• 59 58:47
    4:7
    (Želízková)

PSN Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:7
branky: 3. Michaela Mechlová, 5. Lucie Vernerová, 10. Lucie Želízková, 59. Kateřina Seemannová - 7. Sára Seevaldová, 14. Barbora Husková, 24. Sára Seevaldová, 35. Michaela Kubečková, 55. Dominika Buczek, 57. Dominika Buczek, 58. Sára Seevaldová; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Kostinek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 158; zásahy brankářů: Monika Šolleová 23 - Nikola Příleská 20; po třetinách: 3:2, 0:2, 1:3
60:00 Komentář nejlepší hráčky Tatranu. Komentář trenéra Tatranu. Komentář nejlepší hráčky Vítkovic. Komentář trenéra Vítkovic.
60:00 Střely ve 3. části: 9:11
59:41 Mechlová od půlky- následná dorážka se do branky nevešla
58:47 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:7
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #29 Lucie Želízková (4:7)
58:47 Seemanová snižuje- šance pro domácí
58:34 domácí to stále zkouší, ale Vítkovice je moc nepouští
57:42 Timeout PSN Tatran Střešovice
57:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #77 Zuzanna Krzywak (3:7)
57:27 další branka do prázdné branky
56:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek, asistoval #4 Michaela Kubečková (3:6)
56:38 hodně sporná branka hostů do prázdné branky
55:59 domácí nedokázali využít chaosu před brankou a hosté odpalují
54:50 Stůjová střlí z půlky- Příleská chytá
54:20 Tatran v šesti
54:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek, asistoval #48 Eliška Planková (3:5)
54:08 Buczek se prosazuje na bližší tyč a Vítkovice vedou už o dvě branky
53:29 Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #4 Michaela Kubečková.
53:29 skvělá Šolleová, drží naděje Tatranu!!
39:33 Vítkovice nepouští domací na balónek
38:35 Vyloučen hráč #26 Barbora Husková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
38:35 Husková podsekla Hermanovou a dvě minuty si posedí na tresté lavici
38:08 Šolleová opět vytáhla další dva důležité zákroky- nejprve proti Buczek, poté proti Kubečkové
36:48 lepidlo Šolleové po střele Špoinarové
34:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #8 Dominika Buczek (3:4)
34:58 Kubečková doslova dovezla balónek až za brankovou čáru- Vítkovice poprvé v zápase vedou
34:47 skrytá střela Korbelářové R. - Příleská chytá
33:53 Krýslová skěle ze vzduchu, ale ještě lepší zákrok Příleské
33:30 skvělá Šolleová opět drží naděje domácích
32:27 dvojčata Korbelářovi mohly jít do protiútoku 2 na 0, ale Planková jim v tom zabránila
30:52 dnes už jednadvacetiletá Býčková blokuje každou střelu hostů, snad jí její spoluhráčky nadělí hezký dárek k narozeninám a my jí přejeme všechno nejlepší!!
30:00 střelu Želízkové blokuje Staňková
29:53 zajímavá standartka pro domácí
28:44 Buczek opět nevyzrálala na Hermanovou a Tatranská kapitánka blokuje jako o život
28:07 Šolleová stejně jako včera předvádí výborné zákroky
26:18 Lenfeldová dostala křeč do nohy, snad bude v pořádku
26:04 po vyrovnávací brance jsou hosté více aktivnější a drží se na polovině domácích
23:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #15 Šárka Staňková (3:3)
23:47 Seevaldová se lépe zorientovala v brankovišti a doráží balónek do branky
23:41 domáci v 5
23:08 Kubečková netrefuje bránku- Tatran rozehrává
22:35 Býčková blokuje sřelu Buczek
21:41 Vyloučen hráč #14 Barbora Lovíšková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
21:41 Lovíšková ze zadu blokovala hráčku Vítkovic, tak si jde odsedět svůj trest
21:27 Trestné střílení družstva PSN Tatran Střešovice neproměnil #10 Kateřina Seemannová.
13:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #13 Jana Trošková (3:2)
13:27 obrana domácích nechala Huskovou dorážet balónek před Šolleovou a ta na třetí pokus opět snižuje
12:44 Ferenčíková poslala skvělý balón na Troškovou, ta s ním však nenaložila nejlépe
11:51 Panešová ze vzduchu jen o kousek netrefuje branku
09:59 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #10 Kateřina Seemannová (3:1)
09:59 standartní situaci na rohu velkého brankoviště využili domácí nejlíp jak mohly a po kombinaci druhé tatranské pětky Želízková zakončila na zadní tyč Příleské
09:57 Kebelková to zaparkovala v bráně hostů
09:37 2 na 1 v podání Vítkovic zachytává Mechlová a nepouští Buczek před sebe
09:12 Šolleová po obrovské chybě zachraňuje domácí hráčky
08:31 Stůjová svou kličkou zamotala nohy Huskové
08:12 Krzywak si ve velké šanci ukopla balónek
06:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #3 Michaela Šponiarová (2:1)
06:37 Šponiarová nahodila balónek a Seevaldová svou tečí snižuje
05:51 Hermanová v souboji s Huskovou uspěšnějsí a domácí rozehrávají
04:23 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová, asistoval #33 Jessica Kabelková (2:0)
04:23 Vernerová vymetla druhou šibenici branky Příleské, v žádném horním rohu už nenajdeme pavučinky
03:40 dvojice Seemanová-Želízková v obrovské šanci, nyní měla Příleská velké štěstí, balónek se zastavil milimetr před čárou
02:56 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #51 Radka Korbelářová (1:0)
02:56 Mechlová otevírá skóre totální šibenicí
02:06 Seemanová vysílá první střelu domácích, Příleská musela zasahovat
01:20 Vítkovice na míčku- první střelu blokuje Kabelková
00:01 úvodní bule patří hostům
00:00 Dobré odpoledne ze Střešovické Stodoly, kde se odehraje 4. kolo semifinále extraligy žen. Hosté z Vítkovic včera dokázali urvat druhý bod v sérii po výsledku 2:3, pro hosty. Vyrovnají domácí Tatranky sérii a vrátíme sérií ještě zpátky do Prahy, nebo Vítkovice urvou matchball a uzavřou sérii v Ostravě? Odpověď se dozvíme už za několik málo minut.