2
  • 60 59:18
    Gorily

T.B.C. Králův Dvůr - FBŠ ATT Gorily Plzeň 8:9
branky: 29. Štěpán Švejda, 33. Tobiáš Uhřík, 40. Tomáš Vlček, 41. Michal Mašek, 43. Tomáš Hájek, 48. Matěj Horák, 55. Tomáš Hájek, 59. Daniel Riley - 1. Matěj Surák, 11. Daniel Cabejšek, 17. Kryštof Lehečka, 23. Adam Hašek, 25. Marek Osvald, 26. Ondřej Budek, 47. Matěj Surák, 54. Jan Šobotník, 58. Ondřej Hlinovský; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 153; zásahy brankářů: Jiří Procházka 6, Jiří Buchta 8 - Vojtěch Šimůnek 24; po třetinách: 0:3, 3:3, 5:3
60:01 Komentář domácích Kubert Michal (Trenér): Furt ta stejná písnička. Otřesný až žalostný vstup do utkání, že bych se ani nedivil, kdyby naši fanoušci odešli domů. Musela přjít změna a postupně jsme se dostali do zápasu. Dokázali jsme vstát z mrtvých, ale furt nám chyběl kousek na vyrovnání a soupeř zase odskočil na rozdíl dvou branek. Kdyby se nám podařilo vyrovnat, věřím, že by jsme soupeře dorazili. Připravíme se na další zápas a pojedeme do Plzně pro výhru. Děkujeme fanouškům oubou táborů. Pokud naši hráči do toho nedají srdíčko jako v druhé polovině zápasu, nemůžeme pomýšlet na úspěch.
60:01 Komentář hostů Vandák Jakub (Vedoucí): I dnes nám pomohl parádní vstup do utkání, kterým jsme odskočili soupeři a mohli jsme hrát v klidu. Zlepšený výkon v defenzivě celého týmu, dnes jsme tam nechali srdce. Ve druhé třetině jsme trochu odešli střelecky i přes velké množství šancí ale nakonec jsme dovedli utkání do vítězného konce. Srovnali jsme sérii ale už zítra se začneme připravovat na domácí zápasy. Děkujeme fanouškům za domácí prostředí. Jste naším dalším hráčem v poli!
60:01 Za domácí hráče DĚKUJI VŠEM, kteří se dostavili do domácí haly a povzbuzovali nás za výhrou.
60:01 Domácí nezvládli závěr utkání a Gorily snižují stav série na 1:1. Gorily vstoupily do zápasu velmi aktivně a chtěly toto utkání vyhrát. To také dokázaly. Domácí sice kladli odpor a výborně dokázali stáhnout utkání, ale v závěrečných minutách už nedokázali dorazit soupeře, když otáčeli ze stavu 0:6. Pro Gorily je to jasná ukázka toho, že pokud chtějí vyhrát i příště musí do toho dát ještě o něco více. Domácí dokázali, že utkání se dá dotáhnou i z tak nepříznivého stavu. Doufejme, že přiští zápas bude stejně napínavý a přinese výhru T.B.C.
60:00 Střely ve 3. části: 15:9
59:34 Záverečný tlak se domácím moc nedaří. Doufejme že dorovnají.
59:18 Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
59:18 Vyloučen hráč #6 Daniel Cabejšek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
58:57 Domácí zkusili hru v šesti a zadařilo se. Na tabuli v domácí hale opět svítí jednobrankový rozdíl.
58:56 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 8:9
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #42 Daniel Riley, asistoval #70 Matěj Horák (8:9)
57:56 Domácí opět inkasují branku a opět musí dotahovat. Trenér Kubert z toho musí být již na prášky, že jeho svěřenci dokáží snížit na rozdíl jedné branky a následně inkasovat.
57:55 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
57:55 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 7:9
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #39 Jonáš Janata (7:9)
57:03 Oba týmy se střídají na balónku, útoky se hrnou na obě strany.
54:19 Šimůnek se zamotal do vlastního brankového postoje, Hájek toho využil a domácí se opět dostávají na rozdíl jedné branky.
54:18 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 7:8
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #80 Tomáš Hájek, asistoval #70 Matěj Horák (7:8)
53:46 Domácí bohužel opět ztrácejí rozdíl jedné branky a budou muset o to více zabrat.
