7:6
    Matyáš PIK
    (Řádek)

Prague Tigers - Florbal TJ Kobylisy 7:6p
branky: 14. Martin Hort, 40. Jiří Kratina, 44. Šimon Masár, 50. Matouš Neužil, 54. Matouš Neužil, 58. Šimon Masár, 66. Matyáš Pik - 8. Jakub Zíka, 16. Boris Nouzák, 33. Daniel Havlíček, 33. Boris Nouzák, 47. Jakub Zíka, 51. Ondřej Kočí; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 163; zásahy brankářů: Omar Hammami 22 - Marek Paleček 31; po třetinách: 1:2, 1:2, 4:2, 1:0
70:00 Komentář hostů Hrdlička Jan (Trenér): Dnešní zápas jsme neproměňovali šance a doplatili na naše vyloučení. V úterý musíme být více disciplinovaný. Díky divákům .
70:00 Komentář domácích Večeřa Tomáš (Asistent trenéra): No, máme první bod, ale chápu, že po první třetině by si na nás vsadil málokdo. Dokázali jsme se i přes nepřízeň dvojčat vrátit do zápasu a zvednout se. Ve třetí třetině soupeř šlapal vodu a jsem rád, že nám to tam padlo. Každopádně do obrany to od nás dneska bylo velmi slabé, musíme být lepší a poučit se z chyb. Bude to ještě hodně práce a bude to bolet. Teďka dáme mekáček a vychutnáme si nedělní večer.
70:00 Střely v prodloužení: 3:2
70:00 Ukončení prodloužení
65:36 GÓL Prague Tigers! 7:6
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #40 Matyáš Pik, asistoval #75 Vojtěch Řádek (7:6)
65:02 Filip vystřelil pouze do bloku.
64:41 Sákrova sražená střela skončila vedla branky.
64:04 Hammami musel řešit další brejk Kobylis.
63:44 Tigers opět kombinují.
62:11 Veverka byl poslán do pořadatelského stolku, ale faul to není...
60:13 Kočího dobrá střela skončila těsně vedle branky. Tohle by Hammami neměl.
60:00 Střely ve 3. části: 15:5
59:18 Hammami vychytal útočníka hostů a podržel teď Tigers.
59:04 Timeout Prague Tigers
58:39 Rulíškova střela byla sražena.
58:14 Masár dorážel před brankou, ale Paleček stihl pokrýt míček.
57:20 Masár dnes předvádí parádní výkon a srovnává stav zápasu.
57:19 GÓL Prague Tigers! 6:6
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár, asistoval #99 Dominik Šimáně (6:6)
56:03 Heřmanský střílel z půlky a Paleček byl připraven.
54:35 Šimáně o kousek minul branku.
53:52 Kratina poslal vymazlený kros na Neužila, který z první vymetl šibenici.
53:51 GÓL Prague Tigers! 5:6
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #90 Matouš Neužil, asistoval #29 Jiří Kratina (5:6)
53:17 Tigers mají výhodu.
52:44 Matěj z dobré pozice minul.
51:32 Kobylisy drží míček a pro domácí se čas rychle krátí.
50:14 Paleček vyhodil míček na Kočího, který prošel přes půl hřiště a bekhendem zakončil pod nohou Hammamiho.
50:13 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:6
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #99 Marek Paleček (4:6)
49:59 Neužil předvedl důraz na brankovišti a snižuje opět na rozdíl jediné branky.
49:58 GÓL Prague Tigers! 4:5
49:44 Na Veverkovu střelu si počkal Paleček.
49:32 Kratina pálí pouze do bloku.
49:19 Heřmanský trefuje tyčku!
48:33 Veverka trefil pouze konstrukci branky.
48:24 Vyloučen hráč #3 Ondřej Kočí družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
48:07 Tigers kombinují.
46:45 Masár střílel z pravé strany a Paleček zasahuje.
46:05 Hosté opět skórují těsně po volném úderu.
46:04 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #68 Tomáš Klouda (3:5)
45:12 Domácí předvádí nejlepší hru od začátku utkání a Kobylisy se dopředu moc nedostávají.
44:36 Víšek se dostal do brejku a střílel z první vysoko nad branku domácích.
43:43 Másar předvedl důraz na brankovišti a snižuje na rozdíl jediné branky. Drama v ČAKO aréně začíná.
43:42 GÓL Prague Tigers! 3:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár, asistoval #21 Matouš Sákra (3:4)
42:35 Kobylisy zátahly svůj obranný blok hodně nízko a Tigers se zatím marně snaží o povedenou kombinaci.
41:22 Sákra je při chuti a Paleček má s jeho střelami co dělat.
40:46 Rulíškova střela byla sražena nad branku.
40:44 Sákrova dobrá střela z otočky prověřila Palečka.
40:06 Domácí hrají na míčku.
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
39:18 Kratina vystřelil tahem z půlky hřiště a míček zapadl na zadní tyč.
