• 58 57:32
    3:7
    (Bartošová)

FBS Olomouc - PRESTIGE Management FBC Liberec 3:7
branky: 35. Petra Prouzová, 48. Kristýna Frýdecká, 53. Jana Cholková - 18. Elżbieta Piotrowska, 25. Terezie Párysová, 26. Lucie Paulovičová, 26. Dagmar Surá, 30. Lenka Bartošová, 32. Hana Uimonen, 58. Lucie Paulovičová; rozhodčí: Jan Jablončík - Michal Kaláb; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Markéta Doubková 18 - Gabriela Jahnová 16; po třetinách: 0:1, 1:5, 2:1
60:00 Rozhovor s trenérem domácích: 'O všem rozhodl začátek druhé třetiny, kdy jsme zcela propadly.'
60:00 Rozhovor s trenérem hostů: 'První třetina byla z naší strany hodně rozpačitá. Ve druhé třetině holky plnily to co měly. To se projevilo na hře i na výsledku a třetí třetina už byla hodně výkyvová, vedení hráčky ukolébalo. Ale jsme rádi za zisk tří bodů.'
60:00 Střely celkově: 19:25.
60:00 Střely ve třetí třetině: 7:8.
59:32 Druhou přesilovku soupeř už nevyužil.
57:32 GÓL PRESTIGE Management FBC Liberec! 3:7
Branku družstva PRESTIGE Management FBC Liberec vstřelil #15 Lucie Paulovičová, asistoval #9 Lenka Bartošová (3:7)
57:32 Liberec využil první přesilovku šťastným gólem, Bartošová trefila před bránou Paulovičovou a ještě od brankářky Doubkové se míček odrazil do brány,
55:56 Brychtová zahrála ve výhodě na zemi a dostala trest 2 + 2 minuty.
52:37 GÓL FBS Olomouc! 3:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Jana Cholková, asistoval #19 Marie Ličková (3:6)
52:37 Volná nastřelila míček od půlky, Matulíková se k němu dostala a dorazila ho do brány.
51:21 Zápas už se spíše dohrává, oba týmy poslaly do boje i náhradníky.
47:01 GÓL FBS Olomouc! 2:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #10 Kristýna Frýdecká, asistoval #4 Alice Pavlíková (2:6)
47:01 Pavlíková prošla podél mantinelu, nastřelila na Šimoníkovou před bránou a té stačila pouze nastavit hokejka.
45:40 Domácí Matulíková nedokázala ze standartky trefit odkrytou branku.
42:30 Utkání sleduje 18 diváků.
40:50 Během zbylých padesáti vteřin si Olomouc nedokázala vytvořit šanci.
40:01 Olomouc pokračuje v přesilovce z konce druhé třetiny.
40:00 Liberec do druhé třetiny vlétl, byl jednoznačně lepší. Olomouc naopak oproti první části začala dělat chyby v obraně. Proto je ńyní rozdíl ve skóre už pětigólový.
40:00 Poměr střel ve druhé třetině byl 7:12.
39:30 V přesilovce se Olomouc dostala pouze ke dvou střelám z úhlu v podání Brychtové a Šimoníkové.
38:50 Penzová faulovala zezadu unikající Šimoníkovou.
37:28 Hostující Párysová trefila tyčku.
35:59 V další šanci domácí Prouzová, ale trefila pouze břevno.
34:37 GÓL FBS Olomouc! 1:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #13 Petra Prouzová bez asistence (1:6)
34:37 Konečně se prosadila také Olomouc, ze středu hřiště krásně vymetla šibenici Prouzová.
31:33 Konec přesilovky Olomouce. Domácí si v ní žádnou šanci nevytvořily a dokonce inkasovaly.
31:24 GÓL PRESTIGE Management FBC Liberec! 0:6
Branku družstva PRESTIGE Management FBC Liberec vstřelil #12 Hana Uimonen, asistoval #27 Simona Krupičková (0:6)
31:24 V oslabení se dokázala Koníčková obtočit kolem stojící obránkyně i ležící brankářce a zasunula do prázdné branky.
