4:3
    Adam BUREŠ
    (Pluhař)

PSN Tatran Střešovice - ACEMA Sparta Praha UNYP 4:3p
branky: 17. Matěj Čelakovský, 40. Adam Bureš, 53. Adam Kučera, 62. Adam Bureš - 11. Vojtěch Andrášek, 33. Josef Sedláček, 55. Adam Kos; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 258; zásahy brankářů: Adam Draslar 25 - Viktor Hejna 22; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1, 1:0
70:00 Komentář hostů Thompson Oliver-James (Vedoucí): První utkání série od nás místy trochu nervozní, ale v pasážích, kdy jsme hráli s klidem a s odvahou, jsme podali velmi kvalitní výkon, na který budeme chtít navázat. Zítra budeme lepší. Díky za utkání.
70:00 Komentář domácích Menhart Jakub (Trenér): Bojovné utkání, které rozhodly detaily. První bod je doma a teď se jdeme maximálně připravit na zítřek. Děkujeme soupeři za zápas.
70:00 Střely v prodloužení: 1:0
70:00 Ukončení prodloužení
61:27 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #21 Jakub Pluhař (4:3)
61:26 Pluhař zpoza branky na střed na Bureše, který se nemýlí a ukončuje dnešní utkání.
60:55 Mühlfait na míčku, Hrbáček ho vypressovává až za vlastní branku.
60:30 Sparta na míčku.
60:00 Střely ve 3. části: 10:10
59:36 Nyní na míčku hosté, Tatran je však nepouští do větší šance.
58:50 Nepřesná přihrávka a Sparta se ihend přesouvá do útoku. Kos střílí - Draslar chytá.
58:40 Domácí kontrolují hru.
57:50 Oslabení Spartě svědčí.
57:49 Standardka hostů na hraně velkého brankoviště. Péc blokuje.
57:35 Kučera z půlky posílá bombu na Hejnu.
56:18 Vyloučen hráč #71 Radek Drba družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
54:57 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #7 Adam Kos, asistoval #71 Radek Drba (3:3)
54:56 Kos od mantinelu prostřeluje Draslara na bližší.
54:07 Přihrávka na Dolejše, kterému střela vůbec nesedla a míček končí na mantinelu.
52:53 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #17 Adam Kučera, asistoval #25 Lukáš Macháček (3:2)
52:52 Kučera trefuje Hejnu mezi nohy. Ten míček škrtá, ale ten se pomalu kutálí až za brankovou čáru.
52:11 Obrovská šance domácích, Péc mocně přestřeluje.
51:38 Standardka Sparty zakončená střelou, která končí v prvním bloku.
50:48 Pluhař vybíhá z obrany po mantinelu a posílá bombu do Hejny.
50:07 Hozmanova střela ze středu.
49:54 Hosté se konečně rozhodli pro průnik do útoku.
49:06 Situace se obrátila a míček kontorluje obrana Sparty.
48:00 Domácí na míčku a orzhrávají z obrany. Mühlfait to zkouší ze středu.
47:07 Čelakovský natahuje od mantinelu. Hejna vyráží. Hrbáček míček se ještě zkouší prosadit z dorážky.
44:40 Draslarův neskutečný zákrok!
43:40 Vyklepávačka domácích. Panuška střílí - tentokrát to gólem nekončí.
41:28 Standardka domácích, která jen těsně nekončí gólem.
40:01 Do třetiy vstupujeme za vyrovnaného stavu, vtípkem od rozhodčího a vyhraným buly pro Spartu.
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
39:35 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #16 Lukáš Mühlfait (2:2)
39:34 Mühlfait na Bureše na středu, který z první propaluje míček do sítě.
38:41 Čelakovský razítkuje tyčku.
38:37 Drsný souboj v rohu a Čelakovský i Bláha padají za mantinel.
36:12 První střela přesilovky - Draslar v klidu kryje.
35:40 Další přesilovka pro hosty. Budou opět úspěšní a vytvoří si tak bezpečný náskok?
