2
  • 60 59:12
    Sparta

PSN Tatran Střešovice - ACEMA Sparta Praha UNYP 7:5
branky: 6. Marek Hozman, 9. Michal Antonín Malhocký, 15. Adam Bureš, 19. Adam Bureš, 44. Michal Antonín Malhocký, 56. Lukáš Macháček, 60. Marek Hozman - 3. Lukáš Mervart, 28. Vojtěch Andrášek, 31. Vojtěch Andrášek, 37. Josef Sedláček, 56. Lukáš Mervart; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 234; zásahy brankářů: Lev Kliment 22 - Viktor Hejna 23; po třetinách: 4:1, 0:3, 3:1
60:00 Komentář hostů Thompson Oliver-James (Vedoucí): Rozhodla slabší 1. třetina, jinak jsme podali opět kvalitní výkon. V týdnu zapracujeme na detailech a v pátek si v odmácím prostředí půjdeme pro bod. Díky za zápas.
60:00 Komentář domácích Menhart Jakub (Trenér): Skvělá první třetina, kdy nám tam napadalo skoro vše. Krátký výpadek v prostřední části a urvaný závěr. Musím pochválit celý tým a především Lvíčka, který naskočil do složité situace a zvládl to na výbornou. Druhý krok za námi a od zítra se připravujeme na další utkání. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
59:41 Obrovská šance Sparty - Kliment se stíhá přesunout a tuhle šanci likviduje.
59:33 Vyloučen hráč #6 Michal Antonín Malhocký družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
59:33 Nepříjemná situace pro Tatran.
59:15 Malhocký z obrany nahazuje ve snaze trefit prázdnou branku.
59:12 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
59:12 GÓL PSN Tatran Střešovice! 7:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman bez asistence (7:5)
59:11 Hozman vypressovává míček a trefuje prázdnou branku.
58:19 Sparta zkouší hru bez brankáře.
57:28 Pécova střela! Končí v rohu.
56:18 Burešova tyčka! Bohužel cestou bere i Hejnu a sám padá a hlavou trefuje branku.
55:53 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #25 Lukáš Macháček, asistoval #6 Michal Antonín Malhocký (6:5)
55:52 Tatran rychle odpovídá a Macháček ze středu proměňuje.
55:45 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #76 Lukáš Mervart, asistoval #5 Daniel Dolejš (5:5)
55:44 Ztráta míčku na polovině a Sparta v přečíslení. Mervart z levé strany střílí na bližší a proměňuje.
54:30 Andrášek a jeho střela. Ta se odráží od Klimenta a domácí opět posílají míček do bezpečí na druhou polovinu.
53:41 Domácí zneškodnili šanci Sparty a vyhazují míček na druhu polovinu hřiště.
52:57 Vyloučen hráč #17 Adam Kučera družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za vysoká florbalka
52:28 Kučera tečoval vyhozený míček vysoko a Sparta v 6 bez Hejny.
51:54 Sparta na míčku. Přihrávka po mantielu na Kosa, který střílí do Kúna v bloku.
50:27 Kosovi střela vskutku nesedla a míček chytá Hermannová fandící v rohu.
49:27 Další brejk domácích. Kučera hledá přihrávkou Péce, tomu jde přihrávka na paty a nestíhá tak zakončit.
48:10 Protiútok domácích. Hozman na Kučeru, který střílí. Střela končí v bloku.
46:56 Standardka Sparty u velkého brankoviště. Bureš překazil finální přihrávku a domácí opět na míčku.
46:28 Mervart ve výběhu, Hrbáček blokuje.
45:18 Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha UNYP neproměnil #72 Jakub Šváb.
45:18 Šváb dokličkoval téměř až ke Klimentovi, který jeho šanci zneškodnil. A tatranší diváci šílí!!
45:17 Hrbáčkovi sjíždí míček z čepele v rohu. Situaci chce ještě zachránit blokem, bohužel je odpískán nájezd za hru na zemi.
44:28 Mervart backhandem přímo do blokujícího Macháčka.
43:08 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #6 Michal Antonín Malhocký, asistoval #5 Marek Hozman (5:4)
43:07 Hozman crossovkou našel nabíhajícího Malhockého, který posílá míček Hejnovi za záda.
41:55 Mühlfait v brejku, Mühlfait ho brání.
40:00 Střely ve 2. části: 10:12
39:40 Brejk domácích. Panuška v obrovské šanci - střílí - na poslední chvílí Kos blokuje.
38:35 Kárník se zkouší prosadit z otočky, na Klimenta ale touhle parádičkou nevyzrál.
37:50 Hru teď kontrolují hosté.
36:50 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #64 Michael Petráň (4:4)
36:49 Sedláček ze středu k pravé tyči a hosté srovnávají.
35:53 Spartě přichází přesilovka vhod. Využí jí ji a srovnají skóre?
35:47 Vyloučen hráč #5 Marek Hozman družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za opakované přestupky
35:20 Domácí na míčku a tempo hry se na chvílí zklidnilo.
32:15 Macháček úspěšně trefuje blok.