53:45 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:8
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #2 Jan Šobotník, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (6:8)
52:24 Domácí úspěšně zvládají oslabení a můžou se opět vrhnout do dobívání Šimůnkovi branky.
50:25 Domácí mají nyní velký problém. Riley byl vyloučen na dvě minuta za blokování florbalky. Musí ustát toto oslabení a vstřelit minimálně jednu branku a zároveň žádnou neinkasovat, aby byla šance na vyhrání tohoto utkání.
50:24 Vyloučen hráč #42 Daniel Riley družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za blokování florbalky
49:51 Buchta opět skvěle zasahuje. Pro domácí tým je nyní opravdickou oporou.
49:01 Vlček zachraňuje další gólovou šanci.
47:39 Domácí se po chybě ocitají opět v rozdílu dvou branek. Ovšem Horák se Zemanem nenechali Gorilám nic a opět snižují na rozdíl jedná branky.
47:38 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:7
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #70 Matěj Horák, asistoval #12 David Zeman (6:7)
47:26 Mašek posílá další střelu na Šimůnka. Opět úspěšně chytá.
46:32 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:7
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #11 Ondřej Budek (5:7)
45:57 Skvělě Buchta. Nenechal se rozhodit při samostatné střele ze strany hřiště a drží tak svůj tým v nadějích.
44:05 Celé dvě třetiny bylo T.B.C. pod tlakem Goril. Nyní se role obrací a domácí nedají klid Gorilám.
42:04 Studená sprcha pro Gorily. Domácí dokázali během dvou minut smazat náskok a rozdíl je pouze jedna branka. Špatnou rozehrávku využil Horák, který našel na středu volného Hájka a ten se ve své střele nemýlil.
42:03 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:6
40:36 Skvělý vstup domácích do druhé třetiny. Dokázali využít přesilovku a snižují na rozdíl dvou branek.
40:35 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #70 Matěj Horák (4:6)
40:20 Domácí mají na začátku třetiny výhodu v podobě přesilovky.
40:01 Třetí buly opět vyhrávají Gorily.
40:00 Střely ve 2. části: 11:5
39:59 Domácí fanoušci musejí být mile překvapeni. Svěřenci trenéra Kuberta se probudili k životu a dokázali snížit nepřízniví stav utkání. Stále sice prohrávají o tři branky, ale je jisté, že domácí ještě neřekli polsední slovo. Uvidíme co nám napídné závěrečná třetina.
39:33 Domácí využívají přesilovku, ale jelikož bylo během gólu rozhodčími signalizováno odložené vyloučení tak Hejduk zůstává stále na trestné lavici a Gorily začnou třetí třetinu ve čtyřech.
39:32 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #70 Matěj Horák (3:6)
39:22 Riley zkusil střelu, bohužel mu nesedla a končí mimo hřiště.
38:43 Domácí mají další šanci na snížení nepříznivého stavu. Domácí diváci doufají, že neinkasují branku jako tomu bylo v minulé přesilovce.
38:42 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Hejduk družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
37:58 Šimunák si připisuje další zákrok. Zatím dost pomáhá svému týmu k udržení výsledku.
36:32 Další pokus Vlčka, ale opět jen do bloku.
35:48 Zuska dobře zabránil dalšímu gólu. Buchta by měl co děla s touto střelou.
34:27 Domácí se vrací do aktivního napadání a nakonec z něho získávají balónek.
32:14 Uhřík nabíhal do útočné pozice. Na zádech měl soupeře z Goril, ale šikovně zaseknul a z otočky snižuje náskok Goril.
32:13 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #11 Tomáš Vlček (2:6)
31:24 Po dlouhé době větší ohrožení branky Šimůnku. Tentokrtá v šanci Nový.
30:00 Domácí halou se nese hlasitější povzbuzování týmu hostů. Domácí jenom smutně přihlíží zápasu a doufají v obrat.
28:47 Domácí se konečně prosazují a snad rozjíždí gólovou smršť.
28:46 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #58 Štěpán Švejda, asistoval #71 Michal Nový (1:6)
28:30 Domácí se zatahují a vůbec nenapadají. Gorily drží převážnou část zápasu balónek.
26:40 Mašek nebezpečnou střelou ohrozil branku Šimůnka. Gól bohužel nepadá.
25:58 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (0:6)
25:48 Buchta si připisuje první úspšený zákrok. Pro gólmana je velice těžké nastoupit během již rozjetého utkání a dostat se do tempa.
