Adam BEDNÁŘ
    zdržování hry
  • 60 59:54

Panthers Praha - Wizards DDM SO Praha 10 5:4
branky: 33. Antonín Ježek, 35. David Beneš, 38. Matyáš Uher, 49. David Beneš, 52. Marek Leiš - 18. Štěpán Novák, 33. Štěpán Novák, 36. Filip Černý, 38. Lukáš Hadač; rozhodčí: Michal Kolář - Jakub Tázler; vyloučení: 2:3 + Kryštof Počta OS; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Julius Šabler 29 - Adam Bednář 21; po třetinách: 0:1, 3:3, 2:0
60:00 Komentář domácích Hudec Dominik (Asistent trenéra): Dnes od nás špatný výkon a herní projev celkově. Chtěli jsme se prezentovat úplně jinou hrou, ale to se nestalo. Byli jsme zbytečně netrpěliví a zbrklí při individuálních herních činnostech jednotlivce. Podstatné ale je, že je to 1:0 a zítra s lepší hrou jdeme pro bod druhý. Díky soupeři za zápas a divákům, že dnes dorazili do Rudné.
60:00 Komentář hostů Voltr Vít (Trenér): Těžké utkání, herně jsme nepropadli, ale pár maličkostí chybělo. Příliš lehkovážně jsme dnes přistupovali k šancím. Soupeř byl efektivnější, dobře blokoval střely a bránil. I tak jsme si ale vedení měli pohlídat. Nicméně věřím, že nás čeká ještě dlouhá série, zítra budeme koncentrovanější, přesnější a efektivnější. Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na zítřejší odvetu.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
59:54 Vyloučen hráč #97 Kryštof Počta družstva Wizards DDM SO Praha 10 - osobní trest
59:54 Vyloučen hráč #39 Adam Bednář družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za zdržování hry
59:54 Vyloučen hráč #97 Kryštof Počta družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování
58:49 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
57:58 Šabler posílá dlouhý výhoz na Uhera, který se rychle rozbíhá dopředu. O milimetry trefuje brankáře hostí.
56:21 Další dobrá akce dua Urban a Leiš končí u Bednáře.
53:12 Uher získal balón na vlastní polovině a kličkou se dostal až za posledního hráče. Branku ale netrefuje.
51:27 GÓL Panthers Praha! 5:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #57 Marek Leiš, asistoval #28 Vojtěch Ježek (5:4)
49:03 Hráči na obou stranách hrají trochu zbrkle a pálí jednu šanci za druhou.
48:42 Černý se teď několikrát otočil na středu a dostal se tak přes 2 domácí hráče.
48:05 GÓL Panthers Praha! 4:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš, asistoval #94 Marek Urban (4:4)
46:20 Vyloučen hráč #10 Jakub Sedliský družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost
44:01 Hra ve třetí třetině nabrala na tempu i na důrazu.
40:00 Střely ve 2. části: 6:16
37:56 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #10 Ryan Ian Rolan (3:4)
37:28 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #27 Lukáš Hadač, asistoval #38 Ruben Melchior Stibor (2:4)
37:28 Wizards úspěšně doťukali míček až za brankovou čáru.
35:58 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #16 Štěpán Novák (2:3)
34:23 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš, asistoval #27 Antonín Ježek (2:2)
32:51 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek z trestného střílení (1:2)
32:51 Ježek si při nájezdu šikovně přehodil Bednáře backhandem.
32:40 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #38 Ruben Melchior Stibor (0:2)
32:40 Novák připisuje týmu hostí další gól a vysílá střelu na vzdálenější tyč.
31:29 Vyloučen hráč #27 Antonín Ježek družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:03 Wizards si poslali několik naprosto přesných přihrávek a z obrané poloviny se dostávají až ke střele.
29:31 Šabler famózně zakročuje proti střele hostujícího hráče.
29:01 Domácí hrají teď na balónu a tlačí hostující tým na jejich polovinu.
26:03 Ježek trefuje břevno.
23:50 Panteři zodpovědně ubránili vlastní oslabení a hrají v pěti.
21:50 Vyloučen hráč #40 Marek Linha družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
20:01 Buly opět pro tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 11:11
19:12 Linha dobře pálí z dálky, bohužel pořád mimo branku.
17:41 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #81 Filip Černý (0:1)
17:41 Domácí si špatně pohlídali hráče na středu a Novák se dnes jako první bodově prosazuje.
13:31 Teď odkrytou branku netrefuje naopak Göpfert.
09:01 Urban zkouší střelu hned po Motlovi. Dostat se až za Bednářova záda se mu ale nedaří.
06:42 Hostující hráč trefuje břevno.
05:49 Šabler předvádí další fantastický zákrok.
05:21 Urbanovi nahrávka nějak nesedla a míjí prázdnou branku.
03:55 Ježek vysílá projektil z otočky. Bednář ale balonek vidí a tak pro něj není obtížné zakročit.
02:20 Po ztrátě domácích na mantinelu se dostávají hosté do úniku. Šabler odráží balonek helmou.
00:01 Zahajovací buly pro tým domácích.