• 60 59:38
    2
    Tadeáš GRYC

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 - Florbal Chomutov 2:6
branky: 36. Adam Klusoň, 59. Jakub Vařecha - 2. Adam Martin, 6. František Tadeáš Kubík, 49. Martin Jeníček, 54. Tomáš Hennrich, 58. Martin Šulaj, 59. Jan Ibl; rozhodčí: Jan Beránek - Michal Havelka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Matěj Buršík 10 - Jakub Fiala 23; po třetinách: 0:2, 1:0, 1:4
60:00 Komentář domácích Fiala Marek (Trenér): Dobře se vyspíme a zítra zlepšíme důraz v osobních soubojích, efektivitu zakončení a uděláme vše pro výhru. Soupeři díky za zápas a divákům, že se v sobotu večer přišli podívat na florbal.
60:00 Komentář hostů Bocian Martin (Trenér): Náš výkon sice zdaleka nebyl optimální, ale v play off se počítá výhra, kterou jsme dnes postavili na skvělém Fialkovi v bráně. Ještě ale není zdaleka konec série, zítra musíme být ještě lepší.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
59:38 Vyloučen hráč #17 Tadeáš Gryc družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:40 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #4 Lukáš Suk (2:6)
58:20 GÓL Florbal Chomutov! 1:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #97 Jakub Fiala (1:6)
57:40 GÓL Florbal Chomutov! 1:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #21 Martin Šulaj, asistoval #6 Martin Šnobr (1:5)
53:41 GÓL Florbal Chomutov! 1:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #20 Tomáš Hennrich, asistoval #6 Martin Šnobr (1:4)
48:56 Timeout Florbal Chomutov
48:48 GÓL Florbal Chomutov! 1:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #87 Martin Jeníček, asistoval #51 Adam Martin (1:3)
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
35:38 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #71 Matyáš Gryc (1:2)
20:00 Střely v 1. části: 9:5
05:15 GÓL Florbal Chomutov! 0:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Tadeáš Kubík bez asistence (0:2)
03:37 Vyloučen hráč #34 Jan Ibl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
01:35 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #91 Matěj Dolejší (0:1)