6:5
    Lukáš KUČERA
    (Teichman)

PSG PANTHERS OTROKOVICE - SOKOLI Pardubice 6:5
branky: 6. Marek Zapletal, 13. Marek Zapletal, 23. Daniel Minich, 26. Martin Ležatka, 28. Peter Nehila, 29. Martin Ležatka - 18. Adam Šmíd, 35. Martin Zozuĺák, 53. Martin Zozuĺák, 58. Lukáš Prix, 59. Lukáš Kučera; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 296; zásahy brankářů: Adam Kohút 7 - Matěj Denemark 16; po třetinách: 2:1, 4:1, 0:3
60:00 Střely ve 3. části: 2:8
60:00 Ačkoliv se Pardubice v posledních minutách dotahovali a předvedli výrazně zlepšený výkon oproti prvním dvěma třetinám, ani to nestačilo.
60:00 A dnešním dnem tato série ještě nekončí, po neskutečném závěru vrací domácí sérii do Pardubic, kde se v sobotu utkají v 7. rozhodujícím zápase.
59:53 V infarktovém závěru si Grich vynutil na útočné polovině rozehrávku a Panthers si tak pojišťují dnešní výhru.
59:17 Sokolům odtikávají poslední cenné vteřiny.
59:02 Ležatka byl kousek od trefení prázdné branky.
58:29 Tohle jsou velké komplikace pro domácí, Kučera se prosazuje a dostává Pardubice na rozdíl jedné branky.
58:24 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #21 Ivo Teichman (6:5)
57:30 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #48 Lukáš Prix, asistoval #15 Martin Zozuĺák (6:4)
57:30 Halama ve vypjatém souboji přichází o čepel, než jej stihl vystřídat připravený spoluhráč, Prix vyslal dělovku, která přesně zapadla do domácí branky.
57:11 Teichmanovi nesedla střela z první.
56:28 Napětí v hale by se teď dalo krájet, Otrokovice blokují každou střelu.
55:53 Halama překazil výměnu mezi Šmídem a Zozulákem, míček se dostává ke Šmídovi, který pálí nad.
54:54 Pardubicím se nedaří ohrozit Kohútovu branku.
53:47 Denemark opět míří na střídačku.
53:31 Kubíček se vytáhl v souboji proti dvěma hráčům.
52:59 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #47 Adam Šmíd (6:3)
52:58 A přece jen se Pardubicím daří zdramatizovat utkání po přesné trefě Zozuláka.
52:26 V kotli Pardubic vřou emoce, snaží se své hráče vyburcovat ke srovnání.
51:35 Hostující to zkouší velmi brzo ve hře bez brankáře.
51:00 Druhé oslabení se podařilo domácím ubránit.
50:02 Ani na dva pokusy se Zozulákovi nepodařilo dostat míček za Kohútovi záda.
49:29 Už se radovali pardubičtí z gólu z hole Teichmana, ukázalo se však, že míček skončil pouze v boční síti branky.
49:01 Vyloučen hráč #33 Jiří Halama družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře
49:00 Kučera mířil po mantinelu do rohu, kde byl nepříjemně atakován Halamou, který si odsedí druhý trest v dnešním utkání.
48:07 Míček poskakoval před pardubickou brankou jako horký brambor, po několika odrazech se k němu dostal Hrabal v rohu hřiště.
47:13 Martin Ležatka se ocitl sám před Denemarkem, který vytáhl další neuvěřitelný zákrok.
46:20 Pardubice postavili přesilovkové rozestavění, Bína se nebyl schopný prodrat středem plným domácích hráčů.
46:00 Burian po tvrdém nárazu zůstává ležel na palubovce, hra se nám vyostřuje na obou stranách.
45:36 Ležatka chtěl předvést obtočení kolem tyčky, bohuželn pro něj se míček odrazil za mantinel.
44:34 Šmíd vzal zodpovědnost na sebe a vydal se sám rychlým únikem po mantinelu, jeho tvrdou střelu si pohlídal Kohút.
43:49 Teichman poslal vzduchem míček na Kučeru, toho při zpracovávání obral domácí hráč.
42:20 Na Kohúta v tomto zápase moc střel nelítá, ale teď vytáhl skvělý zákrok, kdy rukou zlikvidoval jistý gól.
