíme první přesilovku
25:41 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #96 Vojtěch Beneš (4:2)
25:40 Tak to byl ale šmudlák...bohužel pro Písecké i ten platí
24:50 Hráč hostů č. 39 zůstal po jednom ze soubojů ležet na zemi - v rukavičkách se dnes nehraje, jde o hodně
23:59 GÓL FbC Písek! 4:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #6 Jan Králík (4:1)
15:45 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (3:1)
15:44 Pour otřel střelu od mantinelu o tyčku a Gorily poprvé překonávají Vlastu
14:00 První sporný moment z pohledu posuzování přestupků - hala kříčí faul, Důša ukazuje s ledovou tváří "balón"
13:00 Gorily působí lehce opařeným dojmem. No není divu. Pro domácí začátek zápasu z říše snů...
11:57 GÓL FbC Písek! 3:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #6 Jan Králík (3:0)
11:56 Kolínovi to dnes lepí - z levé strany k pravé tyčce! Jak je to jednoduché...
11:00 Lehečka poškydlal Vlastu v podpaží
10:00 Plzeňští zjistili, že to dnes zadarmo nebude a zatlačili domácí na jejich polovinu
08:13 GÓL FbC Písek! 2:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #81 Michal Měřička (2:0)
08:12 Měřa je ve formě - obtočil se na středu kolem soupeře a dal to Kolínovi na zlatém podnose. Hala ve varu!
06:40 GÓL FbC Písek! 1:0
06:39 Měřa využil otevřenou pravou stranu hřiště a nekompromisně zavěsil - gólman bez šance
04:00 První projektil Plzně vyletěl z hole Osvalda - Vlasta Dvořák čape
03:00 Zatím více na míčku Písečtí
02:00 Gorilí fanoušci jsou sice v menším počtu, ale o to hlasitěji fandí
01:11 První střelu máme za sebou - jedovku vyslal Vojta Šanda
00:00 Hala praská ve švech - jdeme na to!
00:00 Vítejte u 3.utkání 2.kola play-up mezi FbC Písek a FBŠ Gorily Plzeň. Stav série 0:2. Video přenos můžete sledovat zde - (3) Písek vs Gorily - YouTube