24:39 Domácí po kolapsu hned na začátku zápasu střídají gólmana. Domácí diváci doufají, že se tým probere a začne hrát!!!
24:38 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #66 Marek Osvald, asistoval #13 Kryštof Lehečka (0:5)
24:38 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Jiří Buchta družstva T.B.C. Králův Dvůr
24:07 Domácím se ani ve druhé třetině nedaří držet balónek na svých čepelých. Většinu času jsou na balónku Gorily.
22:44 Domácí nedokázali proměnit přesilovku, co hůře během přesilovky inkasovali další branku.
22:36 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #87 Adam Hašek, asistoval #31 Vojtěch Šimůnek (0:4)
22:18 Domácí střílí na branku, ale pokaždé to schytá blok.
21:16 Domácí vybojovali přesilovku. Uvidíme zda dokážou využít tuto šanci a probudit se do utkání.
20:44 Vyloučen hráč #13 Kryštof Lehečka družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:25 Gorily na balónku, ale po špatné nahrávce se zmocňují domácí a tvoří tlak.
20:01 Druhé buly vyhrávají Gorily.
20:00 Střely v 1. části: 6:9
19:17 Domácí jsou na balónku a snaží se vytvořit tlak před koncem první třetiny.
18:00 Šimůnek zatím drží svůj tým na nule. Předvádí dobré zákroky a rovněž má trochu štěstí.
16:27 Pinkas se snažil doběhnout Poura, který měl na čepeli balónek, bohužel to nestihl a ten posílá křižnou přihrávku na Lehečku a ten přidává třetí gól Goril.
16:26 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #20 Tomáš Pour (0:3)
15:00 Domácí zatím nepředvádějí extra výkon. Gorily vytváří větší tlak a jsou častěji na balónku.
12:42 Domácí zatím vystřelili na branku hostů pouze třikrát. Gorily vystřelily celkem osmkrát a z toho se dvakrát prosadily.
10:52 Domácí sice zvládli oslabení, ale po skončení oslabení inkasovali branku.
10:51 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #6 Daniel Cabejšek, asistoval #2 Jan Šobotník (0:2)
10:10 Domácí úspěšně přežili oslabení při kterém byly důležité bloky všech hráčů domácích a Procházka měl minimum práce.
08:37 Domácí teď musí čelit přesilovce. Procházka úspěšně chytá střelu z poloviny hřiště.
08:10 Vyloučen hráč #7 Štěpán Zavoral družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
07:55 Trojice Lešuk, Uhřík a Mašek se vystřídali na střely, ale ani jeden nedává gól.
06:56 Votova v šanci, ale balónek mu skákal a nedokázal přesně zakončit.
05:50 Souboj před Procházkou. Budek to zahrál na faul, ale rozhodčí byli jiného názoru.
04:48 Zuska teď vyzkoušel Šimůnka, ale ten chytá.
04:06 Zmatek před Procházkou, ale Riley vyřešil a nebyla tak ohrožena branka domácích.
03:30 Další pokus Vlčka. Tentokrát pouze blok.
02:30 Ještě před úvodní buly se halou neslo povzbuzování obou táborů, toto trvá doposud.
01:59 Střela z poloviny hřiště. Procházka chytá bez problému.
00:54 Vlček trefuje branku, bohužel pouze tyč a balónek se odráží pryč.
00:23 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:1
00:21 První střela a blok Zemana. Bohužel na dorážku už Procházka nedosáhl.
00:01 Úvodní buly vyhrávají Gorily.
00:00 První vzájemný zápas s Gorilami ovládlo T.B.C. poměrem 8:7. První třetina nabídla celkem osm branek, čtyři na obou stranách. Druhá třetina patřila T.B.C. a vstřelili celkem tři branky. Třetí třetina patřila Gorilám poměrem 2:1, ale vyhrát už nedokázaly. Pět branek zaznamenal Daniel Riley.
00:00 Poslední šesté utkání vyhrává T.B.C. poměrem 6:9 a ukončuje tak tuto sérii. První třetina nabídla celkem čtyři branky, dvě na obou stranách. Druhá třetina nabídla celkem sedm branek, čtyři branky vstřelilo T.B.C. Třetí třetina patřila opět T.B.C. a padly celkem čtyři branky.
