3

1

5.

Florbal TJ Kobylisy - Prague Tigers 6:5pn
branky: 8. Daniel Havlíček, 13. Ondřej Kočí, 24. David Mühlbach, 35. David Mühlbach, 56. Jan Hrdlička, N Jan Hrdlička - 2. Šimon Masár, 9. Tomáš Navrátil, 18. Šimon Masár, 27. Matouš Neužil, 49. Jan Nachtmann; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 140; zásahy brankářů: Marek Paleček 20 - Omar Hammami 22; po třetinách: 2:3, 2:1, 1:1, 0:0
Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér): Kdybychom proměnili půlku šancí, tak by žádné nájezdy ani nebyly. Pak už tam byl fantom Palcát. Děkuji našim fanouškům za naprostou úžasnou atmosféru.
Komentář hostů Večeřa Tomáš (Vedoucí): Bohužel jsme nedokázali odskočit o více branek a náš nedůraz v obraně soupeři daroval góly úplně zdarma. Nájezdy byly vabank. Bohužel budeme hrát pátý zápas, naštěstí v domácím prostředí. Odpočineme a budeme lepší. Věříme také, že se konečně probudí i publikum, aby to mělo pořádný grády. Zatím to připomíná souboj v knihovně, což je škoda.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy hráč #25 Ondřej Filip a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #93 Jan Nachtmann a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy hráč #3 Ondřej Kočí , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #27 Tomáš Navrátil , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy hráč #16 Jan Hrdlička a vstřelil rozhodující gól (6:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #91 Šimon Masár , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy hráč #21 David Mühlbach , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #71 Jakub Manek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy hráč #52 Vít Komorný a vstřelil gól.
59:00 Poslední minuta
56:00 Čtyři minuty do konce a kdo s koho...
55:02 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #11 Matěj Víšek (5:5)
55:02 Bohoušééééééééééék!
52:59 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
48:53 GÓL Prague Tigers! 4:5
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #93 Jan Nachtmann, asistoval #40 Matyáš Pik (4:5)
48:53 Zase dalekonosná dělovka, kterou Paleček neviděl...
34:43 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach, asistoval #3 Ondřej Kočí (4:4)
30:43 Kočák - Dejv a vymeteá pavučinka!
30:06 Vyloučen hráč #9 Šimon Fišer družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování florbalky
30:03 Sigalizovaná výhoda pro domácí
29:17 Jeden z hostů se teď těžce zvedá ze země
26:04 GÓL Prague Tigers! 3:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #90 Matouš Neužil, asistoval #91 Šimon Masár (3:4)
26:04 Hosté využívají, "odpadlík" Neužil
24:18 Vyloučen hráč #11 Matěj Víšek družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
23:11 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach bez asistence (3:3)
23:11 Trma vrma, dorážka a je srovnáno
21:47 Bohouškova střela zblokována
20:00 Střely v 1. části: 6:9
19:00 Bohouškův typický průnik, míček končí nad
17:02 GÓL Prague Tigers! 2:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár, asistoval #88 Václav Veverka (2:3)
17:02 Laciná ztráta domácích a hosté jdou potřetí do vedení
16:33 Domácí se ubránili
14:33 Vyloučen hráč #43 Vojtěch Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
14:15 Maty Víšek obral obránce hostů, střílí těsně vedle
12:34 Řešíme výpadek mikrofonu, takže jsme ani gól neviděli
12:33 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #52 Vít Komorný (2:2)
11:50 Dobře Palcát
10:27 Mühlbach nad
08:09 GÓL Prague Tigers! 1:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #93 Jan Nachtmann (1:2)
08:09 Hosté využívají
07:45 Vyloučen hráč #71 Antonín Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře
07:23 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #11 Matěj Víšek (1:1)
07:23 Dáňa z nulového úhlu - jako já blahé paměti :-) - srovnává!
06:16 Komorného další střelecký pokus
02:26 Komorný tyčka
01:28 GÓL Prague Tigers! 0:1
01:28 Dalekonosnou střelu Paleček neviděl
00:43 Kočákova střela nad
00:00 Pěkný večer z kobyliské Šatna areny, kde dnes domácí za stavu 1:2 na zápasy hostí Tigers