35:23 Vyloučen hráč #68 Vojtěch Panuška družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
34:32 Kos zpozda branky na Bláhu, který z první bombí Sihelského v bloku.
32:07 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #64 Michael Petráň (1:2)
32:06 Sedláček ze středu zakončuje k levé tyči a hosté využívají přesilovku.
31:46 Andášek po krossu posílá šílenou bombu na branku domácích. TYČKA!
31:08 Sedláček střílí - Čelakovský obětavě blokuje.
30:44 Vyloučen hráč #6 Michal Antonín Malhocký družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
30:21 Odložené vyloučení a Sparta v 6.
29:57 Sihelský od půlky posílá míček hodně vysoko nad branku hostů.
29:30 3-2 pro Spartu. Hosté si chtěli míček vyťukat do prázdné, ale poslední přihrávka byla zastavena.
28:56 3-1 pro Tatranu. Karel volí střelu. Bohužel trefuje se přímo do Hejny.
26:30 Hrbáčkovi velmi elegantně sjíždí míček z čepele.
24:37 Ostrý souboj mezi Burešem a Kosem. Bureš si pomohl faulem a je odpískán faul. Ovšem situace je i nadále vyhrocená a Kos pošťuchuje Bureše.
24:00 Pluhař se tu klouže jak na ledě.
23:28 Kučera se po šanci hostů rozbíhá do protiútoku. Jesho sprint končí v rohu bez střely.
20:07 Buly pro Spartu a Bláha po mantinelu běží do útoku, odkud zakončuje.
20:00 Střely v 1. části: 10:9
19:01 Poslední minuta první třetiny v klidnějším tempu a čepelích Sparty.
16:28 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský z trestného střílení (1:1)
16:28 Čelakovský se prokličkovává až za Hejnovy záda.
16:28 Za hru v malém brankovišti bylo nařízeno trestné střílení - šance pro domácí na vyrovnání.
15:30 Dlouhý míček dopředu, dobíhající Péc se ho snaží trefit a poslat do branky. Bohužel netrefuje.
15:10 Ostřejší souboj a Péc vybíhá ven ze hřiště.
13:29 Parádní zákrok Hejny. Hozman získává míček ve velkém brankovišti a obíhá si Hejnu a až pak střílí. Hejna se ovšem natahuje a míček tečuje.
12:35 Panuška posílá bombu na Hejnu, míček se od něj odráží a nabíhající Hozman se ho ještě snaží tečovat.
12:00 Hezká akce domácích končí Burešovou střelou. Hejna vyráží.
11:19 Drba vypressovává míček od Čelakovského a ihned střílí - přímo do Draslara.
10:38 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #64 Michael Petráň (0:1)
10:37 Andrášek ve výběhu od pravého mantinelu posílá střelu k pravé tyči.
09:35 Macháček v šanci.
07:38 Čelakovského střela od mantinelu na bližší. Hejna si tuhle šanci pohlídal.
06:28 Bláha zkouší zakončit, Malhocký jeho střelu tečuje. Míček ale nabírá nečekaný směr a končí u Draslara.
05:58 Krupička si nebezpečně nabíhá do středu, Hozman si ho pohlídal a nedal mu k míčku ani čuchnout.
04:50 Draslar přesnou přihrávku posílá míček na Rosu, tomu se bohužel zakončení nevydařilo a míček končí v rohu.
04:26 Málem jsme tu měli první gól. Sedláček nabíhá na střed, kam dostává přihrávku a z první zakončuje.
02:50 Domácí zastavuí průnik po mantinelu.
02:32 Oba týmy vystřídaly, ale situace na hřišti je podobná jako před chvílí. Míček má pod kontrolou obrana domácích.
01:45 Míček putuje sparťanskou obranou mezi Škodou a Kárníkem.
00:01 Halou zaznělo první zahvízdání a buly vyhrávají domácí.
00:00 Krásné odpoledne všem. Vítám vás u dnešního prvního utkání finálové série CE soutěže juniorů. Přeji příjemnou zábavu.