29:16 GÓL PRESTIGE Management FBC Liberec! 0:5
Branku družstva PRESTIGE Management FBC Liberec vstřelil #9 Lenka Bartošová, asistoval #34 Simona Kabeláková (0:5)
29:16 Bartošová vystřelila z poloviny hřiště, střela byla v chumlu před bránou tečovaná domácí hráčkou a zapadla do branky.
25:33 Timeout FBS Olomouc
25:33 GÓL PRESTIGE Management FBC Liberec! 0:4
Branku družstva PRESTIGE Management FBC Liberec vstřelil #77 Dagmar Surá, asistoval #9 Lenka Bartošová (0:4)
25:33 Po čtvrtém libereckém gólu si domácí vzali oddechový čas.
25:33 Surá se individuálně prosadila mezi dvěmi domácími hráčkami a zakončila střelou na přední tyč.
25:18 GÓL PRESTIGE Management FBC Liberec! 0:3
Branku družstva PRESTIGE Management FBC Liberec vstřelil #15 Lucie Paulovičová, asistoval #98 Elżbieta Piotrowska (0:3)
25:18 Piortowská vyslala do brejku Paulovičovou a ta přehodila nohu Doubkové.
24:51 GÓL PRESTIGE Management FBC Liberec! 0:2
Branku družstva PRESTIGE Management FBC Liberec vstřelil #21 Terezie Párysová, asistoval #9 Lenka Bartošová (0:2)
24:51 Krásná křižná nahrávka Bartošové přes celou šířku hřiště, Párysová už pouze trefila odkrytou bránu.
22:45 Při další velké šanc zasáhla domácí Doubková. Liberec je ze začátku jednoznačně aktivnější a chce zvýšit vedení.
21:24 Obrovská chyba při rozebírání standartky soupeře, ale hráčka Liberce trefila pouze tyčku.
20:00 První třetina vyrovnaná, Olomouc drží s Libercem krok. Na konci třetiny ale udělaly domácí jedinou větší chybu a Liberec okamžitě potrestal.
20:00 Střely v první třetině: 5:5.
19:23 Strandartka Olomouce ze slibné pozice, ale Šimoníková přestřelila.
17:20 GÓL PRESTIGE Management FBC Liberec! 0:1
Branku družstva PRESTIGE Management FBC Liberec vstřelil #98 Elżbieta Piotrowska, asistoval #15 Lucie Paulovičová (0:1)
17:20 Paulovičová unikla podél mantinelu a předložila Piotrowské, pro kterou už nebyl problém skórovat.
16:55 Liberec se snaží obraný val Olomouce překonat střelbou z dálky, ale ani to nenese úspěch.
14:13 Liberec oslabení bez problému ubránil.
12:13 Liberecká Bartošová tvrdě atakovala domácí Šimoníkovou u mantinelu a byla po právu potrestána.
11:26 Stále bez šancí. Liberec se snaží hrát, ale přes výborně bránící olomoucký obranný blok se nedostávají ani ke střelám.
06:50 Oba týmy dobře brání, ani jeden tým se nemůže dostat k pořádné střele.
01:26 Do první obrovské šance se dostala Olomouc, ale kapitánka Matulíková trefila tyčku.
00:59 V první šanci zápasu liberecká Penzová, ale Doubková v pohodě kryje.
00:00 Zahajovací sestava domácích: Doubková - Volná, Brychtová - Matulíková, Prouzová, Kamínková.
00:00 Zahajovací sestava hostů z Liberce: Jahnová - Bartošová, Kabeláková - Surá, Párysová, Koníčková
00:00 V dnešním podvečerním utkání přivítají Hanačky aktuálně 4. tým extraligové tabulky Liberec.
00:00 Hezký večer z Olomouce.