0:14
    Barbora KOVÁŘÍKOVÁ
    (Fuchsová)

Spartak Pelhřimov - BLACK ANGELS 0:14
branky: 2. Nikola Štekerová, 5. Denisa Výborná, 7. Denisa Výborná, 10. Alice Jirásková, 15. Agáta Procházková, 16. Linda Fuchsová, 17. Ilona Hlavínová, 19. Nicol Fryčová, 20. Denisa Výborná, 28. Agáta Procházková, 30. Agáta Procházková, 34. Denisa Výborná, 36. Nikola Štekerová, 36. Barbora Kováříková; rozhodčí: Timon Štosek - Jan Bízik; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 76; zásahy brankářů: Štěpánka Bíbová -11, Rozárie Máchová ? - Eliška Svrčková ?, Barbora Čechová ?; po třetinách: 0:4, 0:5, 0:5
36:00 Komentář hostů Fuchs Vladimír (Trenér): Solidní výkon v obou utkáních. Jsme spokojeni s výsledkem i předvedeným výkonem. Děkujeme soupeři za bojovný výkon i za tempo hry, které i přes vyšší rozdíl skóre nebylo malé. Jsme moc rádi, že jsme opět součástí finálového turnaje MČR, na který se těšíme a bereme ho jako odměnu za celoroční práci týmu.
36:00 Komentář domácích Knězů Jan (Trenér): V obou zápasech s velmi kvalitním soupeřem jsmese snažili podat maximální výkon. Bohužel jsme nedokázali proměnit naše, sice těžce vypracované,ale celkem velké golové šance. Soupeř do nás i při vysokém skóre šlapal, a takto má být - žádné šetření! Gratuluji soupeři a přeji mnoho štěstí dál. Všem svým hráčkám děkuji za celou sezónu, kvalitně jsme si ťukli.
35:48 GÓL BLACK ANGELS! 0:14
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #48 Barbora Kováříková, asistoval #16 Linda Fuchsová (0:14)
35:09 GÓL BLACK ANGELS! 0:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #36 Nikola Štekerová bez asistence (0:13)
33:34 GÓL BLACK ANGELS! 0:12
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #16 Linda Fuchsová (0:12)
33:22 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Rozárie Máchová družstva Spartak Pelhřimov
30:59 Vyloučen hráč #13 Beáta Blaško družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:04 GÓL BLACK ANGELS! 0:11
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #31 Agáta Procházková bez asistence (0:11)
27:15 GÓL BLACK ANGELS! 0:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #31 Agáta Procházková z trestného střílení (0:10)
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #50 Barbora Čechová družstva BLACK ANGELS
19:09 GÓL BLACK ANGELS! 0:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #35 Veronika Váňová (0:9)
18:29 GÓL BLACK ANGELS! 0:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #6 Nicol Fryčová bez asistence (0:8)
16:38 GÓL BLACK ANGELS! 0:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #38 Ilona Hlavínová, asistoval #6 Nicol Fryčová (0:7)
15:18 GÓL BLACK ANGELS! 0:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Linda Fuchsová, asistoval #99 Denisa Výborná (0:6)
14:46 GÓL BLACK ANGELS! 0:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #31 Agáta Procházková, asistoval #6 Nicol Fryčová (0:5)
09:24 GÓL BLACK ANGELS! 0:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Alice Jirásková, asistoval #99 Denisa Výborná (0:4)
08:32 Vyloučen hráč #82 Elena Žáková družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za blokování florbalky
06:02 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
04:15 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #48 Barbora Kováříková (0:2)
01:24 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #36 Nikola Štekerová, asistoval #6 Nicol Fryčová (0:1)