(Žižková)
  • 36 35:05
    Jičín

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Finance Novák FBK Jičín 13:1
branky: 2. Anna Kytlicová, 4. Valérie Žižková, 5. Gabriela Molnárová, 6. Rozálie Janošová, 11. Aneta Feiková, 15. Gabriela Molnárová, 16. Anna Kytlicová, 19. Zuzana Glacová, 22. Anna Včelná, 27. Zuzana Glacová, 33. Emma Bajgarová, 35. Anna Kytlicová, 36. Anna Včelná - 32. Anita Paličková ; rozhodčí: Andrej Bílek - Jakub Palowski; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karolína Žižková ? - Leontýna Valešová ?; po třetinách: 5:0, 4:0, 4:1
36:00 Komentář domácích Pasecký Luděk (Trenér): Jsme rádi za vysokou výhru, ale potřebujeme výrazně přidat na nohách, aby nám ve hře fungovaly věci, které celou sezónu trénujeme. Snad se to v odvetě podaří po celých 36 minut.
36:00 Komentář hostů Chlumská Šárka (Trenér): Děkujeme soupeři za první zápas, i přes nepříznivý výsledek jsme předvedly bojovný výkon a do druhého zápasu se nevzdáváme.
35:59 díky že jste přišli, přijďte zas na druhý zápas
35:52 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 13:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Anna Včelná, asistoval #17 Valérie Žižková (13:1)
35:52 tykokos Včela vymetá šibenici
35:05 Timeout Finance Novák FBK Jičín
35:05 Vyloučen hráč #12 Anna Kytlicová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
35:05 no moc toho teda nevymyslely...
35:00 minuta do konce, uvidíme co domácí vymyslí
34:36 Vyloučen hráč #5 Šárka Havelková družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře
34:36 aaa další vyloučení
34:16 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 12:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #88 Zoe Šarlota Srničková (12:1)
32:43 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 11:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #26 Emma Bajgarová, asistoval #7 Rozálie Janošová (11:1)
31:56 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 10:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #13 Anita Paličková , asistoval #16 Tereza Hankeová (10:1)
31:56 gól jsem neviděla, ale Anet říká že to bylo dobre
28:30 hráčky Jičína měly hned tři střely, ale všechny skončily v bloku domácích
26:50 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 10:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #38 Zuzana Glacová, asistoval #28 Linda Kuntošová (10:0)
18:42 Glacová z otočky trefuje k tyčce a Ostrava přidává další gól
17:01 moc to nevypadá že by Jičín hrál přesilovku, domácí jsou celou dobu na míčku
16:25 Roza vzkazuje že to má za 400 kliků...bobik náš
16:15 Vyloučen hráč #7 Rozálie Janošová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
16:12 budeme mít první vyloučení, no Roza
15:25 Včela rychle prosprintovala hřiště ale nahrávka i úplně nevyšla, neva Včeli
15:12 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #90 Aneta Feiková (7:0)
14:56 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Gabriela Molnárová, asistoval #30 Monika Svolinská (6:0)
14:28 Luca teď vyblokovala střelu Jičína...dobrá Lucoo
13:58 trochu nám tu popadaly hráčky ale všechno cajk
12:55 opět šance Jičína ale gólem to nekončí
12:24 Fifka trefuje tyčku, jaj
12:01 Zoui nám tancuje na hřišti
10:56 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #90 Aneta Feiková, asistoval #99 Nela Golombová (5:0)
10:56 Golombová mega dobře projela hřiště a nahrála na Feikovou, která si střílí narozeninový gól...ještě jednou všechno nejlepší Fifko!!!
09:40 další šance Jičína končí v rukou Žižkové
08:21 sorka jsem se zakoukala do hry, domácí většinu času na míčku kombinují na útočné polovině
06:14 Jičín v šanci ale Žižková chytá
05:59 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Rozálie Janošová, asistoval #72 Bára Lysková (4:0)
05:59 Rozka krásný gól ke vzdálenější tyči a Ostrava užvede o 4 góly
05:19 teď nic moc zajímavého, Ostrava to různě zkouší ale nic z toho
04:06 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:0
03:27 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #17 Valérie Žižková, asistoval #7 Rozálie Janošová (2:0)
03:07 brankářka Jičína teď vychytala střelu Janošové
01:55 taaak máme první gól který dala Kytlic, niceeee
01:53 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
01:45 domácí většinu času na míčku
00:48 další šance domácích od Janošové, ale míček končí za mantinelem
00:39 Včelná jen těsně míjí branku
00:01 Úvodní buly pro domácí
00:01 Vítám vás u prvního zápasu, kapitánka domácích to prý dneska cítí