4:8
    Vojtěch NOVÁK
    (Louvar)

FbC Plzeň - Kanonýři Kladno 4:8
branky: 5. Ondřej Horažďovský, 11. Vít Malý, 28. Václav Zábran, 29. Matěj Vošta - 8. Marek Veselý, 13. Tomáš Chroust, 14. Jan Louvar, 18. Jan Louvar, 19. Tomáš Chroust, 35. Dominik Prudil, 48. Matěj Stůj, 59. Vojtěch Novák; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 380; zásahy brankářů: Martin Bezděk 8 - Ivan Ponomarev 9; po třetinách: 2:5, 2:1, 0:2
60:00 Střely ve 3. části: 4:3
58:24 Bezděk na chvíli zpět v brance a stihl předvézt skvělý zákrok, teď už ale běží zpět na lavičku a domácí jdou opět do šesti.
58:14 GÓL Kanonýři Kladno! 4:8
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #85 Jan Louvar (4:8)
57:58 Timeout FbC Plzeň
57:36 Domácí zkouší hru v šesti, uvidíme jestli stihnou srovnat toto utkání.
55:39 Rychlý protiútok domácích končí střelou Vošty do připraveného bloku.
54:18 Plzenští se snaží tlačit, do pevné obraně Kanonýrů jim to ale jde těžce.
52:48 Brabec předvedl skvělý blok.
51:08 Vyloučen hráč #39 Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
51:08 Po Zábranově faulu si první přesilovou hru zahrají i hosté.
49:57 Malý výbornou nahrávkou vybídl ke skórování Tomáška, Ponomarev ale předvedl skvělý zákrok.
47:56 GÓL Kanonýři Kladno! 4:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #11 Matěj Stůj, asistoval #70 Vojtěch Novák (4:7)
47:56 Stůj vyskočil z trestné lavice rovnou do protiútoku Kladna, nahrávkou pod florbalkou Malého ho našel Novák, a poté už měl lehkou prácí. Hosté vedou o tři branky.
47:04 Zábran míří pouze mimo.
45:48 Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hra na zemi
45:48 Matěj Stůj dnes podruhé sedí na trestné lavici, tentokrát byl poterestán na dvě minuty za hru na zemi.
44:38 Domácí se často snaží ohrozit Ponomarevovu branku, většina těchto pokusů je ale zablokována, jako například teď Brabcův.
41:56 Hejzlar vyslal nadějný pokus na branku hostí, obránce ale stihl rychle vystavit blok a díky němu končí tato střela vedle branky.
40:58 Kozelka se pokouší napadat rozehrávku domácích, zatím bohužel pro něj neúspěšně.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vítězně pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 5:5
39:35 Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil #91 Filip Ullmann.
39:35 Po faulu Tomáška při samostatném úniku hostí bylo nařízené trestné střílení, to ale Filip Ullmann nevyužil.
38:42 Šefčík se ocitl v obrovské příležitosti, Bezděk se ale stihl přesunout rychlostí blesku a zneškodnit gólovou přříležitost.
37:31 Horažďovského nadějná střela byla naposlední chvíli zblokována.
36:08 Vyloučen hráč #72 Dominik Janda družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za držení
36:08 Po faulu Jandy mají domácí k dispozici další početní převahu.
34:50 GÓL Kanonýři Kladno! 4:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil, asistoval #9 Jakub Bohuslávek (4:6)
34:50 Hosté díky gólu Prudila vedou opět o dvě branky.
33:32 Horažďovský skvělou nahrávkou našel Brabce který mohl zakončit do odkryté branky, míček ale netrefil ideálně.
32:07 Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
32:07 Stůj dohrál Wintera po střele a nabídl tak domácím druhou přesilovku.
30:59 Zábran předvedl skvělý návrat, odebral hostujícímu hráči míček a navíc se rovnou vydal dopředu a vystřelil, tento pokus ale Ponomareva nepřekvapil.
28:48 GÓL FbC Plzeň! 4:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (4:5)
28:48 Domácí během minuty a půl skórují dvakrát a hosté už vedou jen o jednu branku. Tentokrát se krásnou střelou z poloviny hřiště prosazuje Vošta.
27:31 GÓL FbC Plzeň! 3:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #16 Vítek Vyčíchlo (3:5)
27:31 Zábran po nahrávce Vyčíchla stahuje vedení hostů na dvě branky.
