59
  • 59 58:27
    2

Torpedo Havířov - FBC Dobruška 2:5
branky: 30. Andrea Pastušková, 53. Marika Marečková - 8. Kateřina Poláčková, 15. Diana Peterová, 21. Eliška Buchalová, 45. Kateřina Poláčková, 46. Magdaléna Bašová; rozhodčí: Dominik Pustówka - Dalibor Jekielek; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 107; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 12 - Karolína Špačková 23; po třetinách: 0:2, 1:1, 1:2
60:00 Komentář hostů Černý Jan (Trenér): Dneska k tomu nemám moc co dodat. Skvěle odmákáno od holek. Zápas jsme zvládli a Havířovu jsme toho dnes moc nedovolili. Velmi poctivý výkon. Díky za zápas, našim fanouškům za podporu, vytvořili nám tady domácí prostředí. Zdravíme všechny u onlinu a jak jsme slíbili, vezeme všem fanouškům rozhodnutí této série na domácí palubovku. Diky a ve středu znovu na značkách začínáme od nuly.
60:00 Komentář domácích Březina Josef (Trenér): Už při rozcvičce jsme byli v hlavách asi ještě v Dobrušce a holky nebyly na utkání vůbec připravené. Od toho se pak odvíjel celý zápas a bylo to špatný. Vůbec nám to nelepilo, spousta střel šla do bloku nebo metr mimo, koncovka špatná. Dobruška potrestala naše chyby a byla velice efektivní. Na středeční rozhodující zápas se musíme mnohem lépe připravit. Díky soupeři za zápas, šťastnou cestu a ve středu naviděnou.
60:00 Střely ve 3. části: 13:5
59:28 Torpedo dnes mizerné v koncovce.
58:27 Vyloučen hráč #98 Eliška Buchalová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
58:27 Zbytečné sekání do golmanky.
58:14 Hra je plná emocí.
57:45 Torpedo to ještě zkouší při hře v šesti.
55:40 Špačková se teď činí.
55:00 Už jen pět minut.
54:18 Dobruška oplácí tvrdou hru.
53:41 Volný úder v dobré pozici domácí nevyužívají.
52:51 GÓL Torpedo Havířov! 2:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #14 Andrea Pastušková (2:5)
52:51 Marečková nekompromisně pod břevno a snaží se vykřesat ještě nějakou naději.
52:24 Torpedu začíná přesilovka posílená o hru bez brankářky.
51:52 Timeout Torpedo Havířov
51:52 Vyloučen hráč #44 Adéla Vávrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za zvedání florbalky
51:52 Vyloučení i na druhé straně.
50:11 Vyloučen hráč #87 Barbora Kučerová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
50:11 Pro hostující tým to začíná vypadat dobře.
47:30 Při Dobrušce teď stála kopa šteští.
46:56 Bašová do tyče.
45:15 GÓL FBC Dobruška! 1:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Magdaléna Bašová, asistoval #88 Victoria Bartošová (1:5)
45:15 Rychlý protiútok, střela k tyči a další branka.
44:41 GÓL FBC Dobruška! 1:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #44 Adéla Vávrová (1:4)
44:41 V praxi aplikováno nedáš dostaneš a Dobruška znovu vede o tři branky.
43:45 Kadlecová neproměnila únik v oslabení.
43:28 Vyloučen hráč #99 Natali Kalábová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
43:28 Přesilovka také pro hosty.
43:07 Dobruška ubránila i druhé oslabení.
41:07 Vyloučen hráč #16 Markéta Zeisková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
41:07 Druhá přesilovka pro Torpedo snad bude úspěšnější.
40:01 Třetí třetinu začíná na míčku Torpedo.
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
39:26 Kučerová zastavila svým tělem jasný gól.
37:37 Dobruška oslabení přežila.
36:20 Ulbrichova zastavila golovou střelu blokem.
35:37 Vyloučen hráč #22 Adriana Horáková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
35:37 První přesilovka zápasu pro Torpedo.
34:00 Hra se přelévá nahoru dolů.
31:45 Co teď zahodila Glasová se těžko popisuje. Mohla nahrát ještě Marečkové, která by nejspíše zakončovala do poloprázdné brány, místo toho přišla střela úplně mimo.
31:13 Waloszková zlikvidovala další samostatnou akci.
31:01 Místo přečíslení se domácí hráčka zamotala do svých kliček.
29:29 GÓL Torpedo Havířov! 1:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #14 Andrea Pastušková bez asistence (1:3)
29:29 Pastušková trestá ztrátu poslední hráčky a Torpedo se konečně také prosazuje.
28:45 Waloszková předvedla skvělý zákrok.
28:03 Kadlecová se mohla dostat do úniku, nahrávka bohužel neprošla.
27:24 Hráčky Torpeda přidaly na aktivitě.
26:00 Dvě velké šance na snížení skóre. Při domácích hráčkách zatím štěstí nestojí.
25:11 Domácí hráčky v soubojích hodně přitvrdily.
23:55 Kučerová čistě obrána, ale protiútok nebyl potrestán.
23:24 Niki Kalábová před prázdnou bránou minula.
22:28 Zmatek na brankovišti nedokázali domácí využít.
20:43 GÓL FBC Dobruška! 0:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #98 Eliška Buchalová, asistoval #21 Karolína Špačková (0:3)
20:43 Hodně zvláštní a smolná branka, kterou ani nevím jak popsat.
20:01 Druhé buly tentokrát pro Dobrušku.
20:00 Střely v 1. části: 4:6
18:52 Dobrý obranný zákrok Gieckové.
17:55 Sandra Peterová do břevna.
17:24 Waloszková tygřím skokem likviduje nájezd.
17:23 Trestné střílení družstva FBC Dobruška neproměnil #88 Victoria Bartošová.
17:23 Faul v brankovišti, následuje trestné střílení.
14:03 GÓL FBC Dobruška! 0:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #24 Kateřina Poláčková (0:2)
14:03 Peterová se dostala do úniku a střelou pod břevno posíla Dobrušku do dvoubrankového vedení.
13:09 Waloszková předvádí dva dobré zákroky.
12:31 Niki Kalábová těsně nad.
11:45 Kadlecová bohužel do tyče.
10:39 Dobruška nyní aktivnější.
09:09 Zákrok domácí brankářky maskou.
07:41 GÓL FBC Dobruška! 0:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková bez asistence (0:1)
07:41 Poláčková trefuje přesně horní roh a hosté jdou do vedení.
07:23 První zákrok pro Waloszkovou, střelu vyrazila přes sebe, ale na dorážku nikdo nebyl.
06:32 Torpedo kombinuje na vlastní polovině. Zatím nenašlo recept na hostující obranu.
04:15 První zákrok pro Špačkovou z kategorie povinných.
04:03 Peterová z úhlu do boční sítě.
03:24 Střela Pastuškové o kousek minula cíl.
01:54 Z Dobrušky přijela početná skupina fanoušků, kteří ženou svůj tým k nutnému vítězství.
01:23 Zatím jsme žádnou kloudnou akci ani zakončení neviděli.
00:01 Úvodní buly pro Torpedo
00:00 Vítáme všechny on-line čtenáře u druhého zapasu osmifinále play-off 1. Ligy žen mezi Torpedem Havířov a Dobruškou. Včera ženy Torpeda možná trochu překvapivě vyhrály na horké půdě Dobrušky a to poměrem 5:4 po prodloužení. Dneska muže tedy domácí tým ukončit serii a postoupit do čtvrtfinále.