39:17 GÓL Prague Tigers! 2:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #29 Jiří Kratina, asistoval #88 Václav Veverka (2:4)
39:01 Vyloučen hráč #58 Daniel Havlíček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:10 Tigers drží střelce Kobylis daleko od své branky.
37:31 Hezká kombinace hostů končí nepřesnou střelou.
36:54 Tigers opět drží míček daleko od své branky.
36:37 Kočího střela skončila na hrudi Hammamiho.
36:25 Vyloučen hráč #21 Matouš Sákra družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře
35:59 Dnešní utkání sleduje 163 diváků.
35:21 Veverkovu tvrdou střelu musel na poslední chvíli krotit Paleček.
34:42 Masárova pěkná střela z levé strany prověřila Palečkovu pozornost.
34:15 Hammami musel zasahovat proti střele z levé strany.
33:41 Rulíšek střílel po přihrávce Řádka vysoko nad branku.
32:54 Domácí jsou viditělně opařeni průběhem zápasu.
32:09 Nouzák vystřelil z půlky hřiště a Hammami měl zakrytý výhled. Brankář Tigers sice míček tečoval rukou, ale ten stejně spadl do branky.
32:08 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #15 Boris Nouzák, asistoval #3 Ondřej Kočí (1:4)
32:04 Hosté využili volný úder z rohu a ujímají se dvoubrankového vedení.
32:03 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #52 Vít Komorný (1:3)
31:39 Domácí drží míček a Kobylisy se zatím k ničemu nedostaly.
30:41 Sákra vyhazuje a první minuta oslabení je pryč.
29:50 Přesilová hra pro Kobylisy
29:49 Vyloučen hráč #88 Václav Veverka družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
29:37 Volný úder pro Tigers z dobré pozice.
26:40 Hrdlička střílel z pravé strany a Hammami předvedl zásah helmou.
24:37 Hort trefil nahozený míček na branku, ale jeho baseballový úder letěl vedle.
24:24 Havlíček se provinil útočným faulem a Tigers mají volný úder z rohu.
23:52 Zíka při svém zakončení zlomil florbalku.
23:09 Sákra pálil od mantinelu pouze do bloku.
22:30 Ze začátku druhé třetiny sledujeme opatrný florbal a oba týmy hrají ze zabezpečené obrany.
21:36 Neužil poslal nepřesnou přihrávku na Řádka, který nemohl zakončit z první a pak o míček přišel.
20:51 Závar v brankovišti domácích neskončil brankou.
20:08 Kočí vystřelil ihned po buly, ale jeho střela byla sražena mimo tři tyče.
20:00 Střely v 1. části: 10:12
19:24 Na druhé straně se ukázal Paleček a brankáři předvádí své umění.
19:03 Hammami předvedl fantastický zákrok proti střele Havlíčka.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:35 Řádkova krosovka byla zablokována, a tak hrají Kobylisy.
17:32 Další střela Nouzáka skončila těsně vedle.
16:30 Řádek trefil skákavý míček, ale Paleček byl včas na svém místě a zasáhl.
15:47 Další volný úder a další gól pro Kobylisy. Kočí rozehrál, Nouzák potáhl míček a poslal svižnou střelu za Hammamiho záda.
15:46 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:2
14:09 Po střele Řádka si Paleček připisuje další zákrok.
13:39 Masár připravil míček pro Horta, který střelou z otočky propálil Palečka.
13:38 GÓL Prague Tigers! 1:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #81 Martin Hort, asistoval #91 Šimon Masár (1:1)
13:16 Sákra vystřelil z levé strany do boční tyčky.
12:00 Neužil fauloval za brankou Kobylis. Oba týmy střídají.
10:26 Havlíčkovu střelu pod víko vytáhl Hammami.
09:36 Janeba pálil "od modré" hodně vedle. Kobylisy střílí ze všech pozic.
09:17 Mühlbach z první minul kasu.
09:00 Kočí vstřelil branku, ale přitom seknul brankáře domácích. Branka neplatí.
08:45 Masár zkoušel oběhnout branku a zakončit na přední tyčku, ale Paleček byl pozorný.
08:13 Novák vystřelil pouze do boční sítě.
07:40 Hrdlička rozehrál volný úder u mantinelu a Zíka zavěsil na přední tyčku.
07:39 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 0:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #16 Jan Hrdlička (0:1)
07:06 Semerád z dobré pozice minul branku.
06:37 Fišer dostal skákavý míček před branku, který netrefil, a tak hrají hosté.
04:59 Sérii hraničních zákroků na obou stranách rozhodčí prozatím pouští.
04:20 Tigers kombinují.
03:01 Hammami má první zákrok.
02:43 Kočí opět pálí pouze do bloku.
02:29 Rulíškova střela byla sražena nad branku Palečka.
01:52 Řádek dělal otočky a jednoručně nahrával před branku, kde byl jeho spoluhráč ubráněn.
01:17 Masár tečoval před brankou, ale Paleček nemusel zasahovat.
00:42 Kočího další střela byla sražena bránícím hráčem.
00:07 Úvodní vhazování vyhrály Kobylisy a první střela bekhendem letěla vedle branky.