31:30 Hosté v brejku. Byla odpískána vysoká za došvih a fanoušci hostů mají potíže držet emoce na uzdě.
31:08 Ovšem Spartě oslabení celkem vyhovuje, jak se zdá. Hra se teď chvílí odehrávala za brankou domácích.
30:47 Vyloučen hráč #7 Adam Kos družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
30:47 Tresná lavička hostů dneska jen tak nevychladne.
30:20 Drbova střela končí sice v síti, ale té vnější.
30:08 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #16 Jakub Mühlfait (4:3)
30:07 Zaváhání v obraně a Andášek se od mantinelu prosazuje na bližší tyč.
28:36 Havliva si míček přehazuje přes Macháčka a ještě se snaží míček tečovat do branky, to už se mu ale nedaří.
27:11 Gól hostů vliv fanouškům Sparty energii do žil a jsou ještě hlasitější než před chvílí.
27:10 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #7 Adam Kos (4:2)
27:09 Andášek od levého mantinelu prostřelil Klimenta a Sparta stahuje náskok domácích.
26:28 Hra se nám trošku rozdivočila a přeléva se z jedné strany na druhou.
26:20 Panuška posílá přihrávku ve velkém brankovišti na Kúna - Hejna přihrávku překazil.
25:50 Kúnovi sjíždí míček z čepele a Dolejš využívá příležitosti a ihned střílí.
25:10 Bureš vyhrává souboj na mantinelu a jde do brejku. Bohužel ve střele zasahuje i Hejnu, ke kterému dobíhá zdravotnice. Vypadá to ale, že bude v pořádku.
24:47 Macháček z podobného místa jako Hrbáček před chvílí, Hejna opět zasahuje.
23:59 Domácí na míčku, kontrolují hru. Hrbáček zkouší středu od mantinelu, Hejna rukou vyráží.
22:50 Nebezpečná přihrávka na Hozmana na sředu - Kos ji vyčíhl a zatavuje ji.
21:06 Mervart, ač v oslabení, celkem vysoko pressuje.
20:01 Druhá třetiny začíná z příznivějšího stavu pro domácí, navíc v početní převaze. Buly vyhrává Macháček.
20:00 Střely v 1. části: 13:7
19:59 Poslední standardka domácích v rohu a Tatran v 6.
19:31 Vyloučen hráč #88 Vojtěch Krupička družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře
19:31 Pluhař byl podkosen a padá k zemi. Cestou stihl nabrat Krupičku a ten padá též. Bohužel u Krupičky to vypadá na vážnější zranění.
18:18 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #25 Lukáš Macháček (4:1)
18:17 Macháčkova střelu Hejna vyráží. Bureš do odraženého míčku plácnul backhandem a ten končí v levém horním rohu. No, co si budem .. všem nám z toho tady spadla čelist.
17:05 Čelakovský v brejku. Bohužel je zastaven kousek za polovinu.
16:09 První střela Sparty končí v mantinelu. Míček se odráží za bránou od mantinelu a Havlina střílí.
14:38 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #53 Daniel Péc (3:1)
14:37 Pécova střela je ztečována a míček se kutálí malým brakovištěm. Bureš míče tečuje mezi tři tyče.
14:35 Pluhař získává míček a střílí, Hejna míček vyráží a ten je pořád ve hře.
13:45 Pluhař na míčku v souboji s Krupičkou. Krupička si pmáhá faulem a padá jak zralá hruška.
12:34 Vyloučen hráč #66 Marek Cígler družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře
12:33 Cígler si pomohl faulem a Hrbáček přes něj hodil placáka.
12:05 Míček putuje mezi domácí obranou - klasický klid před bouří.
11:22 Mühlfait (Sparta) střílí od pravého mantinelu - Kliment nohou zastavuje míček.
09:45 Burešova neskutečná bomba, Hejna rukou zastavuje střelu.
08:49 Kos zpozda branky na Dolejše na středu, který posílá bombu z první. Kliment střelu kryje.
08:14 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:1
08:13 Hezká akce domácích. Hozman na Malhockého, který uklízí míček do odkryté branky.
05:43 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #68 Vojtěch Panuška (1:1)
05:42 Dle slov časomíry: "Pink, pink, gól". Panuška na Hozmana, který tečuje a míček se dokutálel až za brankovou čáru.
04:51 Bláhova šance. Přihrává na druhou stranu, Mühlfait přihrávku zastavuje.
02:12 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #76 Lukáš Mervart bez asistence (0:1)
02:11 Mervart sám na Klimenta. První kličku Kliment kryje, ovšem Mervart se dostává skoro až za branku a procpává míček okolo tyčky do branky.
01:31 Standardka na hraně velkého brankoviště pro Spartu.
01:30 První bomba na Klimenta.
00:50 Přihrávka na Petráně, který obíhá hřiště za brankou, ale nestřílí.
00:01 Utkání bylo zahájeno, Malhocký vyhrává buly a domácí jsou na míčku.
00:00 Vítám všechny u dnešního utkání finálové série CE soutěže juniorů. Včera si první výhru připsal domácí Tatran, dokáže Sparta v sérii vyrovnat?