26:54 Vošta sice kličkou obešel Chrousta, Prudil už mu ale míček odebral a hosté se tak ujímají držení balonku.
25:44 Prudilova střela míří vedle pravé tyčky branky domácích.
24:28 Veselý prověřil pozornost Bezděka střelou z pravé strany, Bezděk s jeho pokusem ale neměl problémy.
22:48 Novák dostal nahrávku do nebezpečného prostoru, míček si ale nezpracoval míček ideálně a Khek tak stihl jeho pokus zablokovat.
21:45 Šebek si dobře pokryl balonek tělem a donutil protiheáče faulovat.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny úspěšně pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 4:8
18:30 GÓL Kanonýři Kladno! 2:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust bez asistence (2:5)
18:30 Po Louvarovi se dvougólovým střelecem stává i Chroust a zvyšuje tak vedení hostů už na tři branky.
17:17 GÓL Kanonýři Kladno! 2:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #85 Jan Louvar, asistoval #91 Filip Ullmann (2:4)
17:17 Louvar si připisuje druhý gól v utkání, jeho střela se od tyčky odrazila do bezmocného Bezděka, od kterého se míček odrazil podruhé, a doputoval až do branky.
15:11 Po nepřesné nahrávce Horažďovského se k míčku dostal Bohuslávek, který vystřelil golfákem a prověřil Bezděka, ten ale předvedl výborný zákrok levým ramenem.
13:52 GÓL Kanonýři Kladno! 2:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #85 Jan Louvar, asistoval #70 Vojtěch Novák (2:3)
13:52 Minutu a dvě vteřiny po gólu Chrousta se trefuje i Louvar, a hosté se tak ujímají vedení.
12:50 GÓL Kanonýři Kladno! 2:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #85 Jan Louvar (2:2)
12:50 Kladno opět srovnává skóre, tentokrát se o gól postaral kapitán Tomáš Chroust.
10:42 GÓL FbC Plzeň! 2:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #81 Vít Malý, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (2:1)
10:42 Domácí skoro celou přesilovou hru nevěděli, co proti dobře bránícím Kanonýrům hrát, dvě vteřiny před koncem hostujícího trestu ale Malý vyslal přesnou a prudkou střelu od poloviny hřiště, se kterou Ponomarev nemohl nic udělat, a vrací domácím vedení.
09:22 Domácím se zatím přesilová hra vůbec nedaří, Kladno drží balonek a vůbec nedává domácím prostor k ohrožení jejich branky.
08:44 Vyloučen hráč #20 Dominik Prudil družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za držení
08:44 Po faulu Prudila si domácí zahrají první přesilovou hru v utkání.
07:57 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #95 Marek Veselý bez asistence (1:1)
07:57 Veselý získal míček na svojí obranné polovině a rychlý protiútok sám zakončil přesně pod horní tyčku a srovnal tak skóre.
07:14 Janda po rozehrávce od pravého mantinelu míří mimo Bezděkovu branku.
06:09 Kozelka si výborně přebral skákající míček na středu a ihned se pokusil o střelu, ta ale byla zablokovaná.
04:26 GÓL FbC Plzeň! 1:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #68 Matěj Šebek (1:0)
04:26 Horažďovský se dostal ke střele od levého mantinelu, a přesnou ránou otevírá skóre dnešního zápasu.
03:24 Brabec našel svojí nahrávkou Wintra, který chtěl vystřelit ze středu, míček mu ale v poslední chvíli sjel z čepele.
02:16 Zábran s Vyčíchlem získali míček na polovině hřiště, uklidňují hru nahrávkou na Malého a míří ke střídačce.
00:57 Louvar se pokusil ohrozit Bezděkovu bránu, jeho střela ale neprošla přes blok Šebka.
00:01 Úvodní buly utkání vítězně pro domácí, ovšem míček končí za mantinelem a budou rozehrávat hosté.
00:00 Dobrý den, vítejte na online komentáři 2. utkání osmifinále 1. ligy mužů, ve kterám domácí Fbc Plzeň vyzvou Kanonýry Kladno. Včerejší utkání dopadlo lépe pro Kladno, které vyhrálo poměrem 6:5. Utkání začne za několik okamžiků.