41:21 Zozulák nenašel z rozehrávky svého spoluhráče, Šmíd ale na středu hřiště uklidňuje hru.
40:55 Šmíd opět skončil za mantinelem, rozhodčí signalizovali vyloučení na straně Otrokovic, po reklamaci otrokovického kapitána výrok odvolali a hra bude pokračovat.
40:15 Sovják si vysloužil potlesk domácího publika, když obral Zozuláka v rohu o míček.
40:00 Střely ve 2. části: 12:1
40:00 Druhá třetina se hrála v jednoznačné režii domácích hráčů, kteří se čtyřmi góly do sítě Pardubic výrazně přiblížili k vítězství v tomto zápasu. Nesmí ale usnout na vavřínech, v  nedělním zápase zvládli Sokoli stáhnout čtyřbrankové manko a dokráčet výhře.
39:57 V posledních vteřinách mají Otrokovice rozehrávku v rohu, obránci si výkruh pohlídali.
39:09 Domácí se opět drží na mičku, Zapletal vyslal míček na Hrabala stojícího před brankou, ale Denemark vytahuje další neskutečný zákrok.
37:35 Nehila se vyřítil do rychlého protiútoku, obešel 3 hráče Pardubic, následně poslal přihrávku na Halamu, kterému míček sjel.
36:52 Kohút se vymrštil lachraním skokem z branky a posílá míček do rohu.
36:15 Denemark po dalším velkém zákroku zůstává ležel na palubovce. Po kratkém přerušení se vrací zpět do branky.
35:42 Kelemen zahrozil nahozením soupeře na pořadatelský stolek.
34:56 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:2
34:55 Otrokovice se držely na míčku posledních několik minut, jedním vypíchnutím se dostal ke střele Zozulák a snižuje.
33:25 Oba týmy ženou dopředu početné kotle, atmosféra je opravdu skvělá.
31:00 Grich se teď obtočil kolem Denemarka, ten s bolestivou grimasou drží míček ve své rukavici.
30:11 Červenka viděl příležitost pro krosovou nahrávku na Vykopala, Šmíd se ale natáhl a překazil šanci na střelu do prázdné branky.
29:29 Denemark skokem proti střele drží svůj tým nad vodou.
29:08 Šimák se vymanil ze souboje s Hrabalem, rozhodčí ale signalizuje nedovolený zákrok právě na otrokovického hráče.
28:26 Timeout SOKOLI Pardubice
28:26 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 6:1
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #15 Martin Ležatka, asistoval #39 David Ležatka (6:1)
28:25 A Ležatkovi opět předvádí svou úžasnou chemii na hřišti, stejně jako v minulém střídání se po Davidově nahrávce prosazuje Martin Ležatka a domácí vedou už o neuvěřitelných 5 gólů.
28:04 Poprvé v tomto zápase se prosazuje neproduktivnější hráč Panterů, kapitán Peter Nehila.
27:07 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 5:1
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #24 Peter Nehila, asistoval #6 Vlastimil Červenka (5:1)
27:01 Teichman nejprve špatnou přihrávkou naservíroval míček Vykopalovi, následně to byl právě on, kdo svou čepelí zblokoval Vykopalovu střelu.
26:09 Panthers točí pozice hráčů, Sovják se z pozice posledního obránce dostal k napadání na hrotu. Nutno podotknout, že obou rolí se zhostil velmi dobře.
25:13 Sourozenecké duo z Uherského Brodu opět úřaduje, David Ležatka našel před brankou bráchu Martina, který navyšuje otrokovické vedení.
25:12 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 4:1
25:11 Slabý nahazuje na branku, míček neměl kdo tečovat.
23:57 Vykopal dostal přihrávku na backhandovou stranu, střelu po zemi si Denemark pohlídal.
23:22 Několik střel již mířilo na otrokovickou branku, zatím všechny ji ale obloukem minuly.
22:28 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 3:1
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #66 Daniel Minich, asistoval #86 Maxim Šefčík (3:1)
22:28 Šefčík nachystal svému kolegovi míček i prostor, Minich se prosazuje od mantinelu.
21:56 Slovenské duo v první domácí formaci předvedlo výborný přehled na hřišti. Nehila v šanci přestřeluje.
