• 53 52:23
    2
    Ondřej ČUMPELÍK

Wizards DDM SO Praha 10 - FBC Liberec 6:8
branky: 7. Vojtěch Göpfert, 13. Marek Bauer, 22. Filip Černý, 38. Štěpán Novák, 41. Marek Bauer, 50. Vojtěch Göpfert - 5. Bartoloměj Smolka, 8. Ondřej Cejnar, 28. Jakub Horník, 30. Tomáš Urban, 32. Adam Stýblo, 43. Ondřej Cejnar, 44. Jakub Horník, 46. Adam Stýblo; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 1:3 + Zdeněk Skružný OS; využití: 2:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Adam Bednář 13, Tomáš Rudolecký 4 - Matyáš Devátý 15; po třetinách: 2:2, 2:3, 2:3
60:00 Komentář hostů Skružný Zdeněk (Trenér): Děkujeme za sérii. Hodně sil a zdraví do další sezóny.
60:00 Komentář domácích Urbanec Roman (Vedoucí): Děkujeme soupeři za povedenou sérii. Našim hráčům za celou sezónu. Děkujeme za podporu našim fanouškům a především rodičům. Těšíme se na příští sezónu a doufám, že s námi bude i Ruben zraněný v sobotním zápase v Liberci. Všem příjemné Velikonoční svátky.
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
55:53 Domácí v 6.
52:23 Vyloučen hráč #17 Ondřej Čumpelík družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
49:10 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:8
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #86 Matiáš Jaroš (6:8)
49:01 Standartní situace na středu. Gopfert udělal dlouhý výběh na levou stranu a vyslal balónek nad nohu Devátého.
45:39 GÓL FBC Liberec! 5:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #23 Adam Stýblo, asistoval #17 Ondřej Čumpelík (5:8)
45:39 Střela ze středu na bližsí tyč. Nepříjemné přivítání Rudoleckého na hřišti.
43:16 GÓL FBC Liberec! 5:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #71 Lukáš Dolejš (5:7)
43:16 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Tomáš Rudolecký družstva Wizards DDM SO Praha 10
43:16 Akce jako přes kopírák. Střela z půlky a následná dorážka.
42:37 GÓL FBC Liberec! 5:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #71 Lukáš Dolejš (5:6)
42:37 Dolejš nahrál o tyč Cejnarovi, který se z blízké vzdálenosti nemýlil.
40:40 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Marek Bauer, asistoval #45 Patrik Vachata (5:5)
40:40 Bauer vyslal střelu na teč, která nepotřebovala ani tečovat a máme tu srovnání.
40:00 Střely ve 2. části: 4:10
37:47 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #13 Matěj Kolář (4:5)
34:57 Vyloučen hráč #16 Štěpán Novák družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
31:10 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
31:10 GÓL FBC Liberec! 3:5
31:10 Čumeplík prošel přes 2 obránce Wizards a naservíroval do prázdné Stýblovi.
30:00 Dnešní utkání sleduje 50 diváků. Děkujeme!
29:32 GÓL FBC Liberec! 3:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Tomáš Urban, asistoval #25 Jan Karl (3:4)
29:32 Urban ze středu trefuje nad ruku Bednře.
27:22 GÓL FBC Liberec! 3:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #8 Bartoloměj Smolka (3:3)
27:22 Horník procpal balónek mezi nohami Bednáře.
21:32 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #16 Štěpán Novák (3:2)
21:32 Novák naznačil střelu a nahrál do prázné Černému.
20:50 Vyloučen hráč #20 Štěpán Sázavský družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
20:25 Vyloučen hráč #8 Bartoloměj Smolka družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
20:00 Střely v 1. části: 7:8
18:43 Čumpelík prověřil na přední Bednáře. Ten byl připraven.
14:53 Krásná kombinace Kolář, Černý a Novák.
12:01 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Marek Bauer, asistoval #81 Filip Černý (2:2)
12:01 Bauer se ocitl sám před brankou a uklidil nad pravou nohu Devátého.
10:56 Vyloučen trenér Zdeněk Skružný družstva FBC Liberec - osobní trest
07:06 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #77 Michal Václavík (1:2)
07:06 Střela od mantinelu končí za Bednářem. Rychlá dopověď Liberce.
06:37 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #10 Jakub Sedliský (1:1)
06:37 Sedlo přiťukl Gopfertovi  v rohu a ten  z výběhu zamířil na přední.
04:39 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #69 Jakub Horník (0:1)
04:39 Smolka trefuje tyč a následně dorážkou ze vzduchu posílá hostující tým do vedení.
00:01 Úvodní buly pro hostí.