• 57 56:18
    4:10
    (Vařecha)

Florbal Chomutov - FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 4:10
branky: 27. Tomáš Urban, 40. Marek Pleskač, 50. Tomáš Urban, 57. František Tadeáš Kubík - 2. Michal Horák, 5. Adam Klusoň, 13. Jakub Vařecha, 21. Jakub Vařecha, 26. Adam Klusoň, 32. Jakub Vařecha, 46. Jakub Vařecha, 51. Adam Klusoň, 53. Jakub Vařecha, 57. Michal Horák; rozhodčí: Jiří Jelínek - Pavel Váňa; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 135; zásahy brankářů: Jakub Fiala 17 - Matěj Buršík 13; po třetinách: 0:3, 2:3, 2:4
60:00 Komentář domácích: Velmi podobný zápas jako včera, s rozdílem že soupeř své šance proměnil. Nedokázali jsme se dostat do vysokého tempa zápasu, měli jsme pár dobrých pasáží, ale to nestačilo. Prohru hodíme za hlavu a ve středu rozhodneme, klukům děkuji za nasazení a bojovnost až do konce utkání. Děkujeme skvělým fanoušků, soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Fiala Marek (Trenér): Při hře na míčku jsme dnes dvě třetiny předváděli výkon, který se blížil našim představám o optimální hře. Díky vůli a udržení nasazení jsme po celý zápas drželi dostateční odstup od soupeře. Pochvalu kromě všech hráčů určitě zaslouží i golman, který nás v kritických situací podržel. Soupeřům i divákům děkujeme za skvělý zápas a těšíme se na třetí pokračování.
60:00 Střely ve 3. části: 7:10
59:11 Chomutov využívá ještě posledních možností ke snížení skóre.
59:01 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:36 K dnešnímu utkání ze sportovní haly přihlíží 135 diváků.
58:02 Zbývají poslední dvě minuty do konce třetí třetiny.
56:18 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #15 Jakub Vařecha (4:10)
56:01 GÓL Florbal Chomutov! 4:9
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Tadeáš Kubík, asistoval #42 Filip Nevšímal (4:9)
53:20 František Kubík byl přesvědčen o tom, že míček letí mimo hřiště a tak polevil, ale jakmile míček zůstal na hřišti tak se mu ho již nepovedlo udržet pod kontrolou.
52:29 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 3:9
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #89 Michal Horák (3:9)
50:45 Smolný únik míčku v domácím útoku se otočil proti domácím, kteří obdrželi branku.
50:44 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 3:8
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #31 Michal Malec (3:8)
49:16 GÓL Florbal Chomutov! 3:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #92 Tomáš Urban, asistoval #20 Tomáš Hennrich (3:7)
49:16 Chomutov úspěšně využívá přesilové hry a dostává se zpět do správného proudu.
49:02 Chomutovská pětka mezi sebou intenzivně kombinuje přihrávky na útočné polovině a pokouší se vstřelit branku.
48:23 Hosté se zatím stále drží v obraně a pokouší se získat míček.
47:38 Vyloučen hráč #56 Tadeáš Rataj družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za sekání
47:38 Chomutovu se dostává další šance ke snížení brankového skóre v přesilové hře.
46:58 Pokročilý zákrok domácího Fialy, který vychytal útok samotného hráče.
46:25 Pleskačovi vyrazil přihrávku hostující hráč, ale míček letěl mimo hřiště a rozehrávku tím pádem mají domácí.
45:55 Urban se i s míčkem probojoval do útoku a pokouší střelu.
45:31 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:7
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #48 Adam Klusoň (2:7)
44:42 Hosté za účelem využití přesilové hry kombinují přihrávky na polovině domácího týmu.
44:17 Trestnou lavici dnes podruhé navštěvuje domácí Vít Sobek, Chomutov si musí poradit v oslabení.
43:54 Vyloučen hráč #29 Vít Sobek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za vysoká florbalka
42:25 Hosté se zvládají probojovat přes celý domácí útok, ale ke střele nedošlo.
40:31 Chomutovu se rychle povedlo vybojovat míček a ihned zvládli vyslat dvě střely na brankáře.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny rozhodčí odevzdává týmu FBŠ Hummel Hattrick Brno U19.
40:00 Střely ve 2. části: 5:8
39:58 GÓL Florbal Chomutov! 2:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #41 Marek Pleskač, asistoval #92 Tomáš Urban (2:6)
39:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:05 Domácím se daří střílet, ale pokaždé jim střelu zblokuje hostující hráč.
37:09 Holovej se intenzivně vydal do boje o míček, ze kterého se s ním také dostává.
36:04 Chomutov má další možnost jít do rychlého útoku, ale hostující Hattrick se ihned snaží chopit míčku.
35:20 Skvělá šance domácího Ibla, který střílí na branku, ale střelu mu zblokuje hostující hráč.