20:48 Šmíd naservíroval míček Pakostovi, tomu podklouzla noha na povrchu a míček se vrací na stranu domácích.
20:00 Střely v 1. části: 8:3
20:00 V první třetině se lépe prezentovali svěřenci trenéra Ševčíka, kdy dvakrát skóroval Marek Zapletal. Hostům se podařilo na konci třetiny z přesilovky zásluhou Adama Šmída snížit a drží se na dostřel. Utkání bude zřejmě ještě hodně vyrovnané, oba týmy předvádí rychlou hru a nasazení v soubojích. Uvidíme, co si připraví po poradě v šatně.
19:59 Zapletal útočil na hattrick, ale ke střele se dostal až po zaznění sirény.
18:26 Minich vyhrává osobní souboj proti Teichmanovi a posílá Ležatku na branku, hosté se ale rychle vrátili na svá místa a viděli jsme další zblokovanou střelu.
17:56 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #48 Lukáš Prix (2:1)
17:56 Šmíd vyslal pár vteřin před koncem přesilovky nenápadnou přízemní střelu od půlky a hosté poprvé skórují.
17:02 Domácí se statečně brání početní nevýhodě, všechny střely končí v blocích.
16:00 Vyloučen hráč #33 Jiří Halama družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:00 Halama poslal Šmída na domácí střídačku, hosté budou mít k dispozici první přesilovou hru.
15:05 Šmíd si obhodil Kelemena, od míčku ho následně odstavil Halama.
13:57 Bratři Ležatkovi ukázali ukázkovové napadání u soupeřovy brány.
13:07 Denemark zkrotil poskakující míček ve vlastním brankovišti.
12:10 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 2:0
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #22 Marek Zapletal, asistoval #97 Jakub Grich (2:0)
12:10 Zapletal je dneska ve střelecké formě, po nahrávce Gricha si připisuje druhou branku.
11:57 Zozulák předvedl svou šikovnou na hokejce, když se vytočil dvěma domácím obráncům.
11:06 Burian rychle přenáší hru do útočného rohu.
10:28 Savický střílí z výběhu, Kohút si připisuje první úspěšný zákrok.
09:14 Zatím vidíme od domácích velmi aktivní hru, Pardubice se snaží hlavně těžit z brejkových situací.
07:44 Grich se v úniku snažil nahrát před brankou Hrabalovi, Slabý na poslední chvíli odkopává míček.
07:15 Minich v šanci zblokován Prixem.
06:10 Hosté se teď snaží rychle srovnat stav utkání, ale obrana Otrokovic zodpovědně pokrývá hráče.
05:14 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 1:0
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #22 Marek Zapletal, asistoval #28 Lukáš Kubíček (1:0)
05:13 Kubíček vyvezl míček z obrany, na středu předal krosovou přihrávkou míček Zapletalovi, který přesnou střelou trefuje prostor nad Denemarkovou nohou. Domácí se ujímají vedení 1:0.
04:23 Druhá formace domácích předvedla ukázkovou souhru, na jejímž konci Halama přestřeluje.
03:34 Hrabal předvádí ukázkový backchecking a zachraňuje svůj tým před vlnou pardubického útoku.
03:13 Burian v šanci po Grichově nepřesné nahrávce přestřeluje vysoko branku.
02:53 Ležatka přerušil rozehrávku hostů, míček se ale odráží na kapitána hostí Buriana.
01:42 Pardubice zodpovědně na rozehrávce, Otrokovice drží obranou formaci.
01:00 Nehila prověřuje Denemarka, ten se blýskl prvním důležitým zákrokem.
00:20 Domácí stále na míčku, Pardubice vysoko napadají.
00:01 Úvodní buly pro domácí, Panthers se řítí do rychlého útoku.
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u dnešního 6. utkání 1. kola série play-down mezi domácími PSG Panthers Otrokovice a hostujím týmem Sokoli Pardubice. V úterním utkání zlomily Pardubice průběh série ze stavu 0:2 na 3:2 a dneska přijeli do Otrokovic s cílem sérii ukončit. Naopak Panteři si chtějí vynutit sobotní 7. utkání v Pardubicích a ještě zabojovat o záchranu v Superlize. Oba týmy nám v průběhu série předváděly rychlou, divácky atraktivní hru a uvidíme, co si pro nás připraví dnes.