• 60 59:50
    2
    hra na zemi

Prague Tigers - Florbal TJ Kobylisy 5:6
branky: 10. Šimon Masár, 16. Vojtěch Řádek, 22. Adam Novák, 53. Václav Veverka, 56. Jan Nachtmann - 9. Vít Komorný, 10. Jan Hrdlička, 23. David Mühlbach, 29. Ondřej Kočí, 36. Jakub Zíka, 41. Ondřej Kočí; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 3 + Jakub Manek OS:1; využití: 0:1; diváků: 190; zásahy brankářů: Omar Hammami 19, Pavel Dundr 0 - Marek Paleček 10; po třetinách: 2:2, 1:3, 2:1
60:00 Komentář domácích Janů Lukáš (Trenér): Dnes jsme si zápas prohráli z naší strany slabší druhou třetinou. Ve třetí třetině jsme i přes tlak na konci zápas již nedokázali vyrovnat. Následky každý bohužel ví. Gratuluju soupeři k vítězství dnes si zatím šel o malinko více.
60:00 Komentář hostů Hrdlička Jan (Trenér): Minulou sezonu jsme končili sezonu prohrou. Naštěstí jsme se dokázali hned vrátit. Poslední zápas jsme konečně vyhráli venku ale nechápu, proč z toho musíme udělat takové drama do posledních vteřin. Děkuji všem hráčům, ktěří hráli tuto sezonu. Děkuji soupeři  a hlavně děkuji našim úžasným divákům, kteří nás podporovali v každém zápase play off.
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
59:52 Kratina minul prázdnou klec a to je asi konec nadějí.
59:50 Vyloučen hráč #21 David Mühlbach družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hra na zemi
59:42 Kobylisy vyhazují.
59:24 Kočí skočil jak Neymar a rozhodčí mu toto nezbaštil.
59:04 Rulíšek pouze do bloku.
58:40 Domácí u míčku...
57:51 Kratina přestřelil a domácí musí jít do pěti.
57:08 Domácí opět v šesti.
56:29 Domácí kontrolují míček a pokoušejí se něco v pěti proti pěti vymyslet.
55:53 Drama je na světě!
55:52 GÓL Prague Tigers! 5:6
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #93 Jan Nachtmann, asistoval #29 Jiří Kratina (5:6)
55:28 Timeout Prague Tigers
55:28 Domácí hrají v šesti.
54:18 Domácí se stále brání, ale Kobylisy v této přesilové hře opravdu jen tahají čas.
52:53 Hosté nikam nespěchají a tahají ve své přesilové hře čas.
52:47 Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost
52:01 Jako správný kapitán se prosazuje Veverka a dává domácím naději.
52:00 GÓL Prague Tigers! 4:6
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #88 Václav Veverka, asistoval #40 Matyáš Pik (4:6)
50:22 Hammami chytá jak nejlépe dokáže. Nyní zneškodnil dvě tutovky hostů a drží domácí v teoretické naději na obrat.
49:36 Kočí vyslal pěknu střelu a Hammami podržel domácí.
49:04 Šimáně vystřelil pouze do blokujícího obránce.
47:53 Masár pálil z pravé strany vedle branky.
47:17 Domácí jsou stále u míčku, ale ke střele se nemohou prokombinovat.
46:21 Domácím nelze upřít snaha, ale obrana Kobylis funguje velmi dobře.
45:30 Veverka vystřelil z první pouze do svého spoluhráče.
44:59 Hrdlička podržel míček a fanoušci Kobylis pomalu oslavují...
44:32 Z volného úderu byla střela, kterou Paleček vyrazil.
44:17 Hort střílel pouze do Palečka. Následně vybojoval Masár míček a Tigers mají volný úder.
43:27 Havlíček byl sám "mezi kruhy", ale branku přestřelil.
42:42 Novák se snaží něco vymyslet, ale je velmi dobře bráněn.
42:00 Kobylisy kontrolují svůj náskok a jsou velmi blízko postupu.
40:27 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:6
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #21 David Mühlbach (3:6)
40:00 Střely ve 2. části: 5:10
39:59 Rulíškův další pokus končí vedle branky.
39:45 Řádek našel Rulíška před brankou, ale jeho rána byla zablokována.
38:54 Hrdlička pálil na zadní a Hammami skvěle zasáhl.
38:11 Hammami si připisuje další zákrok.
37:27 Domácím odkaskují míček a v téhle části utkání se jim nic nedaří.
36:21 Heřmanský chtěl vystřelit z jedničky, ale míček vůbec netrefil.
35:45 Hosté využívají přesilovou velmi rychle a poprvé jdou do dvoubrankového vedení.
35:44 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #3 Ondřej Kočí (3:5)
35:17 Vyloučen hráč #40 Matyáš Pik družstva Prague Tigers na 2 minuty za hra rukou
34:48 Sákra vystřelil z levé strany, ale vůbec mu to nesedlo. Škoda.
33:21 Hosté kombinují na útočné polovině.
33:16 Janeba na polovině hřiště zboural mantinely, i když ho nikdo neatakoval.
31:42 Aktuálně sledujeme klidnější pasáž hry. Oba týmy velmi dobře brání.
30:57 Manek se vrací zpět do hry.
30:24 Řádek hledal spoluhráče pře brankou, ale obrana Kobylis byla pozorná.
29:36 Hrdlička tečoval míček před branku nad horní tyč.