00:00 Bohužel ve druhém zápase už to bylo mnohem větší drama. Po první třetině Královák vedl 1:3, ve druhé třetině oba týmy přidaly dva góly a stále měli náskok dvou branek. Ovšem poté přišel zkrat ve třetí třetině a na konci základní hrací doby bylo srovnáno a muselo následovat prodloužení. Diváci obou týmů si jistě museli rvát hlasy z hlav jaké to bylo drama. Rudná se nechala v prodloužení vyloučit a Králův Dvůr této šance využil a vyhrává i druhé utkání. V tomto utkání se blýsknul Tobiáš Uhlík, který nastřílel hattrick.
00:00 Páté utkání domácí prohráli a museli ještě obětovat jedno utkání v této sérii, prohra poměrem 5:6. První třetina nabídla celkem tři branky, jedna branka na straně T.B.C. Druhá třetina patřila domácím, kdy padly dvě branky. Třetí třetinu ovládla Rudná a díky čtyřem brankám v této třetině vyhrává utkání.
00:00 Čtvrtý zápas domácí opět vyhráli. T.B.C. porazilo Rudnou poměrem 11:4 a připsali si tak třetí výhru v této sérii. První třetinu ovládli domácí poměrem 4:1. Druhá třetina byla vyrovnaná a oba týmy vstřelily dvě branky. Třetí třetina patřila opět T.B.C. a ovládli jí poměrem 5:1.
00:00 Třetí utkání bylo opravdu nervy drásající. První třetina byla opět lepší pro Králův Dvůr a po prvních dvaceti minutách vedli 2:3. Druhá třetina opět nabídla dvě branky na obou stranách. Ovšem ve třetí třetině Rudná zabrala a opět bylo srovnáno a bylo nutné prodloužit utkání. Rudná už nenechala Králův Dvůr vyhrát další zápas a tím pádem máme stav série 2:1 pro Králův Dvůr.
00:00 Fanoušci Králova Dvora mohli vidět celkem 82 branek v sérii se Sokol Rudná Nejprve si Králův Dvůr poradil s Rudnou bez problémů poměrem 11:4 na domácí půdě a nabídnul domácích fanouškům naději na udržení v Národní lize. V tomto zápase zazářil Tomáš Hájek, který si připsal celkem 4 kanadské body.
00:00 Poslední pátý zápas získal Písek a Gorily se tak setkají v dalším utkání s T.B.C. Králův Dvůr. Písek ovládl zápas poměrem 4:11. První třetina nabídla celkem šest branek, jednu branku zaznamenaly Gorily. Druhá třetina byla gólově o kousek horší a padlo pouze pět branek, dvě branky vstřelily Gorily. Třetí třetina nabídku už jen čtyři branky, Gorily vstřelily pouze jednu. Nejlepším hráčem byl zvolen  Martin Lenárt.
00:00 Čtvrtý zápas jasně deklasoval Písek Gorily poměrem 7:0. Gorily během zápasu zaznamenaly celkem 20 střel, ale gól se nepodařilo vstřelit. Nejlepším hráčem byl zvolen Filip Tábořík.
00:00 Třetí zápas Gorily podlehly po nájezdech poměrem 7:6. První třetinu ovládl Písek poměrem 3:1. Druhá třetina patřila opět Písku, kdy vyhrál poměrem 3:2. Třetí třetina přinesla zvrat a Gorily dorovnaly stav utkání. Prodloužení se obešlo bez gólu a následovaly nájezdy. Písek byl úspěšnější a bere výhru. Hattrick zaznamenal Kryštof Lehečka
00:00 Druhý zápas si opět Gorily poradily s Pískem, tentokrát poměrem 6:4, nejlepším hráčem byl zvolen Daniel Cabejšek. První třetinu ovládli Gorily poměrem 3:2. Druhá třetina přinesla celkem 4 branky, dvě na obou stranách. Ve třetí třetině přidaly jeden gól pouze Gorily.
00:00 Pojďme se společně podívat na předchozí utkání obou týmu. Začneme týmem hostů. Fanoušci hostujících Goril Plzeň mohli vidět celkem 57 branek v utkání 2. kola divize. V prvním zápase si Gorily poradily s Pískem poměrem 9:3, nejlepším hráčem byl zvolen Kryštof Lehečka.
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u dnešního on-line přenosu ze zápasu 2. kola baráže Národní ligy - západ. Dnes máme na programu druhý zápas v této sérii se soupeři z Plzně.