57
  • 57 56:45
    Torpedo

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Torpedo Havířov 7:4
branky: 17. Jan Punčochář, 27. Lukáš Pobořil, 28. Jan Chmelař, 28. Marek Zabral, 30. Karel Mičulka, 44. Lukáš Pobořil, 50. Lukáš Pobořil - 3. David Křižák, 8. Lukáš Chylek, 10. David Křižák, 51. Tomasz Grycz; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 98; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 23 - Vojtěch Vilím 14; po třetinách: 1:3, 4:0, 2:1
60:00 Komentář domácích Svačinka Tomáš (Trenér): Jak se říká, derby nemá favorita a Havířov to od 1.minuty splnil a někteří se nestačili divit. Za mě přísnější měřítko snesla 2. třetina, ale bohužel jsme museli "trošku" zvýšit hlas a kluky probudit ze zlého snu. Třetí část už byla o tom neudělat zbytečné chyby a dotáhnout zápas do vítězného konce. V neděli nás nečeká nic lehkého, ale na druhou stranu je to fajn, protože koncentrace bzde na 100%. Díky soupeři, rozhodčím a 6.hráči na hřišti-skvělým divákům za zápas.
60:00 Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér): Dnešní prohra samozřejmě mrzí ale z Ostravy nespokojený nepojedu. Sehráli jsme velice kvalitní zápas, přestříleli soupeře, dodržovali jsme gameplan a nastavení scénářu hry dneska kluci plnili dobře. Rozhodla hluchá pasáž ve 2. třetině a celá řada laciných gólů kde soupeř prokázal větší důraz. Neproměněných šancí z naší strany bylo dnes mraky. Děkuji soupeři za utkání, divákům za návštěvu a těšíme se na neděli.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
57:56 Havířov v šesti bez brankáře.
57:25 Ostrava nechává Havířov kombinovat na jejich polovině.
56:45 Timeout Torpedo Havířov
53:51 Hra se podobá přestřelce na divokém západě. Střely se střídájí jedna za druhou.
52:32 Poruba hledá spoluhráče na nahrávku ale nikdo se mu moc neukazuje.
50:59 Tomek doslova naletěl na Vilíma ale vypadá to, že všechno je v pořádku.
50:17 GÓL Torpedo Havířov! 7:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #37 Tomasz Grycz, asistoval #11 Samuel Řezáč (7:4)
49:32 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #42 Jindřich Žalud (7:3)
49:12 Havířov nikam nespěchá a střídá na míčku.
49:11 Pobořil opět nějakým zázrakem protlačuje míček až do branky.
47:42 Ostrava si dává pozor na nahrávky před jejich vlastní branku a krásně si obsazuje hráče v obraně.
46:49 Krásná akce hostů končí v rukách Antoniaziho.
45:03 Urbančík střílí z otočky ale jeho střelu blokuje obrana domácích.
43:31 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #7 Daniel Chatrný (6:3)
43:30 Chatrný vystřelil a Pobořil dorazil !
43:01 Chatrný ambiciozně střílí od mantinelu ale netrefuje ani branku.
41:34 Antoniazi se evidentně už proudil a chytá jednu dělovku za druhou.
40:48 Grycz promáchl šanci do prázné.
40:01 Úvodní rozehru třetí třetiny bere Ostrava.
40:00 Střely ve 2. části: 10:13
38:45 Vilím chytá krásnou nahrávku domácích.
37:27 Dneska je opravdu na co dívat. Kdo není na hale přichází o kvalitní a napínavý zápas.
36:43 Pobořil odstavil Urbančíka, který se už chystal na střelu do prázdné.
35:17 Ostrava ubráníla oslabní a opět se hraje v plném počtu.
33:48 Křižá bere první střelu ale trefuje jen blok.
33:33 Využije Havířov přesilovku ?
33:25 Vyloučen hráč #21 Jakub Onderka družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
32:50 Ostrava se nebojí jít do tlaku na Havířov v jejich vlastní rozehrávce.
29:57 Havířov se teď nachází ve složité situaci kdy musí dorovnávat a jde to poznat i na jejich hře, když každý druhý míček končí v trapu.
29:28 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #39 Karel Mičulka, asistoval #42 Jindřich Žalud (5:3)
28:16 Netrvalo dlouho a Ostrava né že jen dorovnala Havířov ale bere si i vedení zápasu.
27:53 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Marek Zabral, asistoval #8 Matěj Melčák (4:3)
27:42 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #77 Jan Chmelař, asistoval #21 Jakub Onderka (3:3)
26:33 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:3
25:56 Havířov si hraje s útokem Ostravy a bez větších problémů se dostává na jejich polovinu.
24:52 Řezáč střílí ale Antoniazi chytá !
22:55 Antoniazi si poradil když na něj šel úplně sám Warcholek s míčkem na lopatě.
22:08 Antoniazi vypokává míček z hole Řezáče.
21:30 Havířov rozehrává na polovině domácích.
20:37 Chatrný se dostal do hry a hned jde vidět.
20:01 Úvodní rozehru druhé třetiny bere Ostrava.
20:00 Střely v 1. části: 3:7
18:16 Ostrava se snaží kombinovat na útočné polovině ale vypádá to, že tudy cesta nepovede.
16:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Jan Punčochář, asistoval #77 Jan Chmelař (1:3)
16:14 Míček se nějakou záhadou dokutálel až do branky Havířova.
14:17 Grycz nahazuje na Antoniaziho.
11:29 Ostrava tlačí na Havířov až za jejich vlastní branku.
09:30 GÓL Torpedo Havířov! 0:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #13 David Křižák bez asistence (0:3)
09:29 Křižák posílá dělovku skoro z poloviny a vymetá branku Ostravy. Neskutečné !
08:41 Chmiel je dalším hráčem, který trefuje časomíru nad brankou.
07:16 GÓL Torpedo Havířov! 0:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #72 Lukáš Chylek, asistoval #55 Vojtěch Mrowiec (0:2)
06:16 Urbančí po ukradeném míčku trefuje pouze časomíru nad brankou.
05:17 Ostrava se snaží alepsoň rozehrát na své polovině.
03:35 Havířov si vytváří solidní šance na útočné polovině.
02:32 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #13 David Křižák, asistoval #11 Samuel Řezáč (0:1)
02:31 Křižák po krásné nahrávce otevírá zápas !
01:25 Chmelař si připisuje první střelu celého zápasu.
00:30 Havířov hned bere míček a kombinuje na na polovině soupeře.
00:01 Úvodní rozehru zápasu bere Ostrava.