34:55 Hra se opakovaně přelévá ze strany na stranu.
33:46 Produktivní Sobek, který se vydává proti hráči s míčkem a úspěšně míček získává na svou čepel.
32:21 Oba týmy střídají, ale na míčku je pouze hostující družstvo.
31:11 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:6
29:47 Úžasnou rychlostí se Šulajovi povedlo dohnat hostujícího hráče s míčkem a o míček ho připravit.
28:56 Hostující kapitán Malec vybojoval míček a dokázal projít přes celý domácí útok až na polovinu domácího týmu.
28:13 Holovej se pokusil přihrát Šulajovi, ale v tom už se k míčku dříve dostává hráč hostů, který si míček zpracovává.
27:42 Pleskač blokován ve hře a Chomutov má standardku ze střeud hřiště.
27:08 Domácí dostávají míček do obrany a rychle střídají, aby se mohli dostat zpět do útoku.
26:11 GÓL Florbal Chomutov! 1:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #92 Tomáš Urban, asistoval #29 Vít Sobek (1:5)
26:11 Skvělá souhra domácího týmu, který se rychle dostává do útoku a snižuje o gól.
25:15 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 0:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #15 Jakub Vařecha (0:5)
24:42 Po krátkém uklidnění hry se na míček opět dostává Chomutov, kterému se povedlo dostat se až do útoku, kde o míček přišli.
23:39 Ibl dostává přihrávku do útoku, ale ihned je na něho kladen nátlak.
23:15 Hosté si přihrávají na své polovině, kde se Chomutovský útok snaží vybojovat míček.
22:41 Domácí Martin Šulaj strčen do mantinelu a rozhodčí píská faul.
22:16 Nevydařené střela hostujícího týmu, která letěla mimo hřiště, na míčku jsou domácí.
21:54 Sobek faulován, ale pokračuje se ve hře.
21:34 Hosté se drží na útočné polovině a domácím se nedaří získat míček.
21:08 Hennrich byl narván na mantinel, ale rychle stává a pokračuje ve hře.
20:27 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 0:4
20:22 Hned v prvních sekundách se hosté dostávají do útoku.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým FBŠ Hummel Hattrick Brno U19.
20:00 Střely v 1. části: 5:9
19:20 Pleskač se pokusil vybojovat míček, ale hosté si mezi sebou přihráli a Pleskače obehráli.
19:01 Hraje se poslední minuta první třetiny.
17:52 Rozehrávku ze svého krajního rohu má Chomutov, který toho využívá a nastřeluje míček na útočnou polovinu, kde ho zpracovává Pilař.
15:42 Domácím se povedlo získat míček a rychlými přihrávkami se opět posouvají do útoku, kde už se do obrany staví hosté.
14:11 Žižka stahuje míček na Sobka, který uklidňuje hru a snaží se dostat do útočného pásma.
13:13 Šulaj dostává přihrávku a pokouší střelu, tu mu však zblokoval hostující hráč a míček tím získal.
12:51 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 0:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #31 Michal Malec (0:3)
12:20 Nepovedená střela hostujícího Petřivalského, který nezvládl pořádně natáhnout.
11:55 Domácí Ibl chodí do presu a pokouší se vybojovat míček.
11:20 Skvělý zákrok domácího Fialy, který rychlým pohybem pravé ruky chytá míček.
10:31 Hennrich dostává přihrávku a míček posílá do před brankového prostoru, kde už se Chomutov pokouší o gól.
09:37 Hra už je od prvních minut naprosto rychlá a produktivní, od hráčů nelze nic očekávat.
08:49 Chomutovu se nepovedlo proměnit žádnou ze tří střel a tudíž nedokázal využít přesilové hry.
07:44 František Kubík dostává míček na útočnou polovinu a přihrává na Žižku, který trefuje brankáře.
07:22 Chomutov má možnost využít své přesilové hry a snížit na brankovém skóre.
06:49 Vyloučen hráč #31 Michal Malec družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za vysoká florbalka
06:12 Hosté si mezi sebou rychle přihrávají a uvolňují se před domácí bránou.
05:08 Chomutov se dostává na míček a pokouší rychlý útok, ze kterého nic není.
04:54 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 0:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #16 Jáchym Eliáš (0:2)
03:42 Vyloučen hráč #29 Vít Sobek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
03:42 Tvrdá sekera do florbalky rozhodla o přesilové hře pro hostující tým.
03:04 Hosté si mezi sebou kombinují přihrávky na středu a pomalu se dostávají do dalšího útoku.
01:34 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 0:1
01:34 Chomutov fauluje a hosté mají volný úder ze středu hřiště, ze kterého se jim povedlo vstřelit první branku v utkání.
00:52 Chomutov pokouší první útok, ale rychle přichází o míček.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrál tým FBŠ Hummel Hattrick Brno U19.