• 65 64:55
    4:3
    ()

Panthers Praha - MITEL Florbalová akademie MB 4:3p
branky: 27. Kristýna Gocová, 51. Jana Pavlicová, 59. Agáta Saffertová, 65. Agáta Saffertová - 22. Michaela Bauerová, 36. Klára Mečířová, 45. Daniela Švejdová; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Tea Mažáryová 30 - Eva Klementová 15; po třetinách: 0:0, 1:2, 2:1, 1:0
70:00 Ohlasy nejlepších hráček a trenérů naleznete zde.
70:00 Sestřih branek naleznete zde.
70:00 Střely v prodloužení: 1:2
70:00 Ukončení prodloužení
64:55 GÓL Panthers Praha! 4:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #53 Agáta Saffertová bez asistence (4:3)
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Čeká nás prodloužení.
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
58:46 GÓL Panthers Praha! 3:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #53 Agáta Saffertová, asistoval #88 Jana Pavlicová (3:3)
58:46 A. Saffertová vyrovnává stav utkání!
51:55 Miklíková netrefuje úplně odkrytou bránu.
50:03 GÓL Panthers Praha! 2:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Jana Pavlicová, asistoval #53 Agáta Saffertová (2:3)
50:03 Další využitá přesilovka v tomto utkání, čeká nás ještě velké drama.
48:06 Timeout Panthers Praha
48:06 Vyloučen hráč #96 Veronika Zittová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
48:06 Rozhodčí doprovází Zittovou na trestnou lavici se slovy "na tohle si nezvykej, tady tě přijela pískat kvalita a tohle dělat nebudeš."
44:48 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:3
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #94 Daniela Švejdová, asistoval #96 Veronika Zittová (1:3)
44:48 A máme tady první využitou přesilovku v utkání. Hosté se dostávají do dvoubrankového náskoku.
44:21 Rozhodčí přávě neuznali hostujícím gól, jednalo se o branku nohou.
42:52 Vyloučen hráč #68 Šárka Hromková družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
42:17 A do hry se už dostává třetí lajna domácích, tak dělá dnešní utání zajímavé.
40:00 Střely ve 2. části: 4:10
38:47 Opět úžasná Mažáryová.
36:10 Vyloučen hráč #19 Nela Havlíková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za zvedání florbalky
36:10 Domácí čeká další přesilová hra v tomto utkání.
35:11 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:2
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #13 Klára Mečířová, asistoval #19 Nela Havlíková (1:2)
35:11 Mečířová nabrala obrovskou rychlost a svojí střelou pod horní tyčku mění stav na tabuli.
34:58 Domácí nevyužívají přesilovou hru.
33:47 Raková trefuje tyčku.
32:58 Vyloučen hráč #93 Adéla Kubíková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
28:34 Obrovský tlak při vlastním oslabení předvádějí domácí hráčky.
27:31 Vyloučen hráč #16 Aneta Rozehnalová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
26:52 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #2 Kristýna Gocová, asistoval #53 Agáta Saffertová (1:1)
26:52 Gocová z výběhu srovnává stav utkání.
21:09 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová, asistoval #93 Adéla Kubíková (0:1)
20:39 Mažáryová opět fantastická, tentrokrát proti Mečířové.
20:01 Zahajovací buly druhé části opět úspěšnější hosté.
20:00 Střely v 1. části: 4:11
19:10 Faťunová pálí, ale Klementová připravená.
17:25 Zubová chybuje na mantinelu, naštěstí pro domácí Bauerová pálí mimo.
16:24 Mažáryová vytáhla fantastický zákrok.
14:40 Zittová zkouší střílet z úhlu, ale Mažáryová si to pokryla.
11:10 Zubová předvedla parádní zrychlení a zamezila tak šanci hostů.
08:48 Parádní křížení mezi Gocovou a Saffertovou.
07:22 Staňková byla dobře rozběhnutá, ale míček zapomněla někde za půlkou.
02:24 Hra je zatím velice opatrná a více střel měl hostující tým.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00 Dámy a pánové, vítám Vás u 5. zápasu Play-down Extraligy žen. Tento zápas může být pro tuto sérii rozhodujíci. Začínáme již za 20 minut v základní škole v Rudné.