7:0
    Michaela MLEJNKOVÁ
    (Feiková)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 7:0
branky: 3. Linda Pudišová, 11. Laura Chúpeková, 25. Pavlína Bačová, 27. Veronika Káčová, 31. Paulína Hudáková, 35. Pavlína Bačová, 49. Michaela Mlejnková; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 393; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 11 - Jana Christianová 16; po třetinách: 2:0, 4:0, 1:0
60:00 Komentáře trenérů a nejlepších hráček najdete zde.
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:23 Ostrava drží míček na vlastní polovině.
57:01 Vrlíková zkusila střelu z poloviny, balónek se k bráně nakonec nedostal.
55:51 Zagórska rozeznívá břevno!
54:03 FBC uklidňuje hru na vlastní polovině.
52:51 Míček neustále mění majitele a hra je nahoru dolů.
51:21 Před Tomšovou je v posledních minutách celkem rušno, domácí brankářka je však 100%.
50:22 Belicová vyslala celkem bombu, Tomšová v pohodě vyráží.
48:31 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #92 Adéla Feiková (7:0)
48:31 Mlejnková neomylně zakončuje ze středu.
46:55 Chodov stále neztrácí nadějí a snaží se pálit ze všech pozic.
45:13 Dnešní utkání sleduje 393 diváků, děkujeme!
44:34 Skálíková E. se dostala ke střele z nebezpečné pozice, avšak trefuje pouze blok.
43:48 Nyní probíhají boje o míček na polovině hřiště.
42:41 Zagórska se dostala do skvělé šance, nedokázala však přemoci Christianovou.
41:37 Ostrava kombinuje na vlastní polovině.
40:01 Buly pro Chodov.
40:00 Střely ve 2. části: 6:3
39:37 Hosté hrají v plném počtu.
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:05 Káčová se vrací do hry a hraje se 4na3.
37:37 Vyloučen hráč #13 Tereza Míková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
37:22 Hurníková hrdinsky blokuje pokus Belicové.
36:37 Vyloučen hráč #10 Daniela Frantíková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
36:37 Vyloučen hráč #9 Veronika Rybičková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
36:05 Vyloučen hráč #34 Veronika Káčová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
35:54 Havlíčková to zkusila z první, míček míjí bránu.
34:06 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #66 Michaela Mlejnková (6:0)
34:06 Mlejnková skvěle vybojovala míček a poslala ho Báčové na střed, ta bez zaváhání vypálila nechytatelnou jedovku.
32:18 Chyba Rybičkové v rozehrávce vedla ke střele Belicové, která však trefuje pouze blok Hudákové.
30:48 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #9 Veronika Rybičková (5:0)
30:48 Hudáková P. vymetla všechny pavučinky z rohu brány Christianové a zvyšuje na 5:0!
30:01 Hra se přelévá ze strany na stranu.
28:44 Christianová nyní parádně zachytala proti střele Pudišové.
26:43 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Veronika Káčová, asistoval #78 Pavlína Bačová (4:0)
26:43 Káčová si parádně vyjela zpoza brány a zakončuje dvacet nad led.
25:44 Chodov zatím nepřišel na návod ostravské obrany a je očividné, že se velmi trápí.
24:20 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:0
23:43 Domácí kombinují na útočné polovině, zatím bez střely.
22:51 Chodov se mohl dostat do brejku, toto nebezpečí nakonec eliminuje Pudišová.
21:29 Domácí drží míček ve svém obranném pásmu.
20:04 Domácí hrají v plném počtu.
20:01 Buly pro Chodov.
20:00 Střely v 1. části: 9:3
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:04 Vyloučen hráč #10 Denisa Kotzurová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
16:55 Mlejnková pálí z první, bohužel míjí bránu.
16:21 Nyní se hraje dost nahoru dolů.
15:15 Chybu Rybičkové musela hasit Hudáková P., které se to nakonec povedlo.
14:01 Havlíčková to zkusila z otočky, Tomšová vyráží.
12:52 Dosud má 1. třetinu v rukou Ostrava, která většínu času kombinuje v útočném pásmu.
11:38 Chúpeková se opět dostala ke střele, vyslala pořádnou jedovku, kterou Christianová jen tak tak vyráží.
10:07 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #6 Laura Chúpeková, asistoval #99 Paulína Hudáková (2:0)
10:07 Hudáková P. parádně vybojovala míček a poslala přesný pass na volnou Chúpekovou, která si s Christianovou hladce poradila.
07:27 Domácí opravdu obstřelují bránu Christianové ze všech stran.
06:16 Báčová se objevila v perfektní pozici, její střela byla nakonec tečovaná a balonek končí za mantinelem.
05:28 Hurníková se snažila prorvat před Christianovou a zakončovat, chodovská obrana ji však tento pokus překazila.
04:46 Ostrava je zatím na koni a obléhá polovinu hostí.
02:54 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová, asistoval #99 Paulína Hudáková (1:0)
02:54 Skvělá souhra Pudišové s Hudákovou P. vede k prvnímu gólu dnešního zápasu.
02:02 Pudišová to nápalila přímo do bloku protihráčky.
01:27 Vyloučen hráč #18 Magdaléna Plášková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
01:21 Káčová se dostala ke střele, míček však míjí bránu.
00:47 Hosté se drží na útočné polovině.
00:01 Úvodní buly dnešního 3. kola semifinále pro Chodov.