(Horáková)
  • 60 59:28
    4:10

TJ Sokol Nové Strašecí - Prague Tigers Nehvizdy 4:10
branky: 16. Petra Šteklová, 31. Petra Šteklová, 31. Veronika Kučerová, 40. Klára Bačkovská - 2. Dominika Steinbachová, 7. Eliška Mrázková, 20. Tereza Plánková, 25. Irena Palatínusová, 27. Dominika Steinbachová, 33. Eliška Mrázková, 44. Karolína Chvátalová, 59. Tereza Plánková, 60. Irena Palatínusová, 60. Irena Palatínusová; rozhodčí: Marek Jeřábek - Karel Kotyza; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Vendula Lisá 48 - Karolína Červová 35; po třetinách: 1:3, 3:3, 0:4
60:00 Komentář hostů Jambor Vladimír (Asistent trenéra): Děkujeme soupeři za utkání
60:00 Komentář domácích Jánský Zdeněk (Trenér): Na závěr sezóny velice těžký soupeř, i přes to jsem na výkon holek pyšný, Tigers přejeme hodně úspěchů v play off.
60:00 Střely ve 3. části: 11:17
59:28 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:10
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #88 Irena Palatínusová, asistoval #33 Dominika Steinbachová (4:10)
59:15 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:9
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #88 Irena Palatínusová, asistoval #85 Eliška Horáková (4:9)
58:09 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:8
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #16 Tereza Plánková, asistoval #85 Eliška Horáková (4:8)
57:32 teč Kalinové těsně mimo bránu
54:50 horký brambor na rukou Červové
52:39 Tigers v pěti
50:39 Vyloučen hráč #95 Eliška Dvořáková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za blokování florbalky
50:39 Zebry budou mít další přesilovku
50:08 Mrázková přestřeluje
45:10 Vyloučen hráč #36 Kristýna Viktorová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za špatné střídání
43:49 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:7
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #14 Karolína Chvátalová, asistoval #16 Tereza Plánková (4:7)
43:49 citujme pana rozhodčího: ,,14 a 16, to je dohromady 30"
40:45 Kleknerová posíla Mrázkovou k zemi
40:00 Střely ve 2. části: 15:22
39:35 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 4:6
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #6 Klára Bačkovská, asistoval #29 Lucie Kalinová (4:6)
39:35 Bačkovská doráží a přidává čtvrtý gól Zeber
37:15 hráčka Tigers dělovkou trefuje břevno
33:45 Malíková koupe hráčky Tigers na polovině hřiště
32:50 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:6
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #33 Dominika Steinbachová (3:6)
30:57 Kučerová pár vteřin po gólu Šteklové posílí míček za záda Červové!
30:53 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #7 Veronika Kučerová, asistoval #27 Klára Šarochová (3:5)
30:40 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #11 Petra Šteklová, asistoval #8 Anna Vobořilová (2:5)
30:40 Šteklová střílí druhý gól!
26:50 Poštová místo střely hází míček na balkon
26:28 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:5
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #99 Petra Šusterová (1:5)
24:07 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:4
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #88 Irena Palatínusová bez asistence (1:4)
24:07 Křížková obíhá Lisou a posílá míček za její záda
20:01 ůvodní buly druhé třetiny pro Zebry
20:00 Střely v 1. části: 13:19
19:28 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #16 Tereza Plánková, asistoval #99 Petra Šusterová (1:3)
19:28 volná Plánková na středu hřiště posílá Tigers do dvougólového vedení
15:39 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #11 Petra Šteklová, asistoval #29 Lucie Kalinová (1:2)
15:29 Šteklová čekala s míčkem na středu jak na autobus, poté pověsila míček pod víko
11:23 Vyloučen hráč #33 Dominika Steinbachová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání
11:23 Steinbachová si přišla pokecat k pořadatelskému stolku
06:57 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #99 Petra Šusterová (0:2)
06:57 kousíček chběl Lisé v zabránění gólu
01:25 Vyloučen hráč #7 Veronika Kučerová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
01:01 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #88 Irena Palatínusová (0:1)
01:01 dorážka Steinbachové končí v síti
00:01 první buly zápasu pro Tigers