8:3
    Martin SVATOŇ
    (Hanzelka)

Bulldogs Brno - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 8:3
branky: 1. Adam Zukal, 9. Michal Veselovský, 14. Adam Zukal, 32. Adam Vágner, 34. Richard Kalousek, 39. Adam Zukal, 56. Petr Vaverčák, 58. Martin Svatoň - 11. Matěj Vrátný, 17. Martin Tomek, 27. Aleš Gobel; rozhodčí: Jan Ponížil - Vojtěch Eliáš; vyloučení: 2:2 + Martin Tomek OS; využití: 0:0; diváků: 110; zásahy brankářů: Martin Koudelka 15 - Patrik Antoniazi 33; po třetinách: 3:2, 3:1, 2:0
60:00 Komentář hostů Gvuzd Vojtěch (Vedoucí): Z našeho pohledu velice kvalitní utkání, ve kterém se vyskytly naše dobré pasáže, které byly doplněny i o ty horší. Soupeř ty horší pasáže dokázal trestat, což rozhodlo. Momentum zápasu se lámalo za stavu 3:3. Děkuji hráčům za jejich přístup, bojovnost a nasazení. Zítra se budeme těšit u nás.
60:00 Komentář domácích Vybíral Miroslav (Trenér): Dnes jsme vykročili správným směrem a můžeme se těšit z prvního bodu. Zítra začínáme opět od nuly a musíme pokračovat minimálně tak, jako dnes. Těžké florbalové utkání, které jsme chtěli. Děkuji soupeři za utkání, fanouškům za skvělou atmosféru a hráčům za perfektní výkon! JEDEME!!! AVÉ BULLS :)
60:00 Střely ve 3. části: 14:5
57:22 GÓL Bulldogs Brno! 8:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #24 Jakub Hanzelka (8:3)
57:22 Hanzelka nahrál Svatoňovi do prázdné brány, ten se nemýlil.
55:26 GÓL Bulldogs Brno! 7:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #5 Petr Vaverčák bez asistence (7:3)
55:26 Vaverčák v úniku překonal Antoniaziho.
54:28 Kalousek vyzkoušel michigan
53:00 Osuský z hotspotu netrefil bránu.
52:13 Antoniazi vychytal Zemánkovu střelu od mantinelu.
50:31 Rada nahrál Morávkovi do prázdné, ten však promáchl.
48:10 Melčák se dostal sám před branu, Koudelka však jeho pokus chytá.
42:30 Vágner zazvonil na břevno
41:10 Výborný zákrok Kudelky
41:00 Buldoci v oslabení drží míček
40:06 Vyloučen hráč #77 Michal Veselovský družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování florbalky
40:00 Střely ve 2. části: 14:5
38:12 GÓL Bulldogs Brno! 6:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal, asistoval #49 Adam Vágner (6:3)
38:12 Teď se role prohodilia a Zukal po Vágnerově nahrávce střílí taktéž mezi Antoniaziho nohy.
33:25 GÓL Bulldogs Brno! 5:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #75 Richard Kalousek, asistoval #77 Michal Veselovský (5:3)
33:25 Kalousek ze vzduchu překonává Antoniaziho.
31:33 GÓL Bulldogs Brno! 4:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #49 Adam Vágner, asistoval #84 Adam Zukal (4:3)
31:33 Vágner našel volné místo mezi nohama Antoniaziho a posílá Buldoky do vedení.
30:52 Svozil střilí vedle.
28:40 Hraje se 4 na 4.
28:25 Vyloučen hráč #60 Tadeáš Svozil družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
26:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #24 Aleš Gobel, asistoval #65 Marek Zabral (3:3)
26:47 Vyloučen hráč #92 Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - osobní trest
26:47 Vyloučen hráč #92 Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování
26:47 Gobel se ocitl u míčku, který poskakoval před Koudelkou a dorazil ho do brány.
23:50 Kalouskův pokus z voleje likviduje Antoniazi.
22:33 Pum zblokoval Zukalovu střelu.
21:26 Vyloučen hráč #92 Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
20:01 Zukal vyhrává úvodní buly.
20:00 Střely v 1. části: 13:8
19:06 Hra se přiostřuje.
16:11 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek, asistoval #65 Marek Zabral (3:2)
16:11 Veselovský  chybuje v rozehrávce a Ostrava tuto chybu využívá.
15:37 Antoniazi výborně dvakrát vychytal Holáska.
13:25 GÓL Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal bez asistence (3:1)
13:25 Zukal vystihl rozehrávku Ostravy a nekompromisně pálí k zadní tyči.
10:43 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný, asistoval #12 Jan Punčochář (2:1)
10:43 Punčochář nahrál Vrátnému na brankoviště, ten už měl lehkou práci.
08:36 GÓL Bulldogs Brno! 2:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #77 Michal Veselovský, asistoval #84 Adam Zukal (2:0)
08:36 Zukal našel před bránou volného Veselovského a ten se v zakončení nemýlil.
08:20 Pum pálí do boční sítě.
07:20 Buldoci zatím hrají na balonku více než Ostrava.
04:42 Dobrý zákrok Antoniaziho
00:37 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal, asistoval #75 Richard Kalousek (1:0)