6:2
    Jakub LOSKOT
    (Řezník)

Florbal TJ Kobylisy - FBC DOŠWICH MILEVSKO 6:2
branky: 7. Antonín Semerád, 35. Jakub Zíka, 38. Jakub Zíka, 43. Jan Pozler, 50. Matěj Víšek, 53. Ondřej Kočí - 30. Jan Keyzlar, 60. Jakub Loskot; rozhodčí: Jan Přibyl - David Kozlík; vyloučení: 4 + Boris Nouzák 4:6; využití: 3:2; diváků: 99; zásahy brankářů: Marek Paleček 29 - Miloš Kahoun 27; po třetinách: 1:0, 2:1, 3:1
60:00 Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér): Výborně odehraný zápas, soupeře jsme vůbec k ničemu nepustili. Zatím vyhrávají domácí, příští týden se to pokusíme prolomit a odvézt si postup. Díky všem.
60:00 Komentář hostů Jiřík Marek (Vedoucí): Dneska mám v sobě hodně negativní energie a nechám jí v sobě. Celý víkend jsme zkoušeli projít přes tu betonárku a nevyšlo. Nedá se nic dělat! 5 zápas rozhodne a to bude jízda! Děkuji fanoušům. Přiští neděli se na vás zase těším a vytvoříme MODRÉ PEKLO které nás dovede k postupu!
60:00 Střely ve 3. části: 12:13
59:48 Tygr Paleček!
59:03 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #63 Ondřej Řezník (6:2)
59:03 Loskot upravuje skóre.
58:20 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2+2 minuty za hrubost
58:02 Zíkič míjí prázdnou bránu!
57:46 Palček zasahuje!
56:26 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
56:26 Hosté to zkoušejí v šesti!
55:37 Hosté v pěti.
53:37 Vyloučen hráč #29 Adam Černý družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
53:02 Další neskutečný zákrok Kahouna!
52:54 Kahoun reflexivně nohama vyráží střelu Zíky!
52:32 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #11 Matěj Víšek (6:1)
52:32 Hezká krosová nahrávka Matyho Víška, Kočák neměl problém uklidit do poloprázdné branky!
52:09 Dejv ze středu kouek nad šibenici Kahouna.
51:18 Kočík zachraňuje nebezpečí "malou domu".
50:48 Vyloučen hráč #66 Jan Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
50:48 Další faul, další přesilovka pro Kobylisy!
49:39 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #11 Matěj Víšek, asistoval #99 Marek Paleček (5:1)
49:39 Palečkův skvélý výhoz a Víškova hezká střela znamená, že v Kobylisiích hraje pátááááááá!!!
48:25 Kahoun na dvakrát zázračně zasahuje proti šancím domácích!
47:01 Na druhé straně Kahoun také pozorný!
45:57 Skvělý Paleček drží náskok domácích!
42:26 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #28 Jan Pozler bez asistence (4:1)
42:26 Pěkná střela Honzíka Pozlera zvyšuje náskok domácích!
42:16 Hezká akce Matyho Víška a JIndry Smočka, kdy první jmenovaný zpoza brány nahrával před bránu, ale hezký zákrok hostujícího brankáře.
41:22 Hostující Dvořák nedobrovolně na lavičce domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 12:8
38:08 Hosté v pěti.
37:41 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #3 Ondřej Kočí (3:1)
37:41 Zíkič prostřeluje a zvyšuje vedení!
37:17 Hosté se zatím brání úspěšně.
36:08 Vyloučen hráč #33 David Staněk družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
36:08 Vyloučen hráč #64 Tomáš Odložilík družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
36:08 Přeilovka 5 na 3!
35:20 Palečekova pozornost prověřena střelou z půlky.
34:36 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:1
34:36 Zíkič luxusně ze vzduchu nedává Kahounovi šanci a Kobylisy znovu ve vedení!
33:46 Domácí v plném počtu, začíná zkrácená přesilovka.
32:48 Vyloučen hráč #43 Matěj Doubek družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost
32:48 Počet hráčů se vyrovnal, hraje se 4 na 4.
31:46 Vyloučen hráč #21 David Mühlbach družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hra rukou
31:46 Hodně přísné vyloučení dává další možnost pro Milevsko.
29:09 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #29 Adam Černý (1:1)
29:09 Keyzlar svou střelou vyrovnává...
28:28 Vyloučen hráč #25 Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
28:28 Drobek to trichu přehnal s tělesnou aktivitou a jde si odpočinout k nám, k zapisovatelskému stolku.
26:39 Střela Dejva od mantinelu těsně vedle tyče Kahouna.
24:41 Na druhé straně šli 2 na jednoho Maty Víšek a Dáňa Havlíček, akce skončila nepřesnou nahrávkou Víška.
24:30 Odložilík z dobré pozice vysoko nad.
24:09 Hezká střela Borise končí dalším zákrokem Kahouna.
23:04 Kočí ze vzduchu pouze do skvěle pozorného Kahouna.
22:27 Hra nahoru, dolu končí dálším zákrokem Palečka.
21:05 Dalekonosná střela Loskota nebyla nebezpečná pro Palečka.
20:00 Úvodní buly druhé třetiny pro Milevsko.
20:00 Střely v 1. části: 9:10
19:56 Dáňa Havlíček se hezky prokličkoval až do kanceláře, ale přestřelil...
17:05 Adam Černý míjí prázdnou branku, to ho bude určitě mrzet...
16:30 Dáňova hezká teč málem překvapila Kahouna.
14:51 Plochův centr Paleček vyráží nad sebe.
13:08 Domácím se podařilo ubránit i druhé oslabení.
11:41 Hezká kombinace Došwihu končí střelou mimo.
11:07 Vyloučen hráč #43 Vojtěch Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hra na zemi
10:15 Neskutečný zákrok hostujícího obránce! Nikdo nechápe jak, ale podařilo se mu zabránit téměř jistému gólu.
09:57 Hostující Loskot z nadějné pozice nad.
08:23 I domácí se ubránili a hraje se zase 5 na 5.
07:02 Paleček teď předvedl dva super zákroky!
06:23 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #9 Antonín Semerád bez asistence (1:0)
06:23 Tonda Semerád v oslabení posílá domácí do vedení!
06:11 Vyloučen hráč #16 Jan Hrdlička družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
05:44 Hosté budou mít také možnost přesilové hry.
03:41 Nebezpečná střela Matyho Víška, Kahoun vyráží.
02:04 Milevsko se ubránilo.
01:44 Střela Matěje Víška pouze do boční sítě.
00:04 Vyloučen hráč #43 Matěj Doubek družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
00:04 Domácí mají hned v úvodu zápasu možnosti přesilové hry.
00:00 Hezký nedělní podvečer z kobyliské Šatna arény. Dnes nás čeká již čtvrtý souboj play up Divize mezi domácím týmem z Kobylis a hostů z Milevska. Hostům se včera nepodařilo proměnit první "matchball", když domácí na hřišti opanovali a vyhráli 8:2. Doufejme, že dnes předvedou stejný výkon aby se série přesunula zpátky do Milevska!