29:32 Kobylisy jsou stále u míčku.
28:26 Šimáně ztratil míček na polovině hřiště a z protiútoku se prosazuje Kočí. Kobylisy opět vedou.
28:25 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí bez asistence (3:4)
27:32 Trenér Kobylis zvýšil na své hráče hlas. Uvidíme, zda to pomůže.
27:22 Rulíšek obral obránce a zakončil pouze do Palečka.
26:07 Heřmanský pálil z půlky hřiště těsně vedle pravé šibenice.
25:42 Veverka podržel míček před Havlíčkem a Tigers kombinují.
25:00 Tento atraktivní duel sleduje více diváků jak první kolo play-off NHL. V Čako aréně se stojí mezi dvěřmi ve třech řadách.
24:43 Janeba vystřelil tahem a jen těsně minul branku.
24:11 Hosté kontrolují míček a snaží se něco vymyslet.
22:55 Matěj poslal kros na slepejše a předložil míček do prázdné branky pro Mühlbacha.
22:54 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach bez asistence (3:3)
21:44 Novák vymetl pavučiny v brance Palečka a domácí jdou poprvé do vedení!
21:43 GÓL Prague Tigers! 3:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #14 Adam Novák, asistoval #9 Šimon Fišer (3:2)
21:00 Řádek poslal home run do Letňan.
20:46 Domácí ubránili oslabení a nyní kombinují.
20:09 Domácí hrají v plném počtu.
20:00 Střely v 1. části: 5:7
19:19 Tigers se zatím úspěšně brání.
18:43 Manek byl poslán před brankou k zemi. Dle sudích tento pád nasimuloval, takže si odpočine 12 minut na polštáři u časoměřičů.
18:08 Vyloučen hráč #71 Jakub Manek družstva Prague Tigers - osobní trest
18:08 Vyloučen hráč #71 Jakub Manek družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování
17:37 Jarda Jágr z Kobylis prošel přes dva hráče a oslovil Hrdličku, který trefil ležícího brankáře.
17:16 Oba týmy střídají.
16:51 Sákra pálil do bloku a z protiútoku vystřelil Kočí, který taktéž trefil blok.
16:23 Nachtmann vystřelil z půlky, ale minul zařízení.
16:00 Rulíšek a jeho skoro zlaté boty vymyslely přihrávku na Řádka, který se svou staronovou florbalkou vyrovnává na 2:2!
15:59 GÓL Prague Tigers! 2:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #69 Filip Rulíšek (2:2)
14:58 Hort se dostal do dobré střelecké pozice, ale Palečkovu branku přestřelil.
14:35 Pohlednou kombinaci Kobylis zakončil Semerád, který trefil dobře postaveného Hammamiho.
13:35 Kočího střela z půlky neměla šanci na úspěch.
12:27 Na druhé straně zasahoval Hammami. Sledujeme opravdu rychlý florbal skoro jak v O2 aréně...
12:14 Novák pálil z otočky mimo.
11:45 Nepřesná rozehrávka Kobylis skončila až u Veverky.
11:01 Manek hledal Masára před brankou, ale tentokrát se to nepovedlo.
10:32 Nachtmann prošel přes tři hráče, ale jeho střela byla zablokována posledním bránícím hráčem.
09:52 Hrdlička udělal kličku do bekhendu a posílá Kobylisy zpět do jednobrankového vedení.
09:50 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička z trestného střílení (1:2)
09:50 Střídání brankáře. Nový brankář #47 Pavel Dundr družstva Prague Tigers
09:49 Nájezd pro Kobylisy.
09:43 Manek vystřelil z pravé strany, Paleček tuto střelu pouze vyrazil a Masár se prosazuje z dorážky.
09:42 GÓL Prague Tigers! 1:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár, asistoval #71 Jakub Manek (1:1)
09:10 Kratina pálil dvakrát do bloku.
08:16 Na střelu Komorného však Hammami nestačil a hosté se ujímají vedení.
08:15 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 0:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #3 Ondřej Kočí (0:1)
07:45 Velká šance Kobylis! Jeden z útočníků v žlutém střílel do poloprázdné branky, ale Hammami předvedl fantastický zákrok.
06:51 Havlíček střílel z velkého úhlu, takže jeho rána neměla šanci na úspěch.
06:07 Na druhé straně pálil Sákra do blokujícího beka.
05:54 Hrdlička vystřelil hodně vedle branky Tigers.
05:35 Domácí se k ničemu nedostali, a tak hrají hosté.
05:09 Domácí kombinují a Kobylisy jsou v aktivním obranném postavení.
04:24 Masár předvedl důraz před brankou. Paleček jeho pokus zneškodnil a ještě dostal sekeru.
03:42 Hort rozehrál volný úder a následná střela tahem skončila pouze v bloku.
03:31 Nachtmann kombinuje s druhým obráncem, ale Kobylisy zatím velmi dobře drží obranný blok.
02:30 Řádek sice zablokoval střelu, ale to se mu prodraží, protože má florbalku na dvě poloviny.
01:55 Manek dostal krásnou přihrávku na pravou stranu, kde byl úplně sám. Jenže exkralupský útočník netrefil branku.
01:15 Veverka oslovil Masára, ale ten ztratil míček, a tak kombinují hosté.
00:49 Hrdličkova střela byla sražena vedle branky.
00:06 Kočí se po pár vteřinách dostal do velké šance, ale branku netrefil.