0

0

0.

FBC Štíři Č. Budějovice zelení - Florbal Jindřichův Hradec 3:4pn
branky: 16. Ondřej Fryč, 18. Adam Domín, 26. Jan Fišer - 12. Petr Stloukal, 25. Martin Kulovaný, 30. Martin Kulovaný, N Martin Kulovaný; rozhodčí: Jan Korábek - Martin Hrubec; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Skalický ?, Jakub Procházka ? - Tadeáš Řípa -3; po třetinách: 0:0, 2:1, 1:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení hráč #8 Petr Juriga , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Jindřichův Hradec hráč #21 Martin Kulovaný a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení hráč #88 Jakub Penkert , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Jindřichův Hradec hráč #31 Rostislav Toman , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení hráč #98 Lukáš Metelka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Jindřichův Hradec hráč #25 Petr Stloukal a vstřelil gól.
31:00 Zahájena trestná střílení
30:00 Ukončení 3. části
29:32 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 3:3
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #21 Martin Kulovaný, asistoval #31 Rostislav Toman (3:3)
25:45 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice zelení! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #12 Jan Fišer, asistoval #31 Šimon Josef Švéda (3:2)
24:54 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #21 Martin Kulovaný, asistoval #25 Petr Stloukal (2:2)
24:19 Timeout Florbal Jindřichův Hradec
22:49 Vyloučen hráč #40 Vítek Capl družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
17:22 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice zelení! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #20 Adam Domín, asistoval #80 Jan Kožnar (2:1)
15:54 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice zelení! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #77 Ondřej Fryč bez asistence (1:1)
14:52 Střídání brankáře. Nový brankář #22 Jakub Procházka družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení
14:52 Vyloučen hráč #18 Oliver Hrubý družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za opakované přestupky
11:51 Vyloučen hráč #18 Oliver Hrubý družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání
11:07 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 0:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #25 Petr Stloukal bez asistence (0:1)
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
06:39 Vyloučen hráč #34 Sofie Pevná družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení