57
  • 57 56:27
    Chodov

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 2:3
branky: 22. Kristina Venerová, 37. Barbora Fáčková - 13. Veronika Káčová, 16. Paulína Hudáková, 45. Linda Pudišová; rozhodčí: Lucie Hejnová - Tomáš Kostinek; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 315; zásahy brankářů: Jana Christianová 32 - Veronika Tomšová 20; po třetinách: 0:2, 2:0, 0:1
60:00 Střely ve 3. části: 7:10
59:59 Boj o postup do finále končí a Ostrava postupuje do finále. Chodov bojoval ale opravdu statečně. Děkujeme za celou sezónu.
58:00 Chodov má poslední dvě minuty na srovnání zápasu.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:28 Domácí jdou do šesti bez brankáře.
56:27 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
56:27 Chodov si bere oddechový čas a má jedinečnou možnost vymyslet srovnávací taktiku.
55:25 Halou zní fanoušci obou týmů tak nahlas, div se hala nehroutí.
53:53 Bačová po souboji padá a vypadá to na koleno. Nicméně se zvedá a vypadá to, že bude dál hrát.
52:42 Plášková doráží, ale mimo.
51:52 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
51:52 Tým hostů si vybírá oddechový čas.
51:22 Suchanová střílí, ale její střela je zblokována.
49:42 Agresivní souboj v rohu u mantinelu končí pádem obou protihráček.
48:10 Silnou střelu Prontekerové Tomšová vyráží rukama.
47:26 Štolbové se nepovedla střela ze zášvihu, ale míček neztratila.
46:52 Hosty nabudil jejich třetí gól a drží míček.
44:54 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová, asistoval #99 Paulína Hudáková (2:3)
44:54 10 vteřin chybělo do konce trestu Skalíkové. Bohužel pro ně ale dává Ostrava gól.
43:04 Vyloučen hráč #55 Emilie Skalíková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky
43:04 Další zbytečné vyloučení Chodova.
42:41 Feikové se před brankou protihráček zamotal míček pod nohama, a ikdyž byla sama, nedokázala zakončit.
41:28 Na hřišti jsme v jednu chvíli mohli zpozorovast dostihy. Plášková spadla na čtyři a bačová ji jelením skokem přeskočila.
40:01 Úvodní buly vyhrává tým hostů.
40:00 Do třetí třetiny vstupujeme vyrovnaně. Uvidíme, jaký tým bude mít štěstí.
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:47 Chodov po srovnávací brance ožil a je na míčku.
36:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Barbora Fáčková, asistoval #6 Kristina Venerová (2:2)
36:12 Juniorské duo srovnává. Tento zápas bude ještě napínavý.
34:37 Standardka domácích z velkého brankoviště málem skončila v brance, ale míček jí těsně minul.
32:40 Pudišová úplně sama před chodovskou brankou, Christianové se však podařilo vykopnout míček nohou.
31:55 Chodov se snaží vymyslet nějakou akci na vyrovnání, ale Ostrava dobře brání.
30:14 Daniela Frantíková dostala do hlavy a spadla. Nakonec ale odchází sama. Snad bude v pořádku.
28:46 Havlíčková střílí, Tomšová ale vyráží rukou, ikdyž byla zastíněna.
26:19 Frantíková trefuje břevno.
24:54 Toto oslabení Chodov zvládl skvěle a Vendula Štolbová se vrací na hřiště.
23:20 Domácí zatím úspěšně brání.
22:54 Vyloučen hráč #73 Vendula Štolbová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:54 Štolbová doslova vyhodila svou soupěřku za mantinel a půjde si sednout.
21:41 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #6 Kristina Venerová, asistoval #29 Barbora Fáčková (1:2)
21:41 Venerová se trefila do míčku ve vzduchu a trošku se štěstím ho doklepla do branky.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00 Jestli chce Chodov vyhrát, bude muset zabrat, aby dohnal dvougólovou ztrátu.
20:00 Střely v 1. části: 6:14
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:14 Velká šance domácích, ale Tomšová vyráží.
15:55 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #42 Linda Pudišová (0:2)
15:55 Hudáková nejprve trefuje břevno. V další akci je však přesná a zvyšuje na 0:2.
14:22 Vyloučen hráč #56 Barbora Vávrová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
14:22 První prohřešek zápasu a hosté si zahrají přesilovku.
12:31 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Veronika Káčová, asistoval #66 Michaela Mlejnková (0:1)
12:31 Skóre zápasu otevírá Veronika Káčová svou táhlou střelou.
11:45 Laura Chúpeková si v souboji zranila zápěstí a nejspíš už v tomto zápase nenastoupí. Přejeme brzké uzdravevení.
10:30 Hra je sice lehce agresivní, ale jinak čistá a plynulá a rozhodčí tolik nepískají.
08:15 Skvělý zákrok teď i na druhé straně. Tomšová vyráží nebezpečnou střelu Vávrové.
07:38 Další skvělý zákrok Christianové, která vychytala přečíslení 2 na 0.
06:16 Kombinaci Ostravy zakončuje Kotzurová, které se ovšem střela nepovedla a přestřeluje branku.
05:55 Skvělý zákrok Christianové, která překazila střelu Bačové.
04:14 Suchanová dostává míček sama před brankou, ale promrhává jedinečnou šanci.
03:28 Rozhodčí až teď přerušují hru, která byla doposud čistá.
02:58 Prontekerová trefuje tyčku.
01:00 V první minutě padla hned první střela, kterou vyslala Mlejnková.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým domácích.
00:00 Vítáme vás na dnešním semifinálovém utkání Extraligy žen, kde se proti sobě utká FAT PIPE FLORBAL CHODOV a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Hosty dělí jen jeden zápas od postupu do finále, domácí proto musí zabrat, aby jim od toho zabránili.