()
  • 59 58:41
    Ostrava

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 5:7
branky: 21. Andrea Břeská, 28. Kristína Belicová, 31. Magdaléna Plášková, 33. Andrea Břeská, 46. Markéta Prontekerová - 2. Malwina Zagórska, 15. Malwina Zagórska, 21. Pavlína Bačová, 32. Denisa Kotzurová, 38. Paulína Hudáková, 43. Pavlína Bačová, 59. Pavlína Bačová; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 2:3; využití: 1:2; diváků: 214; zásahy brankářů: Jana Christianová 11 - Veronika Tomšová 15; po třetinách: 0:2, 4:3, 1:2
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
58:41 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
58:41 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová bez asistence (5:7)
58:41 Přestože je Ostrava v oslabení, celkem bez problémů se daří Bačové zakončit do prázdné brány.
58:27 Vyloučen hráč #10 Denisa Kotzurová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za držení
58:27 Vytoužená přesilovka pro Chodov a pravděpodobně jedna z posledních šancí dostat utkání do prodloužení.
57:59 Prontekerová nahazuje před bránu, ale shluk ostravských hráček vyráží míček mimo.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty základní hrací doby.
56:38 Ostravská obrana vyhazuje míček, který jen těsně míjí prázdnou bránu.
55:41 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
55:10 Domácí si berou oddechový čas na projednání taktiky k dorovnání a ihned po něm jdou do hry v šesti.
54:18 Dlouhá nahrávka Frantíkové končí po pokusu Břesské o zpracování za mantinelem.
52:12 Havlíčková se snaží střílet sama, ale pro Tomšovou to byla velice lehká střela-.
50:09 Ostrava rozehrává a Bačová si obehrává několik protihráček. Ke střele se ale nedostává.
49:01 Fanoušci obou týmů fandí jako o závod a vytváří skvělou atmosféru v hale.
47:39 Tomšová chytá skákavý balón Vachovcové.
45:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Markéta Prontekerová, asistoval #13 Tereza Míková (5:6)
45:51 Chodov si počkal a vytvořil krásnou gólovou akci, na jejímž konci stála Markéta Prontekerová.
45:29 Štolbová obírá protihráčku o míček a nechává Choodv v klidu vystřídat.
45:03 Hromada spadlých lídí u ostravské brány a obrovská šance Chodova. Gól ale nepadá.
43:27 Pudišová zkouší na Christianovou myšku, ta ale zavírá prostor u tyče.
42:08 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #34 Veronika Káčová (4:6)
42:08 Další úspěšná akce Pavlíny Bačové dostává Ostravu do dvougólového náskoku.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
39:59 Druhá třetina proběhla oproti první třetiny výrazněji aktivněji, avšak hosté odchází do kabin opět ve vedení.
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:34 Prontekerová ve velké rychlosti nezvládá správně nasměrovat míček do brány.
37:10 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #42 Linda Pudišová (4:5)
37:10 Chodovu se nepodařilo ubránit bránu a Paulína Hudáková střílí gól.
36:46 Vyloučen hráč #18 Magdaléna Plášková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
36:46 Další vyloučení a další šance pro Ostravu.
36:23 Skalíková Sofie zachraňuje vlastní chybu a přesouvá míček opět na stranu hostů.
33:57 Káčová obětavě blokuje střelu Míkové.
32:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská bez asistence (4:4)
32:26 Z lehce zmatečné situace se daří Andree Břesské opět dorovnávat.
31:41 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #42 Linda Pudišová (3:4)
31:41 Ostrava jde opět do vedení. V první přesilovkové hře se daří Kotzurové skórovat.
30:24 Vyloučen hráč #11 Marie Havlíčková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zdržování hry
30:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #73 Vendula Štolbová (3:3)
30:18 Volný úder pro hráčky Chodova. Štolbová nahrává na Pláškovou a ta z dálky střílí vyrovnávací gól.
29:26 Chúpeková v rychlém brejku trefuje pouze připravenou Christianovou.
29:21 Volný úder pro hosty v rohu domácích.
27:01 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #11 Marie Havlíčková (2:3)
27:01 Chodov si vytvořil přesilovkové postavení a Belicové už jen stačilo najít skulinu a prostřelit Tomšovou.
25:24 Vyloučen hráč #11 Karolína Sigmundová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hra rukou
25:24 Karolina Sigmundová svojí neopatrnou hrou přináší další výhodu pro Chodov.
25:01 Skalíková Emilie odstraňuje míček z nebezpečného území před bránou.
24:00 Chodov se oproti první třetiny dost rozjel a dohání ostravské rychlotempo.
22:41 Christianová se na poslední chvíli stihla vrátit do brány a odvrátit tak nadějnou střelu hostů.
20:35 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #14 Ivana Vachovcová (1:3)
20:35 Podobná akce u domácích přínáší první vytoužený gól.
20:28 Úvodní lajně stačilo 28 vteřin na třetí gól. Domácím se ani nepodařilo dotknout míčku.
20:26 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:3
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 3:4
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:16 Tým hostů hraje v plném počtu.
17:37 Přestože hosté hrají oslabení, daří se Zagórské přeběhnout celé hřiště a zakončovat.
16:16 Vyloučen hráč #24 Terezie Gálová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za špatné střídání
16:16 Ostrávské hráčky se přepočítaly a vysloužily si tak první trest dnešního utkání.
14:51 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #5 Markéta Vrlíková (0:2)
14:51 Již druhá přesná střela Zagórské posílá Ostravu již do dvougólového náskoku.
11:34 Bačová leží zraněná na zemi. Naštěstí se ale po chvíli zvedá a odchází po svých.
10:39 Tvrdý souboj u mantinelu, který ukončuje hvizd píšťalky. Výhodu získává Chodov.
09:28 Belicová nedokázala skákavý míček nasměrovat do brány.
08:11 Frantíková se dostává ke střele z blízké vzdálenosti, ale Tomšová vyráží mimo hřiště.
07:20 Oba týmy tu dnes mají početnou fanouškovskou základnu.
04:12 Zagórska obírá Fáčkovou v rohu o míček, který následně letí mimo hřiště.
02:35 Skalíková rychle střílí, ale trefuje akorát svoji spoluhráčku před bránou, která následně padá.
01:00 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #42 Linda Pudišová (0:1)
01:00 Hned v první minutě otevírá skóre Malwina Zagórska.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým domácích.
00:00 Vítáme vás na dnešním play-off utkání 2. kola Extraligy žen, kde se proti sobě utká FAT PIPE FLORBAL CHODOV a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.